Конверти

Показати 1-24 з 70 товарів

Конверти.

Батьки, з перших днів появи малечі на світ Ви намагаєтесь огорнути вашу крихітку теплом, любов’ю та турботою. Конверт – це справжня знахідка для Вас та вашого малюка. Він не лише необхідний атрибут на виписку, як для хлопчиків так і дівчаток, й сучасний прогулянковий засіб. Прогулянковий конверт – це універсальний, красивий, функціональний виріб та надійний «друг» у пригоді – від народження немовляти до 3 рочків.

В конструкції сучасних конвертів враховано все: температурний режим, комфортність, якість та багатофункціональність.

Одним з основних критеріїв при виборі конверту є температурний режим, оскільки від нього залежить склад матеріалу, з якого виготовлений конверт. Для створення конвертів використовуються лише натуральні, гіпоалергенні тканини, які приємні для тіла малечі.Верх найчастіше зроблений з поліестеру, нейлону, вельвету, мікрофібри.Конструкція конверту продумана таким чином, щоб дитині було тепло у нього, тканина виробу легко пропускала повітря і тіло дитини могло легко дихати, не потіти і не зіпрівати.

Батьки, при покупці товару Вам слід враховувати ряд особливостей конверту: застібки, якість швів, форму, розмір.Він має практичну системи застібки, яка дозволяє вкривати дитину по-різному, залежно від погодних умов. В перші місяці життя Вам слід уникати перегріву, не забувайте, конверт – це ще один додатковий шар одягу. Звичайно Ви може регулювати рівень тепла конверта без проблем, при необхідності тепло укутати малечу та захистити її від холоду і вітру, а коли стане гаряче швидко і легко роздягнути. Якісний конверт дає можливість легко і швидко збиратись Вам на прогулянку з малям.

Форма конверту відіграє важливу роль у вільності рухів малечі, вона неповинна їх сковувати, найкраще коли конверт має вигляд трапеції або більш заокруглену нижньою частину. Розмір конверту має бути таким, щоб дитина не втопилася у ньому, бажано стандартного розміру, якого буде достатньо для малечі до 2 років.

Завдяки сучасному виборі конвертів у нашому інтернет-магазині Ви можете легко підібрати модель, яка Вам до вподоби. На нашому сайті представлена модель конверта-покривала – це вдале поєднання два в одному, яке забезпечує комфорт і захист від непогоди.Конверт-покривало – це своєрідний «трансформер», який з легкістю перетвтілюється на покривальце для прогулянок у візочок,або килимок для гри.Декором моделі є вушка, які розташовані на капюшоні.Це тонка і легка ковдра-трансформер, яка скручується певним чином і має форму конуса.

Батьки, Ви вагаєтесь, чи необхідний вам прогулянковий конверт? Це не замінима річ для комфорту та затишку малечі. Сучасна модель конверту створена з любов’ю та ніжністю, наче обійми матусі. Конверт – це чудовий варіант прогулянок та домашнього використання. Знайти йому альтернативу складно, оскільки всі основні моделі зводяться до подібної форми. Це перш за все елемент гардеробу малечі – «одежина», яка заміняє покривальце або ковдру. Для маля, яке з шести місяців пересідає в прогулянковий візок конверт можна використовувати, як чохол для укриття ніжок. Конверти – це зручні та комфорті вироби, які полегшують догляд за малечою в перші місяці її життя.

Ви вже задумалися над тим, яким має бути прогулянковий конверт для малечі? Зовнішній вигляд конверту має велике значення та коли Ви обираєтевиріб керуйтеся не лише яскравістю, парадністю,яка підійде для святкування виписки з пологового будинку, враховуйте й те щоб конверт можна було використовувати для прогулянок у певну пору року, залежно від періоду коли народилася крихітка. Підійдіть до вибору прогулянкового конверта з практичної сторони. Вибір і рішення за Вами.

Ми турбуємось про Вас та Вашу малечу. Бажаємо Вам приємних прогулянок і чудового настрою. Завжди раді Вам допомогти та проконсультувати. Для довідок звертається за контактним номером телефону на нашому сайті.