Мольберти

Показати 1-11 з 11 товарів

Пригадуєте, як ви в дитинстві полюбляли розмальовувати зошити й підручники старших братів і сестер?! І зошити – це ще, як кажуть, квіточки. Бо дуже часто й стіни в будинку були рясно прикрашені результатами вашої художньої майстерності! Ну, що тут скажеш?! – Дитина старалася, вкладала в малюнок на стіні всю душу. І яка віддяка була за такі шедеври? Хоч би хтось похвалив. А то ні. Тільки-но батьки побачили на стіні новий витвір мистецтва, маленькому генієві ставало, ой, як непереливки. Бажання малювати після такого зникало надовго, а то й назавжди.

Щастя, що в сучасному світі крихітні художники мають просто унікальну можливість на всю потужність проявити силу свого таланту. І, головне, батькам для цього не доведеться постійно робити в квартирі ремонт, перефарбовувати стіни чи безкінечно купувати старшим діткам нові зошити й підручники. У наш час достатньо купити дитячий мольберт для свого талановитого маленького Рафаеля.

Вам більше не доведеться вигадувати, чим забавити малюка та відволікти його увагу від капризів. Дитина захоплено та наполегливо чаклуватиме над своїм мольбертом зранку й до ночі. Така іграшка стане ідеальною «нянькою» для дитини. У вас появиться більше можливостей успішно й спокійно вирішувати усі хатні клопоти, яким, здається, ні кінця, ні краю не видно.

У нас ви можете купити дитячий мольберт із оригінальним привабливим дизайном та багатим функціональним навантаженням. Найбільшою популярністю наших маленьких Клієнтів користуються двосторонні мольберти, на яких можна проявляти свою творчість крейдою, олівцями, чи маркером на водній основі. Мольберти оснащені спеціальними пристосуваннями для підручних аксесуарів крихітного художника-початківця. Для більшої зручності маленького генія передбачена можливість регулювати висоту мольберта та нахил його спинки.

Окрім переліченого, виробники подбали й про безпеку крихітних світил художнього мистецтва. Дерев’яна частина кожного мольберта виготовлена із натурального бука чи вільхи, і покрита екологічно чистими фарбами. Так що маля проводитиме дозвілля з досконалою та безпечною іграшкою.

У нас ви можете купити дитячий мольберт із магнітною частиною, що дозволить малюкові не тільки вправлятися в малярстві, але й пізнавати перші ази науки. Адже на дошку можна прикріпити цифри та букви українського, англійського чи російського алфавіту. Як бачите, у вас підростатиме всебічно обізнаний маленький геній.

Почесне звання «хіта» серед мольбертів завоював столик-мольберт – оригінальна іграшка «2 в 1»… Придбайте, не пошкодуєте!

Купити дитячий мольберт – переконані, саме такі думки поселились у вашій голові після того, як ви відвідали цей розділ нашого Інтернет магазину. Це не складно. Все, що вам потрібно для втілення мрії свого малюка – один раз клікнути на обраній моделі! Ваш синочок чи донечка отримає досконалу інтерактивну іграшку, а ви – спокій та впевненість, що малятко захоплено, цікаво, з користю і в безпеці проводитиме найкращі моменти свого дитинства. Адже дитячий мольберт – це не просто іграшка. Це зелене світло для творчості дитини. Малюк малюватиме досхочу, і при цьому стіни в будинку, підручники чи ваші документи будуть абсолютно недоторканні.

Виникли якісь питання чи сумніви? – Звертайтеся. Наші менеджери дадуть вичерпні відповіді на все, що вас цікавить!