Змінна постіль

Показати 1-24 з 53 товарів

Дитяча змінна постіль.

Поява в домі малюка супроводжується низкою неймовірно приємних клопотів та обов’язків, у які батьки занурюються з головою. І це зрозуміло, адже не дарма говорять - все найкраще дітям. Дбайливі батьки прагнуть, аби маля уже з перших миттєвостей життя було окутане теплотою, ніжністю, турботою і комфортом. Здавалося б, зараз є все необхідне, аби досягти бажаного. Однак як вибрати серед безлічі дитячих товарів та аксесуарів справді якісну і безпечну для здоров'я маляти продукцію?! Особливо прискіпливо варто віднестися до вибору постелі для новонароджених, оскільки постіль – це аксесуар, з яким дитина контактує найбільше.  

Як показує практика, купити дитячу змінну постіль не так легко, адже вона має задовольняти безліч вимог та характеристик. Перше, на що варто звернути увагу, – це показники натуральності та екологічності. Синтетична постіль яскравих кольорів, пофарбована барвниками із вмістом токсинів – це один із головних ворогів життя і здоров'я вашого маляти. Нам добре відома ця проблема. Саме тому у відділі нашого Інтернет магазину "Дитяча змінна постіль" купити можна виключно натуральну продукцію. Тут презентовано широкий асортимент змінної постелі для постільних комплектів відомих виробників.

Постіль складається з трьох компонентів: наволочка, підодіяльник та простирадло. Натуральна тканина, а маємо на увазі 100% бавовну, дозволить шкірі вашого малюка дихати та не викликатиме жодних подразнень. Здатність бавовни пропускати повітря захистить ваше немовля від переохолоджень чи перегрівань. Окрім цього малюк не знатиме, що таке алергія, яку нерідко провокують токсини, котрі містяться у синтетичних постільних комплектах. Бавовна ж алергеном не виступає.

Постіль, яку ви зараз бачите на екрані свого монітора, не спричинить дитині жодного дискомфорту, оскільки не містить грубих швів, які можуть подразнювати тендітну шкіру немовляти, натирати та пошкоджувати її, чи створювати дитині незручності під час сну. У постільних компонентах відсутні ґудзики, а це великий плюс. Кожен малюк хоче все спробувати на смак, а тому ґудзик таїть у собі велику загрозу для його здоров'я.

Не варто забувати і про те, що у нашому Інтернет магазині ви можете купити дитячу змінну постіль за помірною ціною. А у наш час не так легко придбати якісну продукцію за розумними цінами.

Бавовна, із якої виготовлена постіль, забезпечує їй зносостійкість, незважаючи на чисельні прання. Впродовж тривалого часу користування постіль залишатиметься такою ж гладенькою, м’якою, приємною на дотик, як і була. Плюс – невід'ємний ефект свіжості та чистоти. А це запорука того, що ваша дитинка в комфортних і зручних умовах переглядатиме приємні сновидіння. Маля порине у світ батьківської турботи та опіки вже з перших днів життя.

Кольори і малюнки найкращої постелі для малюка обирайте на свій смак. У нашому асортименті можна купити дитячу змінну постіль в основному світлих та пастельних відтінків, котрі, як переконують лікарі та психологи, мають заспокійливий ефект і сприятливо впливають на зір немовляти. 

Всі прохання та питання, котрі у вас виникнуть, будуть вислухані та проконсультовані нашими спеціалістами.