Універсальні 3 в 1

Показати 1-24 з 123 товарів

Дитячі універсальні коляски 3 в 1.

Дитяча універсальна коляска 3 в 1 – це, без перебільшення, дитяче мандрівне ліжечко на колесах. Тут є все необхідне для відпочинку, забав, сну, прогулянок, тривалих подорожей. У такій колясці ваш малюк почуватиметься впевнено і захищено, незалежно від пори року, погоди, чи місця перебування. Всі елементи коляски ретельно підібрані та виготовлені з особливою увагою, адже виробники знають, що це річ першого вжитку для маленького беззахисного хазяїна. Екологічно чисті та натуральні матеріали, з яких зроблена конструкція, оберігатимуть дитину від шкідливих впливів середовища та не принесуть жодної шкоди для здоров'я. Міцний та стабільний каркас – це захисник малюка під час прогулянок. Немає значення, їдете ви гладенькою дорогою чи навіть бездоріжжям, – коляска ніколи не вийде з ладу і вперто продовжуватиме рух.

Тепер не треба шукати окремо коляску, люльку для дитини, особливі пристосування для прогулянок. Все, що потрібно зробити – купити універсальну дитячу коляску 3 в 1 з автокріслом. Тут є все необхідне. Кожен компонент такої коляски може повноцінно функціонувати самостійно. А ви можете легко в цьому переконатися, навіть сидячи перед монітором комп’ютера.

Комплектацію універсальної коляски 3 в 1 складають окремі автономні компоненти: люлька, прогулянковий блок, зручне автокрісло, дощовик, антимоскітна сітка, сумка та кошик для покупок. Дорожчі варіанти колясок можуть похвалитися такими преференціями, як надсучасні системи монтажу елементів, висока амортизація коліс, вдосконалена модернізована люлька, що забезпечує дитині абсолютний захист від холоду, дощу чи снігу, компактне складання конструкції у формі "книжки", додаткові засоби гальмування та багато іншого.

У нас ви можете купити дитячі універсальні коляски 3 в 1, які обладнані всіма необхідними засобами для безпеки вашої дитини. Маємо на увазі 5-точкові ремені безпеки, які у багатьох моделях доповнюються ще й додатковим поясом, що прикріплюється до бар'єра безпеки. Ризик того, що ваша гіперактивна дитина може випасти зі свого оригінального засобу пересування зводиться до нуля.

Особливу увагу слід звернути на такий елемент, як люлька, яка йде в комплекті з коляскою. Цей аксесуар стане вашим незмінним помічником під час прогулянок чи візитів у гості, коли так не хочеться тягти за собою коляску. Особливо, якщо ви самі, або ваші родичі чи друзі живуть на 5-му поверсі, а ліфт в будинку не працює. Впевнені, немає батьків, яким не доводилося стикатися з цією складною проблемою. Люлька обладнана зручною ергономічною ручкою, виготовлена з теплоізоляційних та водонепроникних тканин і подарує зручність не лише дитині, але й батькам. Це ж не громіздка коляска, яка ніяк не хоче рухатися сходами. Тут все значно простіше – взяв у руку і пішов. Дитина в люльці почуватиме себе тепло та затишно, а ритмічні похитування забезпечать її міцний здоровий сон. Більшість люльок мають ще й таку перевагу, як м'який ортопедичний матрацик, що позитивно впливатиме на фізичний розвиток дитини. А це надзвичайно вагомо у ранньому віці.

Вирішили купити дитячу універсальну коляску 3 в 1 з автокріслом? Ми зі свого боку зі всією відповідальністю заявляємо, що ви купуєте не просто коляску, а подарунковий пакет переваг і можливостей не тільки для свого малюка, але й для себе. Завжди радіємо, коли Клієнт робить правильний вибір!