Пеленальники

Показати 1-24 з 35 товарів

Молодим матусям в перші тижні, а то й місяці після пологів, приходиться, ой як, непросто! Адже з’являється безліч нових обов’язків, з яким не так легко впоратися. Малятко потребує постійного безперервного догляду. А без потрібних навичок, комфортних меблів та всіх необхідних аксесуарів забезпечити такий догляд – завдання не найменшого рівня складності. Скажімо, вам доводиться десятки разів на день перевдягати свою крихітку, змінювати їй підгузники, купати чи проводити інші гігієнічні процедури, а де робити все це ви просто не уявляєте. Бо, погодьтеся, можна перевдягти дитину на звичайному ліжку чи навіть столику, але ж це так незручно, а інколи й не зовсім безпечно. А, яке розчарування приходить, коли ви роздягнули малятко і зрозуміли, що під рукою немає необхідних речей, скажімо, ви забули підгузники в іншій кімнаті. Доводиться залишати малого карапуза самого. А він же у вас такий непосида!

Ми підготували для вас помічника, котрий полегшить догляд за дитиною та забезпечить комфорт і безпеку не тільки вашій непосиді, але й вам. Що для цього необхідно? – Терміново купити дитячий пеленальник (пеленальний столик чи дошку). Знаємо, ви вже задумувались про таку покупку, але вирішили відкласти її в довгий ящик. Однак, хіба можна економити на якості життя маляти та його безпеці?!

Пеленальний столик – це досконалий та багатофункціональний винахід на ринку дитячої продукції, який допоможе вам перевдягати свого карапуза, пеленати його, змінювати йому підгузники, проводити гігієнічні та лікувальні процедури, навіть купати дитину без жодного ризику та дискомфорту. В Інтернет магазині ОВАЛ ви можете купити класичний пеленальний столик, пеленальний столик-трансформер, пеленальну дошку чи дитячий комод, на який можна встановити дошку для пеленання за доступними цінами. Якість, довговічність використання, екологічність продукції гарантуємо.

Кожен аксесуар, представлений на вітринах цього відділу нашого Інтернет магазину відповідає всім європейським стандартам та задовольняє всі вимоги якості та безпеки.

Пропонуємо вам купити не просто пеленальний столик, а пеленальну стійку, де ви придбаєте комплект 3 в 1. Тепер не треба думати, де і в чому купати малюка, вишукувати дитячі ванночки. Адже пеленальна стійка з ванною, яка є складовим елементом багатофункціонального пеленального столика, допоможе вам безпечно та без зайвих зусиль провести необхідні малюкові водні та гігієнічні процедури. А після прийому ванної, крихітка зможе відпочити на комфортабельній пеланальній дошці, котра обладнана захисними бортиками, що покликані захистити непосиду від падінь та пошкоджень. Просторі полички столика – це запорука того, що всі необхідні аксесуари для догляду за малюком завжди будуть під рукою і не доведеться думати, де ж вони лежать.

Купити пеленальник в ОВАЛі – це рішення, яке подарує вам максимум комфорту та якості. Кожен пеленальний столик виготовлений зі стійких натуральних матеріалів, водонепроникних тканин, що не накопичують мікроби та бактерії і легко піддаються очищенню. Більшість столиків обладнані колесами та стійкими гальмами, їх легко транспортувати у зручне для вас місце. А надійна фіксація – гарант того, що столик нікуди не поїде без вашої на те волі.

При потребі пеленальник легко та компактно складається, що особливо актуально, коли ви постійно стикаєтеся із проблемою нестачі простору.

Настала пора прийняти правильне рішення, спростити життя та наповнити його комфортом!