Іграшки для хлопчиків

Показати 1-17 з 17 товарів

Дитячі іграшки для хлопчиків.

Вітаємо вас! Ви потрапили в справжній рай, де можна обрати й купити іграшки для хлопчиків, котрі подивують вас та вашого синочка своєю досконалістю, креативністю та багатофункціональністю. У цьому відділі презентовано взірцеві ігрові набори для ваших маленьких майстрів, водіїв, автомеханіків, лікарів, продавців… Це далеко не повний перелік топ-професій, які ваш синок освоює кожен день під час захопливих рольових ігор. То чому б йому не посприяти, як то кажуть «не підлити олії у вогонь». В хорошому розмінні, звісно.

Ось, скажімо. Ваше хлоп’ятко щоденно бавиться в лікаря, досконало імітує поведінку медиків, лікує всіх, хто є в домі. То чому б не купити іграшковий візок лікаря своєму маленькому докторові?! Хтозна, може, у вас підростає майбутнє світило медицини, а такий подарунок стане першою школою на шляху до цілі. Дитячий візок лікаря – це точна копія реального медичного візка. Чого тут тільки нема: іграшкові шприци, бинти, пластирі, термометри, кардіографи, таблиці для зору. Все, що вимагається від батьків, –на мить відкинути всі турботи і підіграти дитині: побути пацієнтом, прийти на прийом, перевірити зір чи серце. Ви будете вражені, наскільки серйозно та відповідально дитина виконуватиме свої обов’язки.

Для маленьких гонщиків та автомобілістів у нас знайдуться бездоганні іграшкові гаражі, паркінги з дорогами, смуги для руху з перешкодами. Такі іграшкові набори не тільки окутають вашого синочка атмосферою захопливої та цікавої гри, а й перенесуть його у казковий світ, витворений власною фантазією. У дитини розвиватиметься образне та логічне мислення, кмітливість, здатність адаптуватися до змінних обставин, уява, вдосконалюватиметься моторика рухів. З такою іграшкою малюк зможе не просто кататися на улюбленій машинці, а й ремонтувати її, самостійно проводити клінінг, діагностику улюбленого автомобіля. Цими та іншими функціями наділені, наприклад, іграшкові паркінги, оснащені досконалими  автостоянками, автомийками та автозаправками. Ех, повернутися б зараз у дитинство!

Таткову майстерню вашому синочкові замінить власна інтерактивна іграшкова майстерня, підбір інструментів у якій викличе захват у кожного дорослого. Тут є все необхідне хлопчикові, який уже змалечку допомагає татусеві ремонтувати все, що попадеться під руку. Є тільки одне «але». Якщо у справжній батьковій майстерні дитину на кожному кроці підстерігав ризик, то із дитячою майстернею остерігатися слід батькові, адже не виключено, що своїми вміннями та вправністю малюк далеко переплюне його. Тому, попереджаємо всіх татусів, які вирішили купити іграшкову майстерню для синочка: будьте готові брати уроки майстерності у свого маленького умільця, віртуозність та талановитість якого вам будуть на кожному кроці ставити в приклад. Однак не варто заздрити, просто в синочка руки виявились золотими!

У нас ви можете купити іграшки для хлопчиків, які стануть не просто забавкою для дитини. Не дарма ж їх назвали інтерактивними. Іграшкові набори,  які ви бачите на наших стендах – це перші вчителі малюка, котрі скерують його фізичний та розумовий розвиток у правильне русло. Сюжетно-рольові ігри з дитячими супермаркетами, паркінгами, візками для прибирання, дитячими майстернями та іншими захопливими ігровими наборами забезпечать всебічний розвиток вашого синочка, щоденно підвищуватимуть його ерудицію, кмітливість, наполегливість, а ще привчатимуть до порядку, дисципліни й відповідальності.

Як бачите, у наш час ви можете купити іграшки для хлопчиків, котрі неабияк допомагатимуть вам виховувати та навчати свого маленького ангелочка!