Самокати 2-колісні

Показати 1-24 з 35 товарів

Дитячі двоколісні самокати.

Ваш малюк уже ефективно освоїв усі ази катання на триколісному самокаті, вміло тримає рівновагу, вправно керує своїм транспортним засобом та прагне нових вражень і відчуттів?! Саме настала пора купити двоколісний самокат. Цей засіб пересування додасть дитині більше можливостей та сприятиме веденню здорового способу життя. Посилена рухова активність позитивно відіб’ється на стані здоров'я та фізичного розвитку дитини.

Але як купити двоколісний самокат, який стане безпечним засобом пересування вашої дитини? Все значно легше, ніж видається на перший погляд: просто завітайте у відділ "Двоколісні самокати", який недавно відкрився у нашому Інтернет магазині ОВАЛ. Менеджерський колектив магазину допоможе вам підібрати самокат, з яким прогулянки вашої кровинки перетворяться у цікаву, захопливу та пізнавальну гру. Дитина забуде про падіння і розбиті коліна, а вас не турбуватиме головний біль і постійні переживання з приводу перших самостійних подорожей малюка.

Першим гарантом безпеки двоколісного самоката є його міцний металевий каркас і рама. Це запорука стійкості та стабільності використання цього засобу пересування під час активного руху.

Платформа для ніг та ручки двоколісних самокатів, презентованих на нашому сайті, виготовлені із високоякісних неслизьких матеріалів. А отже відсутній ризик того, що маленький водій може втратити рівновагу, через ковзання рук чи ніг під час руху.

Двоколісні самокати, які ви бачите на наших стендах обладнані ефективною та справною системою гальм. Ви можете купити двоколісний самокат із передніми та задніми ручними гальмами, чи одним із видів гальмування – все залежить від моделі.

Радимо вам також звернути увагу на колеса самоката для свого малюка. У нас презентовано моделі із широкими колесами більших та менших розмірів. Така особливість дозволить дитині кататися на самокаті, як на асфальтованих, так і на ґрунтових дорогах. Ширина коліс – це додаткова запорука безпеки поїздок дитини, що знижує загрозу падіння під час швидкого руху. Адже швидкість катання на самокаті – одна із головних атракцій дитини. І, кожен, хто хоча б раз користувався цим засобом пересування, прекрасно розуміє про що йде мова. Хочеться розігнатися якнайсильніше, в такі моменти страх падіння відходить на задній план. Широкі колеса в подібні миті неабияк стають у пригоді – вони допомагають утримувати рівновагу та дещо сповільнюють рух!

Батьки, котрі вирішили купити дитині двоколісний самокат, розуміють, що це транспорт не на місяць чи рік. Дитина користуватиметься цим засобом пересування досить тривалий час. А тому дуже важливою перевагою сучасних самокатів є можливість регулювати висоту керма. Ваш малюк ростиме і самокат ростиме разом з ним!

У нас ви можете купити двоколісні самокати різних кольорів та моделей (від класичних до сучасних), підібрати ідеальні варіанти, як для хлопчиків, так і для дівчаток. Забарвлення самоката додає йому особливої оригінальності. Стійкий колір – це результат покриття лако-фарбовими матеріалами, що задовольняють усі вимоги якості та екологічності і не становлять жодної загрози здоров'ю дитини.   

Обирайте самокат про який мріє ваш синочок чи донечка і активність, здоровий спосіб життя, якісний фізичний розвиток дитині забезпечено!