Гірки

Показати 1-10 з 10 товарів

Дитячі гірки.

Літо… Гаряча пора розваг, позитивних емоцій, теплого сонця і відмінного настрою. Особливо, якщо ти – дитина! Кожен літній день – яскраве і незабутнє свято, відкриття чогось нового, захопливі ігри на свіжому повітрі, прогулянки, дитячі майданчики, атракціони… Це просто казкова пора року. І батьки часто всерйоз задумуються, щоб такого вигадати, аби подарувати малюкові незабутні враження, максимум користі та позитиву, зробити літню казку ще яскравішою.

Виявляється, досягти бажаного так просто. І зовсім не треба планувати довгі подорожі, походи в аквапарки, чи парки для дитячих розваг. Адже все це можна організувати вдома. Все, що вам знадобиться – купити дитячу гірку, при одній згадці про яку мимоволі й самому хочеться повернутися в дитинство, вкотре пережити той захват і ейфорію, яка відчувається під час спуску з гірки. А ще, кажуть, людина не може літати!

Купити дитячу гірку у нас ви можете вже сьогодні. Подаруйте малюкові власний домашній атракціон. Адже така іграшка не лише користується неабиякою популярністю серед малечі, вона ще й надзвичайно корисна. Дитяча гірка стане першим спортивним тренажером вашого малюка. Ви будете здивовані енергійністю, активністю, жвавістю своєї крихітки. А це ж ази здорового фізичного розвитку. У процесі захопливої пізнавальної гри малюк самостійно проводитиме собі та своїм друзям уроки фізкультури. Ви можете бути абсолютно спокійні за правильний розвиток опорно-рухової та серцево-судинної систем свого маленького спортсмена. Окрім цього дитяча гірка – оригінальний засіб пізнання світу, тренажер не лише фізичної, а й розумової активності дитини.

Тепер малюкові не треба буде половину літа впрошувати батьків, аби відвели його у аквапарк, на атракціон чи дитячий парк для розваг. Адже він стане щасливим власником всього переліченого.

Все, що вам потрібно для того, аби купити дитячу гірку – вибрати модель і ціни. На наших стендах презентовані різні варіанти таких королівських атракціонів. Ви можете купити дитячу гірку з водним ефектом чи дитячу гірку з поворотом. Усі моделі виготовлені із якісних матеріалів, яким не страшні навіть 40° мороз чи спека. Гірки обладнані пологими схилами та високими бортами, тому ви можете бути абсолютно спокійні: ваша крихітка у цілковитій безпеці. Забратися на гірку можна зручними сходами з антиковзаючим покриттям. При бажанні до гірки можна під’єднати садовий шланг, що зробить літні розваги дітей на свіжому повітрі ще захопливішими та привабливішими. Це ж дитина матиме вдома справжнісінький аквапарк! Задоволенню малюка не буде меж. Однак ігри із застосуванням води настійливо рекомендуємо проводити під наглядом дорослих.

Важливо й те, що гірку можна встановити, як на вулиці, так і в приміщенні. Цікаві ігри малюка та його активні заняття спортом тепер не будуть обмежені лише літньою порою року. Дитина може відвідувати свій атракціон, коли їй заманеться, для цього варто лишень перенести та встановити гірку в будинку з настанням холодів. А при потребі гірка легко та компактно складається і не займатиме багато простору в приміщенні.

Обирайте кольори, модель, форму атракціону для свого маленького спортсмена. Не скупіться. Бо що є важливішим за яскраве, безтурботне й незабутнє дитинство малюка?! Подаруйте своїй крихітці власні дитячі мрії! А ми вам радо посприяємо. Підкажемо й скеруємо. Ключ до щастя вашої дитини у ваших руках, варто тільки повернути його у правильному напрямку!