Постіль

Показати 1-24 з 180 товарів

Дитяча постіль.

Уже з перших моментів життя ваш малюк потребує власного особистого простору. Мова не йде про окрему кімнату, оскільки немовля повинно бути під пильним батьківським наглядом. Маємо на увазі дитяче ліжечко, в якому проходять найсолодші миті життя дитини – здоровий сон, перші самостійні рухи та кроки. Однак, що варте саме ліжечко без такого життєво необхідного компоненту, як дитяча постіль?! Сучасний ринок пропонує необмежений асортимент цієї продукції, а разом з тим і ризиків. Адже не всі виробники ставлять на перше місце якість свого товару і здоров'я ваших маленьких перлинок. Тому купити дитячу постіль належної якості – одне із ключових завдань щасливих батьків.

У цьому відділі нашого Інтернет магазину "Овал" презентовані дитячі постільні комплекти та дитяча змінна постіль виробників, котрі не економлять на якості життя та безпеці своїх маленьких клієнтів. Постіль, яку ви можете купити у нас, виготовлена із натуральної бавовни і задовольняє всі екологічні стандарти, що засвідчують не тільки відповідні сертифікати якості, але і схвальні відгуки наших клієнтів. Тому можете не сумніватися: безпека та здоров'я вашого малюка у надійних руках.

До складу дитячого постільного комплекту, який ви бачите перед собою входять 6-8 компонентів. Це насамперед м'яка та пухкенька подушка, ніжна, як мамині руки. Безтурботний сон немовляті забезпечено. Тепла та приємна на дотик ковдра не просто захистить малюка від холоду, але й створить йому комфортні умови, сприятиме свіжості. Ковдрочка легенька, отже не лягатиме важким тягарем на тендітне дитяче тільце. Наволочка, підодіяльник та простирадла зроблені із 100% гіпоалергенної бавовни, котра виступає надійним терморегулятором. Спеціальні бортики, що входять до комплекту, – це надійний захист маляти від перших ударів чи падінь, а також бар'єр для протягів. Варто згадати також про такий невід'ємний компонент дитячого постільного комплекту, як карманчики, завдяки яким всі необхідні для малюка засоби завжди будуть під рукою. Ну, і основний аксесуар – балдахін. Естетична окраса дитячого ліжечка, що створює ефект досконалості та вишуканості. Окрім цього – це неабиякий захист маляти від протягів та надокучливих комах. З таким постільним комплектом ваш малюк завжди перебуватиме у свіжих комфортних умовах, а його тендітна шкіра не потерпатиме від переохолоджень чи перегрівань.

Дитяча змінна постіль складається із трьох компонентів (простирадло, підодіяльник та наволочка), створених із високоякісної бавовни. Тонке старанне пошиття постелі для новонароджених, відсутність грубих швів, ґудзиків чи блискавок захистить ніжну шкіру вашої кровинки, створить їй зручні та комфортні умови відпочинку.

У нас ви можете купити дитячу постіль, яка досконало довершить дизайн дитячого ліжечка чи дитячої кімнати. Представляємо багату кольорову гаму, серед якої можна обрати найкращі варіанти для хлопчиків і дівчаток. Гармонійне поєднання всіх компонентів безумовно сподобається своїм маленьким власникам і викликатиме на їхніх обличчях радісну посмішку.

Купити дитячу постіль вам допоможе колектив сайту. Ласкаво просимо у наш світ дитячого комфорту!