Конструктори

Показати 1-24 з 74 товарів

Дитячі конструктори.

Запрошуємо вас у маленьке королівство нашого Інтернет магазину. Так, так, саме королівство, адже тут представлені справді королівські іграшки – дитячі конструктори різних видів, моделей та цільового призначення. Повірте, прогулявшись цим відділом, ви почнете щиро заздрити діткам, адже тут можна купити дитячі конструктори, про які вам і не мріялося. Хоча, не варто розчаровуватися, бо хто вам заважає почаклувати із конструктором свого синочка чи донечки зараз, у дорослому віці. Можна навіть влаштувати з дитиною турнір на звання найкмітливішого. Але, в такому випадку, рекомендуємо одразу здатися, оскільки вам не дорівнятися до фантазії та уяви малюка!

Ви будете просто вражені творчими можливостями своєї крихітки. Адже перед вашими очима виростатимуть найоригінальніші споруди. Однак, це далеко не все. Сучасні конструктори – це не просто кубики, бруски, чи пірамідки. У нас ви можете придбати дитячі настільні, підлогові та розвиваючі конструктори. Все, на що вам необхідно орієнтуватися, – це вік, вподобання та зацікавлення своєї кровинки.

Для меншеньких кмітливців рекомендуємо купити дитячий настільний конструктор. Маля буде просто в захваті від кількості елементів та деталей, які йому неабияк знадобляться у процесі активного творчого моделювання. Це подарунок не тільки для малюка, але й для батьків, котрі будуть буквально на сьомому небі від щастя, спостерігаючи, як їхня крихітка радісно плескає в долоньки, досягнувши бажаного. А ще, вам не доведеться розмірковувати та вигадувати, як скерувати розвиток дитини у правильне русло: конструктор зробить це за вас. Цікава інтерактивна гра стане неабияким стимулятором розвитку логіки, цілеспрямованості, кмітливості малюка, його рішучості та впевненості у власних силах, не кажучи вже про тренування та вдосконалення моторики  рухів і уважності та пильності дитини.

Старшеньким діткам доцільно купити дитячий підлоговий конструктор.  Іграшка, яку доведеться ділити з батьками. Адже вони будуть, ой, як не проти, випробувати свої можливості. Така інтерактивна іграшка стане неабиякою знахідкою та родзинкою дитячого садка. Особисто, ми були б дуже раді, аби наші дітки у садочку займалися захопливими сюжетно-рольовими іграми: моделювали, конструювали, будували, навіть руйнували, адже для зведення нової споруди, треба знести стару. Деталі конструктора мають особливий спосіб кріплення, а отже споруда не розвалиться у найнесподіваніший момент, що убереже малюка від розчарувань.

Новинкою у світі конструкторів для дітей є розвиваючі конструктори. Це не просто іграшка, а досконалий інструмент пізнання світу малюком. Ви можете обирати для своєї крихітки різноманітні тематичні ігрові набори. У дитини появиться шанс не тільки споруджувати будівлі, але і всіляко облаштовувати їх, складати проекти, втілювати власні конструктивні ідеї. Адже розвиваючий конструктор – це не просто набір геометричних фігур. Тут малюк знайде й іграшкові постаті своїх улюблених персонажів мультфільмів, і навіть елементи інтер’єру чи декору. Дитина захоплено відображатиме та моделюватиме перед вами свій уявний казковий світ мрії. Ви будете неабияк вражені цілеспрямованістю та терплячістю малюка в процесі натхненного творіння. Маля щоразу вигадуватиме собі нове захопливе завдання і підходитиме до його виконання зі всією серйозністю та відповідальністю, а ще упевненістю справжнього майстра і знавця своєї справи. Хочете пересвідчитися? Це не складно. Все, що вам треба, – це купити дитячий розвиваючий конструктор.

Отож, вперед до мрії дитини! Зараз не час зволікати!