Дитячі кухні

Показати 1-24 з 59 товарів

Дитячі кухні.

Кажуть, що маленька-красуня донечка – це найкращий комплімент для жінки. А ще її втіха та розрада в різних життєвих ситуаціях. Підтримувати матусю та допомагати їй в усьому доня починає чи не від тоді, як зробить перший крок. Це, звичайно ж, дуже потішно, але інколи може набирати трохи ризикованих обертів.

Постійна присутність мами на кухні, її чаклування над їжею не залишаються поза увагою маленької помічниці. Вона всіма силами старається бути залученою у цей процес, наслідувати маму, у якої все виходить так швидко і смачно! Подібна активність свідчення того, що настав період, коли донечці пора купити дитячу кухню. Такий подарунок стане справжнім святом для дівчинки. Вона отримає власний куточок для прояву своїх кулінарних здібностей, необмеженого польоту фантазії та втілення оригінальних ідей!

Сучасні виробники стараються створити для дітей диво-іграшки, які задовольнять усі смаки своїх вибагливих маленьких власників. Свідченням тому є поява на ринку дитячої продукції з різноманітним, часто несподіваним, функціоналом. Важко повірити, що перед вами просто іграшка. Переконатися в цьому досить легко: достатньо купити дитячу кухню, яка мало чим відрізняється від справжньої. А може навіть перевершує. Тут є все: плита для готування їжі, зовнішній вигляд якої практично ідентичний з реальною. Якщо ж ви обрали ще й кухню, котра обладнана спеціальним звуковим супроводом, то ваша донечка відчує себе справжньою майстринею куховарської справи, адже її чудо-їжа буде шкварчати, шипіти, булькотіти, – все, як в умілих маминих руках. До речі, дитина в усьому копіюватиме материні дії, що позитивно вплине на розвиток моторики її рухів, концентрацію уваги та пильності. Звуки приготування їжі навчатимуть її, що треба бути обережною і остерігатися опіків, хай навіть уявних.

Дитяча іграшкова кухня обладнана спеціальними шафками, поличками, гачками, де можна розмістити всі кухонні набори. Деякі кухні освітлюються, що допоможе донечці готувати, як і мама – вранці, в обід чи ввечері. Єдина відмінність – нею керуватиме натхнення, а не обов’язок. Дитина вчитиметься бути охайною, наводити чистоту та порядок у своєму маленькому хазяйстві. Більшість кухонь обладнані ще й мийкою, отже посуд вашої маленької куховарочки завжди сяятиме чистотою!

Різноманітні набори посуду, кухонні сервізи сприятимуть розвитку образного мислення дитини, її творчих навиків, перших професійних умінь. Це неабияка можливість відчути себе дорослою та самостійною.

У нашому Інтернет магазині ви можете купити дитячі кухні, кухонні набори, а також набори овочів та фруктів, без яких просто не може обійтися на кухні маленька господиня. Така досконала інтерактивна іграшка занурить дитину у світ захопливої та цікавої рольової гри. Ваша донечка з кожним моментом відкриватиме для себе щось нове і незвичайне.

Дитячі кухні, презентовані у нашому Інтернет каталозі виготовлені з якісного пластику, без застосування токсинів чи шкідливих матеріалів, адже не виключено, що юна хазяйка пробуватиме приготовану власноруч їжу на смак. А безпека і здоров'я клієнтів у нас завжди на першому місці, тому ми відповідально і сумлінно ставимося до цього питання!

Вирішили купити дитячу кухню у нас?! Оформляйте замовлення одним кліком на нашому сайті. Швидка доставка лише прискорить організацію приємного сюрпризу для вашої донечки!