Універсальні 2 в 1

Показати 1-24 з 748 товарів

Дитячі універсальні коляски 2 в 1.

А зараз ми раді Вас вітати у відділі по праву найпоширеніших колясок - універсальних колясок 2 в 1. Колясок, які дуже добре пристосовані до погодних та дорожніх умов нашої країни.

Як відрізнити універсальну коляску

Головною візуальною відмінністю таких колясок є поворотні передні колеса. У стандартну комплектацію універсальної коляски 2 в 1 входить шасі з колесами, люлька, прогулянковий блок, сумка або кошик для покупок, сумка для мами, яку можна прикріпити на ручці коляски, і найчастіше - дощовик для захисту від дощу або снігу, а також антимоскітна сітка.

Як вибрати дитячу універсальну коляску

При виборі дитячої універсальної коляски слід звертати увагу на безліч факторів. Перший з них - це ширина коляски, точніше ширина колісної бази. Цей параметр необхідно враховувати у випадках, коли вузькі двері, вузький ліфт, коли є пандус на сходах будинку. Що стосується коліс універсальної коляски, то хід коляски з надувними колесами м'якший, зате колеса з спіненої гуми не потрібно буде підкачувати, особливо взимку. Люльки та прогулянкові блоки дитячих універсальних колясок 2 в 1 найчастіше розміщені досить низько. З одного боку це можна вважати недоліком, оскільки чим ближче до землі, тим більше пилу, але з іншого боку - низька посадка - вона більш безпечна, особливо коли дитина тягнеться вилізти з коляски, щоб розглянути і помацати все, що йому цікаво і що його оточує. Ще одна характеристика, на яку варто звернути увагу - це амортизація коляски. Це дуже важливо, коли якість дороги, по яких будуть катати малюка - далеке від ідеального. Буде хорошим вибором коляска з настроюваною амортизацією. Майже всі сучасні універсальні коляски забезпечені регульованими по висоті ручками, завдяки чому колясочку зручно буде катати батькам будь-якого зросту. Якщо немовля потрібно буде катати взимку - варто звернути увагу на те, наскільки добре козирок закриває люльку.

Де купити дитячу універсальну коляску 2 в 1

Коли вирішите купити універсальну коляску 2 в 1 - телефонуйте, і наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання. І що важливо - не соромитися ці питання задавати.