Гойдалки

Показати 1-24 з 52 товарів

Дитячі гойдалки.

Чи є для батьків щось важливіше за їх спокійного малюка, який мирно посопує носиком, переглядаючи чергове сновидіння, чи радісно посміхається під час цікавого заняття?! Дбайливі матусі з татусями мріють про таку ідилію. А досягти цього не так уже й важко. І, якщо ви зараз переглядаєте наш розділ "Гойдалки" – то, без сумніву, уже близько до мети. Бо хто з нас у дитинстві не любив гойдатися?! Правда, дозволялося таке задоволення не з перших днів та місяців життя, а в дещо старшому віці. Адже безпека дитини понад усе!

Однак час не стоїть на місці. Тепер ваша дитина може насолоджуватися відчуттям польоту на гойдалці мало не з перших життєвих моментів, як у своїй кімнаті, так і на свіжому повітрі. І річ не лише в ритмічних похитуваннях, котрі позитивно впливають на нервову систему малюка, і забезпечать йому здоровий спокійний сон. Як стверджують медики, колихання на гойдалці тренує вестибулярний апарат дитини, зміцнює її опорно-рухову систему, тренує м'язи, корисно впливає на формування постави, навіть у ранньому віці. Плюс – це щось нове для немовляти, котрому, безперечно, набридло постійно лежати в ліжечку чи колисці й розглядати стелю.

Варто лише купити гойдалку, яка створена саме для вашого малюка. А це не таке просте завдання, як здається. Адже асортимент дитячих гойдалок та крісел-качалок для немовлят надзвичайно широкий. Важко не заблукати в такому розмаїтті й обрати справді якісну, безпечну та зручну річ для свого маленького скарбика.

Колектив нашого сайту радо допоможе вам зробити правильний вибір. Адже ми пропонуємо вам значно більше, ніж просто гойдалки – ми пропонуємо якість та безпеку вашого малюка.

У нашому асортименті підлогові гойдалки для немовлят, відповідно до їх віку, маси тіла, електронні гойдалки та крісла качалки, які стануть надійним супутником вашого маляти у період сну, під час подорожі чи просто веселих ігор з близькими. Каркас гойдалки, яку ви оберете для свого немовляти, виготовлений із якісного металу, котрий забезпечує стійку фіксацію, а також міцність і надійність такої диво-колиски. Тканини, із яких зроблені сидіння та підголівники, забезпечать своєму маленькому хазяїнові шовкову м'якість, зручність та комфорт. А батькам не варто турбуватися, що тканина з часом забрудниться, адже чохли часто знімаються і легко перуться. Особливими перевагами таких гойдалок є можливість встановити таймер гойдання, обертати сидіння, визначати напрям руху гойдання (вперед-назад чи вправо-вліво), обирати різні позиції сидіння. Спеціальні ремені безпеки – це гарант захисту вашого малюка від падіння. Джерелом живлення гойдалки вашого маляти можуть бути батарейки, або адаптери змінного струму, тут вибір за вами. Оригінальності гойдалкам додають такі атракції, як визначення швидкостей гойдання, оснащення особливою заспокійливою вібрацією, світлові та музичні ефекти. Кожен тип гойдалки по-своєму унікальний, адже цей продукт створений для особливих користувачів. Впевнені, у нас ви знайдете гойдалку, котра створена саме для вашого малюка. Підбирайте вид, колір, уточнюйте деталі, радо відгукнемося на всі ваші прохання і запитання!