Smart Car


Машинки Smart Car.

Сьогоденний асортимент дитячих іграшок просто вражає. Чого тільки немає на полицях іграшкових магазинів?! Виробники натхненно працюють на комфорт, якість життя та досконалий фізичний і розумовий розвиток маляти. Все, що вимагається від батьків, – не заблукати у цьому морі продукції і купити дитячу іграшку, яка створена індивідуально для їхнього малюка. Відвідини нашого Інтернет магазину дитячих іграшок допоможуть вам зробити правильний та розумний вибір без жодних зусиль.

Скажімо, у вас виникли труднощі із покупкою дитячої машинки для синочка. Коли ж таку іграшку просить ще й донечка, батьки взагалі заходять у глухий кут. А ми знаємо, як з нього вийти. Готові показати вихід і вам. Достатньо купити SMART CAR – це унікальна дитяча машинка, зроблена за зразком автомобілів для дорослих. Така машинка – справжнє ноу-хау у світі дитячих іграшок, де, здавалось би, вже ніщо не може вразити. Моделі SMART CAR та BIBICAR вражають не тільки дітей, але й дорослих. Їхня оригінальність полягає у своєрідних методах управління. Річ у тім, що машинка їде без жодних батарейок, двигунів, педалей. Все, що потрібно, аби машинка почала їхати, – рухати кермом вліво чи вправо.

Погоджуємося, в таке важко повірити не побачивши на власні очі. То що заважає вам побачити?! І перший крок до цього – купити SMART CAR для свого малюка. Ви будете просто в захваті, коли ваша крихітка безстрашно та впевнено всядеться на зручному сидінні машинки, поставить ноги на гумові підставки і поїде. Малюкові достатньо лише ледь нахилитися вперед, повернути кермо вправо чи вліво – і машинка зрушить з місця. Не варто упускати і такий важливий момент, як рух машинки назад. Досвідчені водії  знають, про що йде мова. У SMART CAR та BIBICAR передбачена і така функція для маленького керманича: машинка поїде назад, якщо повернути кермо на 180°.

Море позитиву та радісних емоцій гарантуємо. Ваша крихітка вправно та захоплено керуватиме своєю улюбленою машинкою. А для зупинки такого транспортного засобу знадобиться всього лиш зняти ноги з гумових підставок. Мусимо вас попередити: будьте готові до того, що машинка стане незмінним супутником вашого маляти скрізь. Жодна прогулянка чи похід у гості не обійдеться без цього диво-транспорту. І це логічно: дитина змалечку привчається до комфорту. Навіщо ходити пішки, коли є машина?!

Ця машинка – це прекрасний супутник маляти під час літніх прогулянок. Активні катання на свіжому повітрі – це запорука здоров’я та відмінного настрою малюка. Такий товариш дитини сприятиме її правильному фізичному розвиткові та піднесеному емоційному станові. Ну, і, звісно ж, будьте готові до того, що у вашого маленького водія появиться багато нових друзів!

Машинки SMART CAR і BIBICAR виготовлені із високоякісного та стійкого пластику, що задовольняє всі європейські сертифікати якості, екологічності та відповідає гігієнічним вимогам.

У нас ви можете купити SMART CAR і BIBICAR для хлопчика і дівчинки різноманітних кольорів та моделей. Впевнені, ця машинка стане найкращим презентом для малюка, а всі «дякую» на світі вам замінять щасливі оченята-блискітки маленького водія.