Велосипеди 3-колісні

Показати 1-24 з 91 товарів

Дитячі триколісні велосипеди.

Дитина росте на ваших очах душе швидко, ще вчора вона бавилася брязкальцями, кубиками тощо. Зараз вона хоче активно вивчати світ та ставати самостійною. Батьки, допоможіть своїй малечі зробити перший крок до активного пізнання навколишнього світу. Подаруйте малечі велосипед, адже Ви проявити не тільки свою турботу, але й дасте можливість їй відчути масу позитивних вражень та пригод. Велосипед слід купувати дитині віком від 1-3 років – це період її раннього розвитку. Їзда на велосипеді стимулюватиме формуванню органів рівноваги, м’язів, координації рухів, уваги та зміцненню імунітету.

Купити трьохколісний велосипед на сьогодні не є складно, сучасний асортимент товарів є дуже великий і різноманітний. Велосипеди відрізняються між собою ціною, стилем, дизайном, якістю, рядом технічних характеристик та наявністю додаткових аксесуарів тощо.

Та в першу чергу при покупці велосипеда слід звертати увагу на хорошу амортизацію, оптимальну вагу, якість матеріалів та розмір, який буде відповідати зросту вашої дитини.

Сучасні моделі наших трьохколісників повністю відповідають усім технічним стандартам. Ми потурбувалися про те, щоб вашому маленькому водію було максимально комфортно. Трьохколісник легкий та зручний, його можна взяти з собою на прогулянку в парк, або у похід до магазину. Моделі наших велосипедів мають ряд переваг, які стануть Вам у пригоді. Це наявність м’якого бампера, міцних підніжок та регульованого сідла. Ряд моделей оснащені кошиком для іграшок та речей, які пригодяться для подорожей вашого водія. На багатьох велосипедах наявний капюшон, який створює перепону для сонячних променів. Триколісні велосипеди мають регульовану ручку, яка дозволить матусям контролювати траєкторію рухів свого малюка без зайвих проблем. Наймолодші водії оцінять аксесуари транспортного засобу: клаксони, музикальні панелі, які обов’язково їх зацікавлять. Про такий трьохколісник мріє кожна малеча не важливо хлопчик це чи дівчинка. Дитина буде у захваті від такого подарунка.

Важливим атрибутом сучасного транспортного засобу є пояс безпеки, який захистить вашу малечу від непередбачуваних падінь та травм.

У нашому інтернет-магазині представлені різноманітні сучасні моделі велосипедів, які достатньо легкі та багатофункціональні, що здатні забезпечити легку маневреність. Основними характеристиками наших велосипедів є хороша якість, надійні гальма, міцна рама, гарний дизайн. У малечі є хороша можливість користуватися усіма привілеями велосипедів, починаючи від 6-місячного віку. Батьки, не забувайте – це перший особистий транспортний засіб вашої малечі. Це іграшка, яка не буде залишатися поза увагою малечі, вона здатна принести море радості, захвату й чудових прогулянок на свіжому повітрі. А найважливіше – це хороша інвестиція у здоровий спосіб життя вашого малюка, на якому не слід заощаджувати.

Наші велосипеди – це якість, яка провірена на практиці. Усім хто зацікавлений у покупці велосипедів прошу робити свій вибір та звертатися до наших фахівців з будь яких питань за контактним номером телефону на сайті. Бажаємо Вам гарних покупок.