Коляски 2 в 1

Показати 1-24 з 764 товарів

Дитячі коляски 2 в 1. 

І ось Ви в відділі, де можна купити коляску 2 в 1. По праву можна стверджувати, що це найпопулярніша в нашій країні в усі часи колясочка.

Чому варто придивитись до коляски 2 в 1

Вона виконує покладені на неї основні завдання, будучи при цьому відносно недорогим рішенням. Багато виробників колясок 2 в 1 з дуже давньою історією, інші ж - розробили нововведення і висувають їх на ринок. І серед цього розмаїття молодим батькам доводиться робити свій вибір - керманичами якого транспортного засобу для дитини вони будуть в наступні два-три роки. І тут важливо не помилитися - щоб було зручно і комфортно як і батькам, так і самому маленькому пасажиру.

Комплектація коляски 2 в 1

Коляска 2 в 1 складається з рами, люльки, прогулянкового блоку, сумки для продуктів, сумки для мами, і в більшості випадків - антимоскітної сітки і дощовика. Люлькою користуються в основному місяців до шести - восьми, коли дитина перестає спокійно лежати, і тягнеться сідати, щоб вивчати навколишній світ, пізнавати все для нього нове. Далі пора міняти люльку на прогулянковий блок, де вже з положення сидячи, напівлежачи або в горизонтальному положенні - Ваш малюк буде споглядати і вбирати все для нього таке нове і поки незвідане. А сумка для мами і кошик для покупок при цьому завжди прийдуть на допомогу мамі в моменти, коли потрібно гуляти з дитиною, і в той же час - зробити необхідні покупки, або ж взяти з собою цілий набір улюблених іграшок. У моменти, коли погода підносить нам сюрпризи у вигляді дощу або снігу - якраз згодиться дощовик. А під час прогулянки в теплу пору року в місцях, де дошкуляють комарі або інші комахи - безсумнівно виручить антимоскітна сітка. Колясочки 2 в 1 в свою чергу діляться на універсальні - з поворотними передніми колесами, і класичні - з неповоротними колесами. Також залежно від моделі та комплектації - колясочки можуть комплектуватися надувними, пінними, гелевими або пластиковими колесами. Яку з них вибрати, яку купити? Телефонуйте до інтернет магазину ОВАЛ, і наші менеджери з радістю Вас проконсультують, і допоможуть визначитися з вибором.