Гігієна В даній категорії товари відсутні.

Підкатегорії

 • Ванночки

  Поява в сім’ї маленького крикливого сонечка супроводжується низкою приємних і водночас безкінечних клопотів. Ви, тільки-но, визначилися з вибором дитячого ліжечка, коляски, постелі та інших необхідних аксесуарів для дитячої кімнати, як перед вами постало чергове нагальне завдання – купити дитячу ванночку. І ви знову заклопотано чухаєтеся в голову. Бо, хто б там, що не говорив, – така покупка вимагає максимум відповідальності. Адже ванна для немовляти повинна відповідати чисельним стандартам безпеки та гігієнічності.

  Ми готові вже сьогодні спростити ваше завдання та применшити і без того чисельні клопоти. Найпростіше купити дитячу ванночку в Інтернет магазині ОВАЛ. Виробники, з якими ми співпрацюємо, не економлять на безпеці та якості життя своїх маленьких Клієнтів. Пропонуємо широкий асортимент дитячих ванночок різноманітних видів. Аби зробити правильний вибір вам достатньо всього кілька хвилин прогулятися відділом «Ванночки» нашого магазину. На стендах, які ви бачите перед собою, презентовані найкращі моделі необхідних вам дитячих аксесуарів, які перетворять процес купання малюка на цікаве і веселе дійство, навіть у перші дні життя вашої крихітки. А досвідчені матусі погодяться з нами, що викупати немовля не так-то й легко.

  У нас ви можете купити дитячі ванночки пластикові та надувні, все залежить від ваших вподобань та цілей використання ванночки. Скажімо, пластикову дитячу ванну доцільно придбати для повсякденного купання. Якщо ж ви багато мандруєте, то у неабиякій пригоді вам стане надувна ванна для дитини.

  Більшість педіатрів настійливо рекомендують для купання немовляти купити пластикову дитячу ванночку. Ми солідарні із ними, що засвідчує чималенький вибір цієї продукції на наших онлайн вітринах. Усі ванни для малюка, котрі зараз висвітлилися на вашому моніторі виготовлені із високоякісного нетоксичного та гіпоалегенного пластику. Пластик прозорий. Обирайте найкращі кольори та дизайн для хлопчика чи дівчинки.

  Більшість моделей обладнані вмонтованими отворами для зливу води, а також термометрами, що надзвичайно спрощує завдання турботливим матусям і працює на комфорт і зручність. Дно ванночки для вашої крихітки виготовлене зі спеціальних матеріалів із протиковзким ефектом, тому не варто боятися, що із часом дитина може зазнати якихось пошкоджень, коли, скажімо, захоче самостійно змінити положення під час купання. А рано чи пізно такий момент настане. Бо це тільки немовлята поводяться у ванній більш-менш тихо, старшенькі карапузи старатимуться всіляко «допомогти» матусі!

  Ванночка вашої кровинки малюка відзначається, серед іншого, оригінальним дизайном. Її поверхня прикрашена різноманітними зображеннями, які з кожним днем викликатимуть у дитини інтерес та захват. Це, свого роду, тактичний хід, бо далеко не всі дітки полюбляють купатися. А зображення улюблених героїв із мультфільму чи казки відволікатиме та поглинатиме їх увагу. Ергономічна форма ванночки передбачена для максимального спрощення нелегкого завдання, яке стоїть перед батьками. Особливо, коли дитину купає хтось один із них, як правило мама, котра ніяк не може дати собі ради.

  Запевняємо: лише у нас ви можете купити дитячу ванночку за помірною ціною та високої якості. Менеджерський колектив нашого магазину чекає на ваші звернення. Мінімум зусиль та максимум комфорту – наша найкраща гарантія!

 • Гірки

  Ідею відкрити в Інтернет магазині ОВАЛ відділ «Гірки для ванночки» нам підказали наші Клієнти, а, головно, турботливі матусі. Адже саме на руки матерів найчастіше випадає нелегке та відповідальне завдання – самостійно, без будь-чиєї допомоги, викупати немовля. А це, погодьтеся, не так просто, як здається!

  Отож, відділ, у якому ви зараз гостюєте – це відповідь на чисельні звернення дбайливих матусь із проханням підказати, як полегшити процес купання малюка.

  Оригінальною сучасною розв’язкою цієї проблеми послужить рішення купити дитячу гірку для ванночки. Такий модерний винахід стане чарівною «палочкою-виручалочкою» для батьків. Дитяча гірка – це пристосування, яке максимально захистить дитину від небезпек та пошкоджень під час проведення водних гігієнічних процедур. Завдяки гірці дитина перебуватиме у правильному природному положенні, а її голівка не зануриться у воду. Малюк прийматиме ванну спокійно та послушно, в той час, як матуся безпечно, впевнено і акуратно купатиме його.

  У нас ви можете купити дитячі гірки для купання, виготовлені з пластику, тканини чи поролону. Усі матеріали безпечні, гіпоалергенні та нетоксичні. Кожна гірка обладнана спеціальними присосками, котрі надійно та стабільно прикріплюються до дна ванни, як дитячої, так і звичайної дорослої. Такі пристосування міцно фіксують положення гірки та роблять її непорушною за будь-яких обставин.

  Як один із найкращих варіантів, пропонуємо вашій увазі пластикові анатомічні гірки. Вони розроблені спеціально під силует маляти і мають необхідні виїмки для її крихітних рученят і ноженят. Такий підхід забезпечить дитині комфорт, зручність і безпеку під час купання.

