Транспорт

Показати 1-24 з 412 товарів

Дитячі біговели.

Діти ростуть швидко. І тепер ви в цьому переконалися на власному досвіді. Ще зовсім недавно ви гуляли відділом "Дитячі коляски" нашого Інтернет магазину ОВАЛ, в пошуках першого транспорту для своєї крихітки. А крихітка щойно навчилася говорити і ходити, одразу ж заявила вам, що хоче велосипед. Ви, звісно ж, спочатку пропустили ці слова мимо вух. Але маля не перестає невпинно нагадувати вам про омріяний засіб пересування. Як бути у такій ситуації, адже для вас безпека власної кровиночки понад усе? А велосипед не завжди її гарантує, особливо, якщо дитина абсолютно не вміє на ньому кататися.

Оптимальний вихід із такої ситуації – купити біговел. Бігунок – це альтернатива звичайному велосипедові. Єдина вагома його відмінність – відсутність педалей. Це суттєва перевага, якщо брати до уваги той факт, що маленькому водієві всього два рочки чи трохи більше. Завдяки такому оригінальному засобові пересування дитина проходитиме перші уроки їзди на велосипеді, але без звичних падінь, забоїв, синців. Хто з нас у дитинстві хоча б раз не падав з велосипеда?! Погодьтеся, оббиті коліна – явище не з приємних. Але ваша дитина з цим не стикнеться. Завдяки катанням на біговелі дитина тренуватиме вміння утримувати рівновагу, балансувати, маневрувати. Бігунок стане першим учителем акробатики та гімнастики вашого сина чи донечки. Адже окрім приємних захопливих катань на свіжому повітрі, що позитивно відзначаться на її здоров'ї, дитина вестиме активний спосіб життя.

Відсутність педалей у біговелі – це його вагомий плюс. Малюк приводитиме свій засіб пересування в рух ніжками. Коли ж бігунок набере необхідну швидкість – маля підніматиме ноги і їхатиме, наче на справжньому велосипеді, а при першій загрозі опустить їх, пригальмує і не впаде. Катання на біговелі проходить у формі цікавої захопливої гри. Немов у тій відомій казці, де було завдання прийти в гості, але "ні йти, ні їхати". Так і ваша дитина: зможе одночасно їхати та йти пішки.

На нашому сайті ви можете вибрати та купити біговел навіть для немовлят, яким менше, ніж рочок. Представляємо широкий асортимент чотириколісних біговелів, котрі можуть замінити дитячі ходунки. Малятко зможе активно пересуватися, як у будинку, так і на вулиці, тренуватиме свою рівновагу, опановуватиме перші в житті навички кермування. Бігунки такого типу – це неабияке полегшення для батьківських рук. Адже тепер не треба буде постійно носити дитину на руках, аби відгадати, чого вона хоче. Маля активно забавлятиметься самостійно.

Щодо особливостей конструкції біговелів та матеріалів, з яких вони виготовлені, то запевняємо: ви можете бути абсолютно спокійні за безпеку та здоров'я своєї кровинки. Міцна металева рама – це гарант стійкості та надійності цього дитячого транспортного засобу. Зручне та м'яке сидіння – це комфортні умови пересування дитини. Кермо та сидіння ростимуть разом із малюком, завдяки здатності регулювати їхню висоту. Амортизовані надувні колеса – запорука легкого і плавного руху на дорогах будь-якого типу. Більшість біговелів обладнані надійною системою ручних гальм, що примножує безпеку дитини під час руху.

Ви можете тут і зараз купити біговел для своєї крихітки. Все, що вам потрібно, – це обрати модель та визначитися з кольором. У нас представлено варіанти з різноманітним забарвленням та дизайном. Особливою розвагою для маляти стане дзвіночок на кермі, який сповіщатиме пішоходів, що дорогою їде маленький водій.