Розвиваючі

Показати 1-24 з 219 товарів

Забезпечення правильного фізичного та розумового розвитку дитини – це один із прямих обов’язків усіх батьків. Найбагатший вибір продукції для фізичних здібностей малюка зібрано та презентовано у відділах «Спорт», «Іграшки» та «Транспорт» нашого Інтернет магазину Овал. Що ж стосується розумового розвитку маленького всезнайки, – то ви зараз на правильній стежині. Адже в цьому відділі нашого гіпермаркету товарів для діток ми підібрали розкішний асортимент аксесуарів та забавок, котрі допоможуть вам скерувати розумовий розвиток синочка чи донечки із допитливими оченятками у правильне русло, сприятимуть розширенню світогляду дитини, прищепленню життєво необхідних вмінь та навичок… І просто стануть найкращим путівником вашої невгамовної чомучки під час незабутньої подорожі країною, що носить назву «Щасливе, цікаве, неповторне дитинство»!

Саме тут і безпосередньо зараз ви можете купити розвиваючі іграшки, які створять довкола малюка захопливу пізнавальну атмосферу, занурять його у глибокий розмаїтий світ знань. Повірте, не лише ваш синочок чи донечка, але й ви самі будете в захваті від такої покупки. Адже, кому, як не вам, дорогі матусі й татусі, найперше випаде бути партнером чи супротивником маляти на шляху до перемоги. Тому рекомендуємо вам відсвіжити в пам’яті власний багаж знань із географії, математики та інших наук, потренувати логіку. Бо ж не можна буде завжди виправдовуватися перед дитиною, мовляв: «Я тобі піддався!». Та й частенько вам доведеться пояснювати своїй всезнайці правила гри, наводити приклади, демонструвати власні вміння і навички. Тому треба мати, що показати.

На вітринах цього відділу ви можете оцінити та купити розвиваючі ігри, як для маленьких науковців, так і для крихітних митців. Питаєте, як дізнатися, хто у вас підростає?! Та дуже легко: малята уже з раннього віку проявляють схильність до того чи іншого виду занять. Просто поспостерігайте за своїм сонечком. Є й інший варіант: ви можете купити розвиваючі ігри різних видів. Скажімо, захопливу настільну гру «Вдягни ляльку» для дівчинки чи цікаву «Зоорегату» для хлопчика і дитячий мольберт. Хай малюк сам вибирає, що йому до душі.

Ми ж у свою чергу забезпечимо вас якісним товаром, відмінним сервісом та швидкою доставкою. Тому, вагання зараз зовсім недоречні. Клікайте і даруйте дитині радість.

Кожна настільна гра являє собою комплект із різних аксесуарів, що знадобляться гравцям на шляху до перемоги. Скажімо, у мандрівній «Зоорегаті» ви знайдете досконалу карту світу, якою й подорожуватимете разом з дітьми, фігури тварин, котрі живуть на різних континентах, дитина вперше в житті «мандруватиме на кораблику» і відчує себе справжнісіньким моряком та шукачем пригод.

А маленьким дизайнерам, стилістам і модницям буде, ой, як до вподоби настільна гра «Вдягни ляльку». Ваша донечка відчує себе дорослою і відповідальною. Вона з поважним виглядом, в усьому копіюючи свою матусю, буде вибирати найелегантніші наряди для своєї підопічної. І не треба дивуватися, коли і братик вашої принцеси приєднається до цього заняття. Бо й ви самі будете не проти взяти участь у вигаданій дітьми сюжетно-рольовій грі «Підготовка до балу».

У нас знайдеться розкішний подаруночок і для маленьких художників та живописців. Ми підготували таким талановитим діткам досконале полотно для творчості. Тепер усе залежить тільки від батьків, адже їм доведеться вирішувати, чи купити дитячий мольберт. Наш колектив може сказати тільки одне: звичайно купити!

Вирішили купити розвиваючі іграшки?! Тоді вітаємо вас на нашому сайті!