Лялькові коляски

Показати 1-24 з 52 товарів

Дитячі лялькові коляски.

Ваша маленька принцеса росте і квітне. З кожним днем вона відкриває для себе щось нове. А ще в усьому старається наслідувати свою матусю, переймає довід піклування про інших, проявляє турботу, відповідальність. Такі старання не можна залишати поза увагою, варто посприяти. Хочеться подарувати донечці щось особливе, корисне і приємне.

Найкращим подарунком у такому випадку послужить коляска для ляльки. Будьте певні: цей презент викличе іскорки невимовної радості та захвату в очах вашої донечки. У відділі "Лялькові коляски" нашого магазину ОВАЛ ви можете купити дитячу лялькову коляску, яка стане невід'ємною частиною життя вашої принцеси у віці від 2 до 7 років.

Такий подарунок – це не просто іграшка чи дитяча забаганка. Це квиток до успішного розвитку та виховання маленької людини. Дитяча коляска для ляльки сприятиме вдосконаленню опорно-рухового апарату дитини, швидкості та спритності моторики її рухів, формуванню стрункої постави. Разом з тим у дівчинки будуть прищеплюватися та виховуватися моральні якості: почуття відповідальності, турботи за ближніх, любові та приязні. Розвиватиметься та розширюватиметься світогляд дитини, її уява та фантазія. Ваша донечка з головою зануриться у світ рольової гри "Мати – дитина", який будуватиме сама, за власними правилами. І не варто її в чомусь обмежувати та стримувати. Завдання батьків – сприяти та заохочувати дитину в моменти таких поривань. Навіть у маленьких дітей є почуття власної гідності, яке треба примножувати. А чи є для дитини більше щастя, ніж усвідомлення того, що до неї ставляться, як до дорослої?! Хто з нас не поспішав якнайшвидше вирости?!

На стендах нашого магазину ви можете оглянути та купити дитячу лялькову коляску, котра в усьому нагадує справжню коляску для дітей. Тут представлено модерні моделі, зручні в користуванні та безпечні для здоров'я своєї маленької власниці. Конструкція коляски проста в користуванні та управлінні. Широкі колеса й міцна рама забезпечують їй легкий, плавний та практично безшумний рух. Залежно від віку дитини, можна купити дитячу коляску для ляльки вагою від 3 до 7 кілограмів.

Такий унікальний подарунок своїм зовнішнім виглядом копіює та наслідує реальну коляску: наприклад в колясочці люльці - поперечна рама, на якій закріплена пластикова люлька, регульовані спинка, ручка та підніжки, кошик чи сумка для покупок, складаний капюшон, котрий "захищатиме" ляльку вашої донечки від яскравого сонячного світла, дощу чи комах. Ви будете в захваті від турботи та відповідальності, з якими дитина виконуватиме свої "дорослі обов’язки" та проявлятиме перші паростки самостійності.

Обирати колір та дизайн коляски для ляльки рекомендуємо тільки разом із донечкою, адже цей аксесуар стане її улюбленою іграшкою і першим свідчення омріяної дорослості.

Як бачимо, купити лялькову коляску для дівчинки – це відповідальне завдання, до вирішення якого батькам потрібно віднестися зі всією серйозністю, адже це чинник, який покладе вагомий відбиток на подальше виховання дитини.

Дитячі коляски, представлені на нашому сайті, вже зачекалися на своїх маленьких власниць!