Настільні ігри

Показати 1-13 з 13 товарів

Купити дитячі настільні іграшки – одне із нагальних завдань, котре неодмінно постане перед усіма батьками. Адже кожного молодого татуся чи матусю рано чи пізно чекає той момент, коли карапуз гордовито заявить: «Я вже дорослий і гратися дитячими іграшками більше не хочу й не буду!». У такі періоди переконувати малюка, котрого ледь видно від землі, – це марна справа. Краще підіграти йому, створити ілюзію дорослості. І саме тут вам у нагоді стане рішення купити дитячі настільні ігри. Це досконалі сучасні інтерактивні іграшки, котрі користуються чи не найбільшою популярністю серед отаких-от, «вже дорослих» дітлахів, бо дарують їм море позитиву.

Багатющий асортимент цих кмітливих забавок просто вражає. І ви в цьому легко переконаєтесь, завітавши у відділ «Настільні ігри» нашого Інтернет магазину товарів для дітей ОВАЛ. Тут вам і набори для молодого мандрівника суходолом, морем чи повітрям, і вишукані ігри для крихітних принцес, і оригінальні пропозиції для маленьких лицарів, і навіть цікавинки для дорослих. Одним словом, виконаємо будь-який ваш каприз.

От, наприклад, ваше маленьке сонечко, страшенно любить мандрівки, хай навіть коротенькі. Ви це помітили ще тоді, коли відправлялися з дитиною на перші прогулянки на свіжому повітрі. То ж заважає вам розвивати такі вподобання своєї крихітки?! Для цього ж не треба купувати дорожезні путівки на море чи курорт. Все, що вам необхідно, купити дитячу настільну гру для маленького мандрівника. Така покупка стане цінним подарунком, який не варто розцінювати, як звичайнісіньку іграшку. Адже настільні ігри допоможуть дитині активно пізнавати навколишній світ та вчитися визначати своє місце в цьому світі, заочно знайомитися з материками, країнами, природою.

Не варто забувати, що настільна гра можлива за участі кількох гравців, а це вагомий бонус для розвитку дитини. У малюка вироблятимуться навички логічного мислення, командний дух, здатність самостійно приймати рішення, почуття відповідальності за свої вчинки, цілеспрямованість, якості лідера. І найголовніше. Що може стати найкращим показником «дорослості» для дитини, як не той факт, що він грав у настільну гру з татом чи мамою і переміг?! До речі, дорогі батьки, не варто виправдовуватися, що ви піддалися маляті. Наберіться сміливості визнати, що карапуз перевершив вас!

Ви нарешті визначилися, які дитячі настільні ігри купити?! Чи все ще вагаєтесь?! То не соромтеся задавати питання, що вас хвилюють. Наші менеджери радо проконсультують вас та допоможуть вибрати настільну гру для маленької капризної принцеси чи непосиди-всезнайки хлопчика. Досконало та вміло підібрані аксесуари, що входять у набір, допоможуть розфарбувати будні малюка яскравими кольорами. Та й не тільки малюка! У нас ви можете також купити настільні ігри для дорослих, котрі привнесуть у ваше життя та життя вашої половинки таку бажану романтику, допоможуть зміцнити почуття і зробити кожен день кращим! І це незалежно від того, скільки років ви живете разом…

Від вдалих покупок у нашому Інтернет магазині ОВАЛ вас відділяє всього один клік!