Рюкзаки Кенгуру

Показати 1-13 з 13 товарів

Ви уже відмінно засвоїли перші уроки материнства, вправно та впевнено пеленаєте дитину, міняєте їй підгузники, спокійно і безстрашно проводите з малюком водні процедури, майстерно годуєте та заколисуєте свою крихітку. Однак, є справи, з якими ви й досі не можете впоратись. Бо, й справді, як дати раду, коли, окрім клопотів материнства, на ваших плечах лежить безліч інших обов’язків: прибирання, прання, приготування їжі, походи за покупками… Перелік не має кінця. То, як бути?! Тягти за собою в магазин громіздку коляску чи наймати няньку, або хатню робітницю?! Звичайно ж ні, адже ви живете в сучасному світі, де мільйони робітників налагоджено та цілеспрямовано працюють на вашу зручність і комфорт.

Тепер ви можете без зайвих клопотів чи незручностей залагоджувати всі свої справи, ні на мить не покидаючи малюка. Дитина буде супроводжувати кожен ваш крок, зручно вмостившись у вас на животі чи спині. При цьому ваші руки будуть абсолютно вільні. Думаєте, що це нереально?! Достатньо купити рюкзак-кенгуру або слінги, щоб зрозуміти, наскільки ми мали рацію.

Сумки-кенгуру – це сучасне пристосування, покликане щомиті полегшувати життя молодим матусям та забезпечувати їм максимально тісний контакт зі своїми крихітками. Малюк почуватиметься максимально захищеним, в той час, як його матуся, згадуватиме ті приємні миті, коли носила своє маленьке щастя під серцем.

Тепер ні хатні обов’язки, ні післяпологова депресія, ні виснажливі походи за покупками вам не страшні. Ваше сонечко спокійно та в абсолютній безпеці супроводжуватиме кожен ваш рух. А ваші руки будуть вільні для будь-якої роботи.

Рішення купити сумку-кенгуру – це ваша перша інвестиція у здоровий фізичний та розумовий розвиток дитини. Адже цей аксесуар виготовлений з дотриманням всіх ортопедичних вимог, що сприятиме правильному функціонуванню хребта, тазостегнових суглобів, опорно-рухової системи. А можливість активно пізнавати разом із матусею чи татусем навколишній світ та здійснювати перші подорожі сприятиме розвиткові уяви, фантазії малюка, перших навичок логічного мислення, сенсорних систем. Цьому неабияк сприяє можливість носити дитину на спині обличчям до себе, або від себе. М’які натуральні тканини позитивно позначаться на здоров’ї шкіри маляти, а стійкі ремені, надійні лямки, застібки, страхові гумки окутають крихітку максимальною безпекою. А задля зручності батьків передбачена можливість застібати плечові лямки паралельно чи навхрест.

У нашому Інтернет магазині представлено не тільки широкий асортимент сумок-кенгуру. Можливість купити слінги недорого тут і зараз теж у переліку послуг ОВАЛу. Обирайте із розмаїття видів, дизайну та забарвлення. У нас ви можете купити слінги-шарф, слінги з кільцями, слінги-кишеню чи трубу для хлопчика чи дівчинки. Все на ваш смак і потреби. Таке сучасне пристосування, що являє собою натуральну тканинну перев’язку з лямок, дозволяє карапузові сидіти і навіть лежати у мами на животику. А молодим матусям  цей аксесуар подарує можливість без жодного дискомфорту непомітно погодувати крихітку, навіть в людних місцях.

Купити рюкзак-кенгуру чи слінги у Інтернет магазині ОВАЛ – ось ваше завдання на сьогодні. Настала пора прикрасити своє батьківство чи материнство якістю, безпекою, комфортом, зручністю. І ви завжди виглядатимете модно та стильно. Обирайте найкращі варіанти для синочка чи донечки!