Підлогові


Дитячі підлогові конструктори.

У вас підростає маленький всезнайко, якого цікавить абсолютно все, що відбувається довкола?! І ви всерйоз задумуєтесь, як зробити активний процес пізнання світу малюком максимально ефективним та абсолютно безпечним?! Дамо підказку. Малюкові варто купити дитячий підлоговий конструктор. Це досконала інтерактивна іграшка, яка подарує маляті максимум користі та позитиву.

Малята, наче ті метелики, захоплюються всім яскравим. Тому забарвлення іграшки відіграє не останню роль при виборі ігрового знаряддя праці малюка. Підлогові конструктори просто вражають насиченими та яскравими барвами. У комплект конструкторів входять деталі зеленого, червоного, синього, оранжевого кольорів, які не просто приковуватимуть увагу малюка, а й викликатимуть у нього цікавість та захоплення. Варто наголосити, що забарвлення фігур не змінюватиметься впродовж довготривалого процесу експлуатації. А ваша дитини прекрасно засвоїть перші уроки розрізнення кольорів.

Підлоговий конструктор – це й перший посібник малюка з геометрії. Ця іграшка являє собою сукупність різноманітних геометричних фігур, які дитина вчитиметься розрізняти в процесі цікавої допитливої гри в будівельника. А батьки при цьому можуть побути ненав’язливими вчителями, попросити свою крихітку подати їм трикутник, паралелепіпед, циліндр чи щось інше.

Зважилися купити дитячий підлоговий конструктор?! Запевняємо, від сьогодні ви житимете в казковому світі, витвореному нестримною фантазією вашого крихітного будівничого. Ви будете вражені широким розмахом уяви та фантазії дитини: буквально за лічені хвилини перед вашими очима виростатимуть найоригінальніші споруди, химерні та чудернацькі замки, палаци, будинки, яким позаздрять сучасні архітектори та дизайнери. До речі, варто підказати їм в кого черпати ідеї!

Дитина не тільки натхненно та активно поринатиме у щоденний процес будівництва, але й прискіпливо підбиратиме кольори своїх творінь, компонуватиме їх екстер’єр, фасад. А це неабияк сприятиме розвиткові фантазії малюка, його логіки, образного мислення, кмітливості, спритності, жвавості, естетичних смаків, здатності самостійно приймати рішення, формуватиме навички творчого конструювання.

Дитячі підлогові конструктори – це ідеальні іграшки для ігор, як в приміщенні, так і на свіжому повітрі. Всі деталі, які входять у комплект виготовлені з якісних нетоксичних матеріалів, а отже не принесуть жодної шкоди здоров’ю маляти.

Конструктор сьогодні входить у топ найпопулярніших іграшок у дитячих кімнатах, котрі обладнані в громадських приміщеннях. Саме до цієї забавки дитину тягне найбільше. Він також може стати привабливою родзинкою, що заманюватиме малюка до дитячого садка. А, хто з нас не знає, як важко буває часом впросити малюка іти в садочок. Може, тому що там не має цікавих іграшок? Тому рекомендуємо купити дитячий підлоговий конструктор кожному дитячому садочку. Така забавка не просто заохочуватиме дитину відвідувати дошкільний заклад, але й сприятиме товариськості, дружелюбності малюків, спростить завдання няням. У садочку запанує атмосфера цікавої сюжетно-рольової гри.

Розгубилися, побачивши багатство моделей конструкторів? Не хвилюйтеся, наш колектив радо допоможе вам обрати найкращий!