Коляски

Показати 1-24 з 1360 товарів

Відділ дитячих колясок

І ось ми зайшли у величезний відділ нашого магазину, де можна купити дитячі коляски. Не дивно, що очі починають розбігатися від великого вибору в першу чергу типів, видів колясок.

Які дитячі коляски представлені в магазині Овал

Окремими стендами представлені універсальні і класичні коляски, які в свою чергу бувають в комплектаціях як 2 в 1, так і 3 в 1 з автокріслом. Окремим стендом представлені коляски трансформери, де все в одному, і не потрібно переставляти блоки. Особливу увагу надано прогулянковим коляскам, адже саме на них дитина проводить найбільше часу з того, який він проводить в колясці з другого року життя. Вони легкі, маневрені, досить компактні. Одні з самих ультрасучасних - це модульні коляски, де покупець може на свій смак зібрати з представлених елементів, комплектуючих, блоків - коляску необхідної комплектації. Тут окремо рами, люльки, прогулянкові блоки, аксесуари, і все це з уніфікованими кріпленнями. Ось трохи далі окремим стендом представлені коляски для двійні і для трійні. А ще трошки далі - всілякі аксесуари до колясок.

Як вибрати дитячу коляску

Дуже складно не розгубитися у виборі транспортного засобу для Вашого малюка, тим більше що вибір як виробників колясок, так і дизайну, забарвлень, комплектацій - просто величезний. На вибір коляски впливає багато факторів. Це і пора року, коли дитина буде кататися, адже важлива увага приділяється утепленню коляски. Це і якість доріг, по яких буде кататися дитина. Це і місце проживання - тут дуже важливі як вага коляски, так і її ширина для того, щоб заїхати в ліфт, а також заїхати по пандусу в під'їзд. Для багатьох батьків, які надають перевагу активному способу життя дуже важливе таке поняття як компактність колясочки: наскільки легко складається, і наскільки мало місця займає в багажнику того ж автомобіля. Не останню роль відіграє той же дизайн, адже двох людей з повністю однаковими смаками просто не існує, і ми намагаємося завжди знайти якісь компроміси.

Ласкаво просимо в магазин дитячих товарів ОВАЛ - наш колектив постарається допомогти Вам підібрати ту колясочку, яка задовольнятиме Вашим вимогам і побажанням.