Ігрові набори

Показати 1-24 з 38 товарів

Дитячі ігрові набори.

Не знаю, як вам, а мені при відвідуванні дитячих магазинів, так хочеться зараз стати малюком. Бо, якщо раніше дитинство вважалося найсвітлішою порою року в житті кожної людини, то в житті сучасних дітей воно піднялося до статусу райського періоду життя. І це без перебільшення. Адже сучасний асортимент дитячих іграшок – це втілення мрії кожного малюка. На зміну традиційним лялькам для дівчаток і машинкам для хлопчиків прийшли досконалі ігрові набори, купити які ви можете за помірними цінами будь-де і будь-коли!

Ігрові електронні центри по догляду за ляльками, дитячі супермаркети, візки для прибирання, туалетні столики для маленьких принцес, паркінги з дорогами, візки лікарів, іграшкові гаражі. У нас ви можете купити ігрові набори для хлопчиків і дівчаток, з яким дозвілля вашого маляти стане яскравим, радісним, сповненим позитиву та щастя. Та й ви самі будете не проти взяти участь у цікавій сюжетно-рольовій грі, сценарій якої написала ваша крихітка.

Отож, розповіді про важке дитинство з дерев’яними іграшками звучатимуть для вашого малюка, як міф. Щось на зразок легендарного бабайки. Малюкові ніколи не буде нудно, адже він щоденно примірятиме на себе нові ролі.

Дівчатка, скажімо, тепер можуть максимально точно копіювати і наслідувати свою матусю. Адже у них є своє маленьке хазяйство і коло клопотів. Треба ж попіклуватися про ляльку, причесати її, погодувати, запеленати, викупати. Ці та інші можливості забезпечить вашій маленькій донечці ігровий центр по догляду за лялькою, обладнаний усім необхідним – тут вам і ванна, і пеленальний столик, і стільчик для годування, і колиска, і міні-кухня. Впевнені, кожна матуся знайде хвилинку, щоб із замилуванням поспостерігати за своєю крихітної хазяйкою. А ще мимоволі згадає, як їй у дитинстві перепадало за те, що постригла ляльку. Так, так, наші розваги дещо відрізнялися від розваг наших дітей.

Найдостойнішим подарунком для вашої маленької принцеси стане рішення купити дитячий туалетний столик, що стане першим міні салоном краси вашої квіточки. Тут вона наряджатиметься, робитиме собі вишукані зачіски, адже столик обладнаний всіма необхідними для вашої красуні аксесуарами.

У нас ви можете купити ігровий набір не лише для донечки, а й для синочка. Маленькі лікарі, водії, будівельники, майстри тепер мають широке поле для проявів своїх перших вмінь. Ви купуєте дитині не просто іграшку, а вмикаєте їй зелене світло для правильного та всебічного розумового і фізичного розвитку. Малюк не знатиме, що таке нудьга чи поганий настрій, привчатиметься до дисциплінованості, відповідальності, самостійності. Іграшковий дитячий візок для прибирання, скажімо, змалечку привчатиме дитину до порядку і пошани до чужого труду.

Наш колектив також знає, що таке відповідальність. А тому ми ретельно та прискіпливо підбирали асортимент товарів. У нас ви можете купити ігрові набори різноманітного цільового призначення, функціоналу, підібрати іграшку індивідуально для свого малюка. Майже кожний ігровий набір оснащений світловими та звуковими ефектами, що максимально наближує забавку маляти до реальності та приковує і завойовує увагу. Ну, і, звісно, ж безпека! Це головний критерій, яким ми керуємося, підбираючи товар для ваших малят!