Манежі

Показати 1-24 з 65 товарів

Дитячі манежі.

Манеж… Хто з нас не виростав у ньому?! Правда, спогади про такий перший ігровий майданчик дуже затерті. Лише наші батьки тепер зі сміхом згадують, скільки пригод ми пережили у манежі. Це зараз вони сміються, коли ж малюк перекидувався разом з манежиком, було не до сміху!

Та ми не про те! Час летить стрімко. Недавно ви сиділи в манежі, а сьогодні настала пора купити манеж для своєї крихітки. Хочеться обрати найкращий, яскравий і оригінальний. І в наш час – це цілком реально. Адже, якщо в минулому дитина сприймала перебування в манежі, як міні ув’язнення, то теперішні виробники доклали максимум зусиль, аби ваш малюк відмінно почувався та весело проводив час у такому цікавому заміннику колиски та ліжечка. Сучасні манежі вражають ексклюзивним дизайном та обладнані за зразком комфортних і захопливих ігрових майданчиків. Кожна деталь виготовлена з любов’ю та турботою, наче для власних дітей.

Не віриться, що на стендах, які відкрилися вам у цьому відділі, представлені дитячі манежі. Це справжні шедеври – оригінальні, вишукані, яскраві, комфортабельні. Впевнені, дорослі теж були б не проти, якби їм хтось зголосився купити такий манеж, тільки більших розмірів! Настільки вражає досконалість ідеї та продумані й ретельні підходи до її втілення. Унікальний казковий дизайн манежу викличе захват і в своїх маленьких власників, і в їхніх батьків, а ще нотки білої заздрості у відвідувачів. Ваше маля у такому оригінальному манежі почуватиметься, наче справжнісінький принц чи принцеса.

Манеж стане улюбленим місцем перебування вашої крихітки, тому можете вже потихеньку починати зносити туди улюблені іграшки маляти.

Для матусь рішення купити манеж принесе неабияку користь та полегшення. Насамперед, розв’яже руки та звільнить навантаження на них: малюк порине у чарівний світ і не треба буде носити його по всій кімнаті, аби заспокоїти, коли йому захочеться повередувати. У манежі можна робити все: забавлятися, спати, приймати друзів. А, головне, будьте готові до того, що саме тут маля зробить свій перший крок. Сучасні манежі обладнані спеціальними кільцями, вхопившись за котрі ваш маленький карапуз вчитиметься вставати. Поки маля з головою зануриться в активну пізнавальну діяльність, його матуся зможе зробити безліч хатніх справ, або ж просто відпочити чи із захватом поспостерігати за своєю малою непосидою. Стінки манежу виготовлені із прозорої сітки, завдяки якій дитина завжди буде на виду.

Щодо сну, тут ми не теж не перебільшили. Більшість моделей, які ви бачите перед собою – це два в одному: манеж і ліжко. Річ у тім, що манеж складається з двох рівнів: верхній служить ліжком, але достатньо зняти люльку – і в малюка появиться повноцінний манеж.

Дитячі манежі, презентовані на наших стендах легкі та зручні в користуванні, їх легко встановити будь-де. А спеціальний фіксатор не дозволить манежеві несподівано скластися. Конструкція у складеному вигляді не займає багато місця. Манеж можна легко переносити та транспортувати, достатньо спакувати його у спеціальну сумку, яка йде в комплекті.

З такою ігровою площадкою малюкові буде комфортно та весело скрізь. А оригінальний дизайн манежу ідеально впишеться у будь-який стиль інтер’єру!