Шезлонги

Показати 1-2 з 2 товарів

Дитячі шезлонги.

Часи, коли єдиною розвагою дитини були кілька іграшок, відійшли у минуле. Сучасність пропонує безліч видів комфорту та розваг для вашого малюка. І для цього зовсім не треба організовувати походи в дитячі розважальні комплекси. Створіть казковий світ для своєї кровинки у власному домі. Від вас вимагається не так багато – просто купити дитячий шезлонг. Зробити це ви можете просто зараз, обравши товар, котрий задовольнить усі ваші вимоги, одним кліком. Повірте, ви отримаєте все в одному.

Найперше – це спокійний безтурботний сон малюка. А спокійна дитина – спокійні батьки. Функційне навантаження дитячих шезлонгів, з котрими ви познайомитеся у цьому розділі, приємно здивує вас. Тут все обладнано за найновішими віяннями та покликане забезпечувати малюкові міцний сон і приємні сновидіння в комфортних умовах. М'які вкладки для новонародженого, еластичні та приємні на дотик підголівники гарантують зручність та безпеку вашому малюкові під час сну чи веселих забав. Окрім цього, дитячі шезлонги вигідні для годування дитини. А кожна мама знає, як важко буває іноді погодувати маля, коли воно навідріз вимовляється їсти. Спеціальна дуга чи змінна перекладина з іграшками, приємна музика, котрі відволікають увагу малюка, значно спрощують тривалу процедуру годування. Не кажучи вже про їх заспокійливий ефект – дитина тривалий час може забавлятися без будь-чиєї допомоги, забувши про плач і невдоволення. Окрім цього дитині відкривається можливість розглядати навколишній світ, якої її позбавляють дитяче ліжечко чи коляска.

Перебування у шезлонзі позитивно вливає на здоров'я дитини, зміцнює кістки та м'язи, дозволяє тренувати та вдосконалювати рухи. Дитина почувається вільно та впевнено!  

Для посилення безпеки свого немовляти пропонуємо вам купити шезлонг, обладнаний трьохточковими чи навіть п’ятиточковими ременями безпеки. З такою покупкою ви завжди будете впевнені, що ваш малюк у надійних руках.

Неслизькі ніжки, на яких стоїть шезлонг – це ще один плюс на користь безпеки не тільки немовляти, але й батьків. У нашому асортименті – легкі та зручні шезлонги, які без проблем можна скласти чи перенести. Якщо дитяча коляска часто спричиняє труднощі з переміщенням, важко долає сходи, то з шезлонгом все значно простіше. Ваш малюк постійно перебуватиме у вас на виду. Дитина не буде замкненою у чотирьох стінах.

Металевий корпус конструкції та її широка основа – це гарант стійкості та стабільності крісла-качалки. Всі тканинні чохли знімні, й легко перуться, що дозволить вашій дитині завжди перебувати в чистоті та свіжості. Різні положення нахилу спинки, технології гойдання, швидкість заколисування сприяють комфорту немовляти. Живлення шезлонгам забезпечують спеціальні батарейки. Все просто, якісно та зручно!

Купити шезлонг – це не просто придбати матеріальну річ. Це значить подарувати радісну посмішку, здоровий сон і комфортні умови своєму немовляті. Звертайтеся до наших консультантів. Підкажемо, розкажемо, порекомендуємо, допоможемо! Адже ваш якісний і правильний вибір – це наша репутація!