Коляски для двійні

Показати 1-24 з 117 товарів

Дитячі коляски для двійні.

Ви не раз із захопленням спостерігали за батьками, котрі виховують двійню, не кажучи вже про трійню. І потайки мріяли про таке щастя. А мрії мають властивість здійснюватися. Це диво випало і на вашу долю! Ваша сім'я поповнилася одразу двома прекрасними дітками. Радість та гордість батьків набуває подвійних обертів, і байдуже, що витрати теж треба помножити на два.

Як би там не було, щасливі батьки мають опуститися з небес на землю і почати облаштовувати побут для своїх диво-немовлят. Одним із першочергових завдань, які треба виконати – це купити коляску для двійні, що навіть у наш час не так легко. Вирішувати цю задачу треба починати чи не від моменту, коли дізналися потішну новину. А ми готові вам в усьому посприяти. Якщо у більшості магазинів вам доводиться обирати між двома чи трьома варіантами, які вам настирливо нав’язують, то у нашому Інтернет магазині ОВАЛ ви можете самостійно обрати та купити коляску для двійні чи трійні на свій смак і вподобання. Представляємо розкішний вибір цього рідкісного, навіть у наш час, аксесуару.

Молодим батькам важливо визначитися, який тип коляски для своїх двійнят вони хочуть обрати, залежно від способу розміщення дітей. Пропонуємо коляски із розміщенням паровозик, моделі, де діти будуть сидіти пліч-о-пліч чи варіанти трансформери, котрі при потребі можуть перетворюватися на прогулянковий блок, окремі люльки чи конструкції з автокріслами. Кожен тип має свої переваги, а тому вирішувати вам.

Найпопулярнішими моделями колясок для двійні чи трійні являються коляски із розташуванням дітей пліч-о-пліч. Такі умови на руку, як дітям, так і батькам. Малюки знаходитимуться на однаковій відстані від мами чи тата, а отже у полі зору батьків. Щодо самих крихіток, то вони постійно бачитимуть одне одного, а це надзвичайно важливо для двійнят чи близнят. Діти перебувають в однакових умовах, з окремими місцями для сидіння. Можливість регулювати спинки кожного сидіння окремо стане у великій пригоді, коли один із малюків заснув, а інший продовжує активно оглядати все довкола. Коляски обладнані спеціальними надувними колесами, що спрощує та полегшує їх рух. У такій колясці ваші дітки завжди перебуватимуть у затишку та комфорті. Спеціальний чохол для ніжок малюків – гарант того, що ноженята ваших немовлят завжди будуть у теплі.

Коляска-паровозик – це оригінальний винахід, що дає більше можливостей виходити в люди. За шириною ця коляска майже не відрізняється від одномісної, а отже легко вписується у стандартні дверні отвори.

Унікальним варіантом є також змога купити прогулянкову коляску для двійні, яка спростить ваші перші подорожі зі своїм подвійним щастям та гарантуватиме максимум безпеки і зручності. З цією коляскою вам не складно буде навіть піти за покупками. А можливість компактного складання звільняє такий необхідний простір, якого завжди мало.

Як не згадати про сучасний вишуканий дизайн та багату палітру кольорів цього унікального транспорту. У нас ви можете вибрати та купити коляску для двійні найрізноманітнішого забарвлення. Обирайте гармонійні поєднання кольорів колясок для хлопчиків, дівчаток, досить цікаві та оригінальні комбінації для хлопчика і дівчинки, де враховуються перші інтереси кожної крихітки.

Впевнені, у нас ви знайдете все, що вам необхідно!