Машинки-каталки

Показати 1-24 з 26 товарів

Дитячі машинки каталки.

Машинка каталка – це чотирьохколісний друг Вашої малечі, вдале поєднання транспортного засобу та яскравої іграшки. Ще зовсім недавно Ваша малеча каталася у візку, який відіграв важливу роль у її житті та слід переходити до важливого етапу розвитку малечі – ходьби. Машинка-каталка приходить на зміну візку. Міні-машинка – це ефективна іграшка для навчання ходьби ваших дітей. Особливо актуальним вона є для карапузиків, які тільки-но починають робити свої перші кроки. У пам'яті вашої дитини та й у Вас неодмінно залишиться веселі спогаді про малечу та її «чудо-іграшку» на цьому етапі пізнання. Діти активно намагаються вивчати простір довкола себе і цей процес значно пришвидшується завдяки такій сучасній та практичній іграшці.

Тож, пора вам, батьки, замислитися над тим, як розповісти й ознайомити малечу з багатьма цікавими речами, про які вона навіть не здогадується, а допоможе Вам у цьому наша машинка-каталка. Вона наче жива, оснащена музичними панелями, кольоровими лампочками, кнопочками. Часто під час руху машинки лунає музика, що нагадує звук мотору, наче у справжньої машини. Що ще може бути більш цікавішим і захоплюючим для малечі.

Сучасна каталка має вигляд великої яскравої міні-машинки, яка оснащена кермом та важелями, як у справжньої машини. Це іграшка, яка сприятиме швидкому розвитку вашого малюка та дозволить йому більше рухатися, швидше розвивати моторику, органи рівноваги та м’язи ніг й спини.

Така міні-машинка зручна для невеличких подорожей на вулиці, в парку, де малеча схоче розглядати все довкола себе самостійно, дивиться по сторонах, спостерігати за природою, спілкуватися з дітьми. Ох, така міні-машинка швидко приверне увагу багатьох малюків, які неодмінно схочуть познайомитися з відважним водієм і розглянути його яскравий транспортний засіб.

Ми потурбувалися про Вас і вашу малечу, машинка-каталка є багатофункціональною вона може легко видозмінюватися. Коли малеча тільки-но починає кататися у пригоді стануть ручка-толкалка, бортики, підніжки тощо. Щойно вона відчує себе більш впевненою, ці речі можна без зайвих проблем зняти і дати малечі насолодитися покерувати транспортним засобом самостійно. Кермо машини дозволить рухатися маленькому водієві вліво чи вправо, а сигнал-свист, який вбудований в кермо буде сповіщати пішоходів: увага, увага! Водій за кермом!

Принцип роботи машинки дуже простий: нема ніяких педалей, просто малеча зручно береться ручками за кермо, сідає на сидіння і відштовхуєшся ногами від землі. Спочатку малечі це буде не просто, та це тільки спочатку, завдяки вашій допомозі для неї це не буде здаватися надто чимось складним.

Батьки, у вас залишилися сумніви, щоб купитимашинку-каталку? Цей вид транспорту найпопулярніший серед дорослих та дітей. Він здатний принести захоплення та море нових відчуттів. Ваша малеча опановуватиме разом з ним нові вершини щодня! Радості малечі просто не буде меж.

Допоможе Вам у виборі найбільш підходящої моделі наш сайт, де є чудова можливість ознайомитися з широким асортиментом машинок-каталок. Тут Ви зможете купити машинку-каталку, яка буде до вподоби, орієнтуючись при цьому на бренд, дизайн, ціну, технічні характеристики. Залежно від віку дитини машинки мають різноманітні додаткові аксесуари: підставки для ніг, пояси безпеки тощо. Моделі оснащені зручним сидінням, додатковою ручкою з допомогою якої матусі можуть легко возити свою малечу, є також наявні невеличкі багажні відділення для іграшок.

Наші моделі мають не лише чудовий дизайн, колір, аксесуари, а й окрім цього вони є сучасними, практичними та цікавими іграшками, які необхідні для фізичного та розумового розвитку Вашої малечі. Їх можна використовувати, як вдома так і на вулиці.

Батьки, у вас є чудова можливість купити оригінальну іграшку в онлайн-магазині не витрачаючи при цьому зайвого часу в пошуках у спеціалізованих магазинах. Вам не потрібно навіть виходити з дому. Наші консультанти завжди раді Вам допомогти. Вибір за Вами. Зробіть приємну несподіванку своїй малечі, принесіть їй радість та свою турботу. Бажаємо Вам вдалих покупок. Не гайте час на даремно, вибирайте та купуйте. Нехай ваша малеча пізнає світ на колесах.