Будиночки ігрові

Показати 1-19 з 19 товарів

Ігрові будиночки.

Хто з нас не дивився фільм «Сам удома»?! Переглядаємо його щорічно. А пригадуєте затишні казкові будиночки, в котрих переховувалися Марв і Гаррі в іграшковій крамниці?! О, та крамниця – справжнісінький рай для дитини, а розкішні будиночки – солодка заповітна мрія! Але ж мрії для того й існують, аби здійснюватися. Американська мрія тепер може оселитися і на ваших домашніх горизонтах. У нас ви можете купити іграшковий будиночок навіть зараз. Один клік відділяє вашого малюка від цього барвистого шматка щастя та океану позитиву і мегаяскравих емоцій.

У цьому казковому відділі нашого Інтернет магазину розкішні дитячі іграшкові будиночки причаїлися в очікуванні свого хазяїна. Здається, казка ожила перед очима не лише дітей, але й дорослих. Бо, як інакше охарактеризувати захват, який викликають ці барвисті оригінальні котеджі?! Тепер малюкові зовсім не треба ставати дорослим і важко трудитися, аби мати власний дім. Ви вже сьогодні можете подарувати своїй крихітці ключі від розкішного будиночка. Варто лише вибрати. Адже купівля будинку річ серйозна. Презентуємо вашій увазі каталог, в якому зібрані найкращі варіанти. Уже сьогодні ваша кровиночка може стати власником навіть двоповерхового котеджу.

Ви будете вражені, наскільки відповідально та ретельно будівельники цих дитячих домівок поставилися до виконання свого завдання. Тут все продумано максимально тонко та з урахуванням всіх побажань і зацікавлень дитини. Напевно, виробники згадували, як у дитинстві їм хотілося мати власний дім, як обладнували халабуди з гілок на деревах, або фортеці з подушок. Сьогодні ж варто купити дитячий іграшковий будиночок і ваше маля запрошуватиме гостей не до лісу, а у власну розкішну оселю, яка обладнана всім необхідним для прийому гостей.

Тут вам і столи, і стільчики, і кухні, оснащені таким набором аксесуарів, що позаздрить кожна хазяйка, і столики для пікніків, і лавки... Слів замало, аби все перелічити й описати. І ви за крок до того, аби в усьому переконатися. Просто варто обрати і купити іграшковий будиночок про який так мріє ваш маленький хазяїн чи хазяйка.

Малюк з гордістю та привітністю прийматиме у себе гостей, про прихід яких його сповістить електронний дзвіночок. До речі, почаювати дітки можуть, як усередині в будиночку, в якому є достатньо простору для забав декількох малюків, навіть високого росту, так і на веранді, наслідуючи своїх батьків.

Така інтерактивна іграшка неабияк сприятиме розвитку уяви та фантазії малят. Вони щоденно вигадуватимуть нові сценарії сюжетно-рольових ігор: ходитимуть в гості, спілкуватимуться із сусідами через просторі відчинені вікна, гулятимуть у садку біля будинку, влаштовуватимуть пікніки, гратимуться в листонош (така своєрідна домівка обладнана навіть поштовим боксом). Чого тут тільки немає!

 Всі будиночки відзначаються оригінальним дизайном, розкішними фасадами, вишуканим інтер’єром, гармонійним забарвленням, королівським умеблюванням. Відсутність гострих кутів, безпечні та нетоксичні будівельні матеріали – ось далеко не повний пакет їх переваг. Будиночок легко скласти та розкласти, він стане не тільки улюбленим місцем забав вашого маляти, а й окрасою в садку на дачі. А пошкодити чи деформувати першу оселю вашого принца чи принцеси не зможе ні мороз, ні спека.

Думаємо, настала пора вручити вашій крихітці ключі від власного дому. Ви ж не проти?!