  Додатковим захистом вашої крихітки послужать спеціальні бортики гірки. Дитина не випаде, не посковзнеться і не пошкодиться під час перебування у воді – її крихітний силует перебуватиме у надійному захисті. Як бачите, дитяча пластикова гірка – це неабияке страхування навіть від форс-мажорів. Цей модний і сучасний  аксесуар побуту немовляти викликає захват не тільки у наших Клієнтів, але й дитячих лікарів, адже гірка для купання – це перший тренажер, що сприяє формуванню правильної постави маляти. І, що цікаво, цей тренажер відзначається оригінальним та привабливим дизайном, який прийдеться до душі і діткам, і їхнім батькам.

  Легкістю та зручністю застосування відзначаються гірки для купання із натуральної тканини. Такі аксесуари надзвичайно компактні та практичні, вони подарують дитині комфорт під час проходження водних гігієнічних процедур і захистять тендітну шкіру маляти від усіх непередбачуваних ризиків. Зазвичай такі гірки виготовлені із шовковистої та ніжної, наче руки матусі, махрової тканини.

  Не зволікайте! Адже купити дитячу гірку для ванни так легко, просто і дешево. І навіть не віриться, що такий широченний перелік переваг та зручностей можна купити за таку доступну ціну. Головний плюс дитячої гірки для купання – це ваш спокій і впевненість у тому, що дитина знаходиться в безпеці. А процес купання із обтяжливого та надокучливого заняття із таким придбанням переросте до рівня справжнісінького пізнавального свята.

  Всього один клік відділяє вас та вашу крихітку від спокою, безпеки і комфорту!

 • Круги для купання
 • Горщики
 • Ваги і термометри
 • Зубні щітки

Ваше маленьке сонечко спокійно та безтурботно посопує носиком у ліжечку, радісно посміхається уві сні… А ви у цей час ніяк не можете знайти собі місця, безупинно міркуєте, як створити дитині максимально комфортні умови, надійною заслоною відгородити свій маленький скарбик від будь-якого дискомфорту чи небезпеки для здоров’я.

Особливо вас непоко...

Ваше маленьке сонечко спокійно та безтурботно посопує носиком у ліжечку, радісно посміхається уві сні… А ви у цей час ніяк не можете знайти собі місця, безупинно міркуєте, як створити дитині максимально комфортні умови, надійною заслоною відгородити свій маленький скарбик від будь-якого дискомфорту чи небезпеки для здоров’я.

Особливо вас непокоїть питання гігієни малюка, адже сучасний світ у цьому плані таїть безліч ризиків. Отож, як не помилитися, не нашкодити своїй крихітці та захистити її з перших моментів життя?! Відповідальність неабияка. І менеджерський колектив нашого Інтернет магазину ОВАЛ готовий розділити цю відповідальність разом з вами та дещо спростити вам завдання. У нас ви можете купити товари дитячої гігієни, за якість яких не варто турбуватися, адже про це потурбувалися виробники зі світовим визнанням.

Представляємо широкий асортимент найнеобхідніших гігієнічних аксесуарів для вашого немовляти. Пропонуємо вам обрати та придбати справді якісні товари для купання, годування та догляду за дитиною. І головне, ви можете зробити це не покидаючи свою крихітку ні на мить, що особливо актуально для дбайливих матусь, котрі зазвичай не мають вдосталь часу, аби розгулювати магазинами.

Немовля прекрасно обходиться без деяких іграшок чи атракцій і ви можете відкласти покупку цих речей у довгий ящик. Але купити дитячу ванночку, горщик, електронні ваги, термометр, стільчик та гірку для купання і багато інших необхідних гігієнічних засобів – це нагальна потреба, яку необхідно вирішувати зі всією відповідальністю та ретельністю, врахувавши безліч «за» і «проти». Насамперед ідеться про безпеку здоров’я маляти. Пропонуємо вашій увазі підбір справді якісних та безпечних гігієнічних товарів, адже ми прекрасно знаємо, з якими тендітними Клієнтами маємо справу.

Переконані, немає нічого ніжнішого за шкіру немовляти. Вважаємо захист шкіри малюка від різного роду подразнень, алергічних проявів не тільки першочерговим завданням батьків, але і нашим завданням. Саме тому продукція, котра презентована на стендах відділу «Товари дитячої гігієни» нашого Інтернет магазину виготовлена із безпечних та гіпоалергенних матеріалів, котрі не принесуть дитині жодного дискомфорту чи шкоди. Тендітна шкіра вашої крихітки завжди буде в безпеці та затишку, а її здоров’ю не загрожуватиме навіть найменший ризик.

У нашому магазині ви можете купити товари дитячої гігієни, котрі пройшли всі необхідні тестування та випробування і це засвідчують відповідні сертифікати якості. Тому, не сумнівайтеся: ваша крихітка у надійних руках. А процеси купання, годування дитини, догляд за нею, завдяки цікавим та оригінальним гігієнічним засобам, стануть легшими та веселішими. Адже виробники прекрасно розуміють молодих батьків, і стараються не тільки максимально працювати на якість продукції, але й полегшити догляд за дитиною. Скажімо, сучасні зручні та комфортні ванночки обладнані всім необхідним для того, аби перетворити процес купання дитини на захопливе та приємне дійство. Але про це докладніше у відділі «Ванночки»…

Ну, що ж?! Може досить оббивати пороги дитячих магазинів у пошуку якості та безпеки для свого маляти. Купити товари дитячої гігієни так просто. Достатньо одного кліка і ваша дитина матиме все, справді, тільки найкраще!

Докладніше