Веломобілі

Показати 1-18 з 18 товарів

Веломобілі.

Веломобіль… Візитка щасливого дитинства сучасного малюка та ключ до ще одного безтурботного і незабутнього літа. Така іграшка ідеально підходить на вакансію першого транспортного засобу дитини. А всі батьки знають, як важко іноді підібрати безпечний засіб пересування для малюка, якому набридло кататися у візочку чи колясці і гратися з машинками, а велосипед купувати ще зарано. Так ось, сьогодні ця проблема усунена. Рішення купити веломобіль стане досконалою сходинкою на шляху вашого маляти від візочка до велосипеда. Не виключено навіть те, що про велосипед дитина забуде надовго, адже у її розпорядженні набагато досконаліший транспорт, на якому можна кататися у будь-якому віці.

Веломобіль – це прекрасна сучасна альтернатива дитячим машинкам та велосипедам, що поєднує ознаки обох. Іншими словами, веломобіль – це машинка з педалями. Катання на такому оригінальному транспортному засобі подарує малюкові шквал позитивних емоцій та яскравих вражень, а батькам спокій та впевненість, що їхня дитина у безпеці. І ми не перебільшуємо. Нам прекрасно відомо, що основним критерієм вибору дитячого транспорту є його якість та відсутність ризику для здоров’я. Саме тому у нас ви можете купити веломобілі, котрі задовольнять найвищі показники якості та будуть до вподоби найприскіпливішим клієнтам, як маленьким, так і дорослим.

Корпус такої оригінальної машинки виготовлений із металу, допоміжні деталі пластикові. А метал – це і є стійкість, стабільність і безпека. Гумові камерні колеса гарантують м’яке, легке та плавне пересування, навіть в умовах бездоріжжя.

Саме катаючись на веломобілі, ваш малюк пройде перші в житті курси водіїв. А, якщо дуже попросите, то і вас навчить цього мистецтва. У такому випадку починайте відкладати гроші на таку цяцьку і для себе також. Бо, хто, хто, а ми добре знаємо, що кожен татусь, який хоча б раз спробував кататися на веломобілі буде чи не щоденно випрошувати у маляти дозволу покататися ще раз. Адже у нас презентовані моделі, призначені, як для дорослих, так і для дітей. Тому рекомендуємо купити веломобіль не один, а два. А ми організуємо королівську скидку!

У нас ви можете купити веломобіль з різним функціоналом та за різною шкалою цін. Пропонуємо, як економні варіанти, так і моделі класу преміум. Якість, довговічність використання та максимум позитивних емоцій гарантуємо. Плюс – гарантія від виробника на кожен веломобіль.

Ледь не забули. В дорозі буває по-різному, тому не варто впадати у відчай через маленьку аварію чи поломку. У нашому Інтернет магазині ви можете купити запчастини для веломобіля, які вам необхідні. Для деяких моделей класу преміум всі необхідні запасні частини ідуть у комплекті. Не варто забувати і про економність цієї чудо машинки, адже для того аби покататися на ній зовсім не треба тратитися на «пальне» у вигляді батарейок, які так швидко сідають. Достатньо крутити педалі та отримувати задоволення від руху. Комфортне сидіння та кермо, які легко регулюються лише додають цьому транспортові плюсів.

А ваш малюк із такою стильною іграшкою без сумніву стане першим модником у колі своїх друзів!