Люльки

Показати 1-24 з 29 товарів

Дитячі ліжечка люльки.

Сучасні виробники націлено працюють на комфорт і якість життя своїх клієнтів, про що свідчить незмірний вибір продукції, як для дорослих, так і для малечі. Новинкою на ринку дитячого комфорту на сьогодні є модерні дитячі ліжечка-люльки. Зроблені за найновішими технологіями, з високоякісного матеріалу та з урахуванням усіх побажань і пропозицій клієнтів, ці ліжечка стануть справжньою знахідкою для дбайливих люблячих батьків.

Основні критерії, якими повинні користуватися батьки при виборі дитячого ліжечка, – це затишок, спокій, зручність та безпека їх маляти. І лідирує за цими критеріями саме ліжко-люлька. Купити приставне дитяче ліжечко-люльку – значить придбати низку якісних переваг і функцій. Насамперед – це відмінний відпочинок і сон дитини, поряд із батьками. Ліжечко-люлька часто обладнане спеціальною знімною бічною стінкою. Здатність знімати стінку дозволяє дитині спати нібито окремо, але, разом з тим, поряд з батьками. Відчуття того, що мама зовсім поруч справляє на немовля заспокійливий ефект. Ця функція значно спрощує материнські обов’язки, насамперед процес годування малюка в нічні години: дитина поряд і не треба зриватися, кудись бігти, аби її погодувати.

Приставне ліжечко обладнане спеціальним бічним кріпленням, його можна приєднати до всіх стандартних дорослих ліжок. Всі деталі основи виготовлені найчастіше з алюмінію, який забезпечує стійкість та легкість конструкції – вага ліжечка становить всього 8-10 кілограмів. Його можна легко переносити чи пересувати, адже ліжечко оснащене  коліщатками з налагодженою гальмівною системою. Стійкі та міцні ніжки – запорука того, що ваше дитинча завжди перебуватиме в безпечних умовах, ліжечко не перекинеться і не зрушить із місця, навіть за умови, що маля проводитиме в ньому активну рухову діяльність. Розраховані приставні дитячі ліжечка на немовлят, вагою до 9 кілограмів.

Купити дитяче ліжечко-люльку переконує ще й така важлива перевага, як регулювання висоти у декількох положеннях. Залежно від віку дитини, її активності, маси тіла ви можете налаштовувати рівень висоти приставного ліжка.

Зовнішній вигляд ліжечку-люльці забезпечує якісна тканина, яка при потребі легко знімається і переться. Варто згадати також про спеціальне віконце із сітки, котре забезпечує дитині постійне надходження свіжого повітря, виконує теплорегуляційну функцію.

Конструкція каркасу цієї новинки практична та легка в користуванні: ліжечко можна легко скласти і перемістити. Для цього в комплекті часто йде спеціальна сумка для перенесення. Плюс – м’якенький матрац, який забезпечить дитині зручні та комфортні умови сну.

Окрім переліченого, дитяче ліжечко-люлька гармонійно доповнить інтер’єр будь-якого стилю – від класики до модерних віянь. Це модний, корисний та необхідний аксесуар, що справляє ефект розкоші та вишуканого смаку. А правильно вибраний колір приставного ліжка яскраво підкреслить ваші дизайнерські здібності!

Виникли питання, стосовно того, як правильно вибрати дитяче ліжечко-люльку? Звертайтеся, пишіть, телефонуйте. Наші менеджери допоможуть вам з'ясувати всі спірні моменти, котрі вас цікавлять та купити дитяче ліжечко-люльку найвищої якості. Все, що віддаляє вас від мрії – один клік!