Санки

Показати 1-24 з 58 товарів

Дитячі санки.

Зима – одна із улюблених пір року малечі, адже з появою перших сніжинок діти отримують безліч можливостей весело та активно провести час. І це розуміють усі батьки, котрі самі, здається, недавно були дітьми, ліпили сніговиків, кидалися сніжками, прокладали перші стежки на снігу, який щойно випав. Але найбільшим подарунком зими є можливість кататися на санчатах. І якщо в минулому треба було довго впрошувати тата, або дідуся зробити санки із дерева, то тепер все значно простіше. Достатньо купити дитячі санки і оченята вашої дитини впродовж усієї зими щоденно світитимуться радістю. Головне, аби було достатньо снігу!

Сучасні виробники пропонують чималий асортимент санчат для дітей різного віку та за різними цінами. На нашому сайті ви можете оглянути і купити дитячі санки, які стануть джерелом радості вашої крихітки. Представляємо моделі, навіть для найменших наших Клієнтів, які щойно навчилися самостійно сидіти.

Оптимальними варіантами для малюків, котрі ще не можуть кататися самостійно, стануть санчата, якими управлятимуть батьки, або старші братики чи сестрички. Спосіб керування таким цікавим транспортним засобом обирайте на свій розсуд. Наше завдання – забезпечити вам багатий вибір. І він перед вами! У нас презентовано моделі санчат, якими можна управляти, за допомогою спеціальної ручки чи ременів, або з комбінованими видами управління. Санчата з ручкою – це найкращий варіант для турботливих матусь, які стараються не спускати очей із дитини. Ремінь в якості керма для санок – це запорука їх легкого та плавного руху, який можна зупинити в будь-яку мить.

Каркас санчат, що представлені в наших Інтернет каталогах, виготовлений із міцних, якісних та надійних матеріалів, котрі гарантують безпеку маленьким скарбикам, які на них кататимуться. Санки обладнані зручною спинкою, що не тільки забезпечуватиме малюкові комфортні умови пересування, але й сприятиме формуванню правильної постави. Широке та комфортабельне сидіння, виготовлене із пластику, не спричинить дитині дискомфорту, навіть якщо ви рухатиметесь бездоріжжям. Ви можете при бажанні обладнати сидіння теплим та м’якеньким матрациком. Для цього вам всього лиш потрібно завітати у відділ "Аксесуари" нашого Інтернет магазину ОВАЛ, де можна придбати все необхідне для безпечних зимових прогулянок дитини.

На нашому сайті можна купити дитячі санчата, котрі подарують приводи для радості не лише дитині, але і її батькам. І перше, що вам неабияк буде на руку, – це маленька вага санок та їхня компактність. Адже, зазвичай, пристрасть дитини до катання на санчатах приносить батькам безліч клопотів та незручностей. Достатньо лишень згадати, наскільки виснажують такі прогулянки, коли доводиться тягти громіздкі сани вниз і вверх сходами у будинках, де немає ліфта. Тому нерідко на свої чисельні прохання діти чують у відповідь "Ні", адже у батьків слово "санки" часто асоціюється саме зі словом "сходи". Санчата ж, які ви зараз бачите перед собою позбавлять вас від таких незручностей. Вони надзвичайно легкі, тому ви не встигнете втомитися, навіть якщо вам доведеться нести їх на 9-ий поверх.

Поспішіть купити дитячі санки для свого малюка, подаруйте йому радісні та незабутні зимові прогулянки. Бо хіба є щось важливіше за щасливу посмішку, радісні оченята та відмінний настрій дитини?! А щоб цього досягти, достатньо одного кліка!