Майстерні

Показати 1-8 з 8 товарів

Дитячі майстерні.

Раді вітати всіх татусів у цьому відділі нашого Інтернет магазину. Так, так, ми не помилилися, саме татусів. Зі всією серйозністю та відповідальністю заявляємо, що правильно вибрати та купити дитячу майстерню для свого маленького помічника і великого фахівця може тільки татко. Адже ця іграшка – альтернатива справжнім майстерням, які так приваблюють усіх хлопчиків. А, хто, як не тато знається на таких речах?! Тут все наближене до реальності і ви в цьому легко переконаєтеся. Достатньо придбати улюбленому синочкові таку дитячу копію дорослого оригіналу.

Дитяча майстерня – це досконала інтерактивна іграшка, з якою дитина без будь-яких заборон чи ризику для здоров’я наслідуватиме свого татка. Маля буде захоплено щось конструювати, працювати з викруткою, дреллю, стукати молотком, закручувати чи відкручувати гайки, ремонтувати і т.д. Єдина відмінність – інструменти малюка виготовлені з якісного пластику, мають безпечні заокруглені форми, завдяки яким ваш маленький майстер не знатиме, що таке оббиті пальці, чи подряпані руки!

У нас ви можете купити дитячі майстерні з найрізноманітнішим набором інструментів та функціоналом. Оригінальний дизайн та гармонійне забарвлення лише увиразнює та підкреслює унікальність цієї іграшки.

Ваше чадо тепер має можливість з точністю копіювати дії татуся, спробувати себе в ролі механіка, працівника авто чи авіа сервісу. Адже власна майстерня вашого синочка – це необмежений асортимент підручних засобів маленького майстра. Дрелі, гайки, болти, викрутки, циркулярні пили, молотки, плоскогубці… Чого тут тільки немає?! Такому наборові аксесуарів у майстерні позаздрить кожний дорослий.

А малюкові така інтерактивна іграшка принесе неоціненну користь. Найперше, вона подарує безпеку. Дитина більше не ходитиме слід у слід за татком, не рватиметься до його майстерні, де ризик підстерігає її на кожному кроці. Переконані, батьки, котрі майже  щоденно стикаються із цією ситуацією, прекрасно розуміють, про що йде мова. Адже коли маля бере в руки дрель, чи старається попасти молотком по цвяху, який міцно тримає всіма крихітними пальчиками, то серце тата тікає в п’ятки. Рішення купити дитячу майстерню ліквідує цю проблему. Малюкові буде абсолютно не до ваших молотків і пилок, у нього появиться свій рай для справжнього майстра.

Дитяча майстерня – прекрасний стимулятор дитини до проявів своєї уяви та фантазії, тренажер її логічного мислення. Малюк відчує себе самостійним та дорослим. Ваш майстер постійно тішитиме вас своїми новими вміннями і навичками. А скільки радості буде, коли він самостійно змонтує чи відремонтує у своїй майстерні машинку або літак! Ніщо не зрівняється із щастям, яке переповнить у цю мить батьків!

Така іграшка потішить не лише синочка й татуся, але і їх матусю, котра із замилуванням спостерігатиме, як її малеча наводить лад у власній майстерні – розкладає все на свої місця. Адже, для кожного інструменту в дитячій майстерні передбачені відповідні полички, гачки, ящики, візочки, що покликані виховувати у дитини відповідальність, привчати її до порядку.

Поспішіть купити дитячу майстерню, ціни вас приємно вразять! Ця феєрична іграшка уже зачекалася на свого маленького майстра!