Ванночки


Поява в сім’ї маленького крикливого сонечка супроводжується низкою приємних і водночас безкінечних клопотів. Ви, тільки-но, визначилися з вибором дитячого ліжечка, коляски, постелі та інших необхідних аксесуарів для дитячої кімнати, як перед вами постало чергове нагальне завдання – купити дитячу ванночку. І ви знову заклопотано чухаєтеся в голову. Бо, хто б там, що не говорив, – така покупка вимагає максимум відповідальності. Адже ванна для немовляти повинна відповідати чисельним стандартам безпеки та гігієнічності.

Ми готові вже сьогодні спростити ваше завдання та применшити і без того чисельні клопоти. Найпростіше купити дитячу ванночку в Інтернет магазині ОВАЛ. Виробники, з якими ми співпрацюємо, не економлять на безпеці та якості життя своїх маленьких Клієнтів. Пропонуємо широкий асортимент дитячих ванночок різноманітних видів. Аби зробити правильний вибір вам достатньо всього кілька хвилин прогулятися відділом «Ванночки» нашого магазину. На стендах, які ви бачите перед собою, презентовані найкращі моделі необхідних вам дитячих аксесуарів, які перетворять процес купання малюка на цікаве і веселе дійство, навіть у перші дні життя вашої крихітки. А досвідчені матусі погодяться з нами, що викупати немовля не так-то й легко.

У нас ви можете купити дитячі ванночки пластикові та надувні, все залежить від ваших вподобань та цілей використання ванночки. Скажімо, пластикову дитячу ванну доцільно придбати для повсякденного купання. Якщо ж ви багато мандруєте, то у неабиякій пригоді вам стане надувна ванна для дитини.

Більшість педіатрів настійливо рекомендують для купання немовляти купити пластикову дитячу ванночку. Ми солідарні із ними, що засвідчує чималенький вибір цієї продукції на наших онлайн вітринах. Усі ванни для малюка, котрі зараз висвітлилися на вашому моніторі виготовлені із високоякісного нетоксичного та гіпоалегенного пластику. Пластик прозорий. Обирайте найкращі кольори та дизайн для хлопчика чи дівчинки.

Більшість моделей обладнані вмонтованими отворами для зливу води, а також термометрами, що надзвичайно спрощує завдання турботливим матусям і працює на комфорт і зручність. Дно ванночки для вашої крихітки виготовлене зі спеціальних матеріалів із протиковзким ефектом, тому не варто боятися, що із часом дитина може зазнати якихось пошкоджень, коли, скажімо, захоче самостійно змінити положення під час купання. А рано чи пізно такий момент настане. Бо це тільки немовлята поводяться у ванній більш-менш тихо, старшенькі карапузи старатимуться всіляко «допомогти» матусі!

Ванночка вашої кровинки малюка відзначається, серед іншого, оригінальним дизайном. Її поверхня прикрашена різноманітними зображеннями, які з кожним днем викликатимуть у дитини інтерес та захват. Це, свого роду, тактичний хід, бо далеко не всі дітки полюбляють купатися. А зображення улюблених героїв із мультфільму чи казки відволікатиме та поглинатиме їх увагу. Ергономічна форма ванночки передбачена для максимального спрощення нелегкого завдання, яке стоїть перед батьками. Особливо, коли дитину купає хтось один із них, як правило мама, котра ніяк не може дати собі ради.

Запевняємо: лише у нас ви можете купити дитячу ванночку за помірною ціною та високої якості. Менеджерський колектив нашого магазину чекає на ваші звернення. Мінімум зусиль та максимум комфорту – наша найкраща гарантія!