Велосипеди

Показати 1-24 з 112 товарів

Дитячі двоколісні велосипеди.

Їзда на велосипеді – це один із найважливіших етапів емоційного та фізичного розвитку дитини. Коли крихітка починає робити свої перші кроки, сучасні батьки починають задумуватись над тим, що потрібно придбати не просто яскраву іграшку для активного розвитку, а практичну річ – велосипед. Чим менший вік дитини, тим швидше вона набуватиме навиків їзди на велосипеді.

Перш ніж купити двохколісний дитячий велосипед слід прислухатися до побажань майбутніх водіїв. Сучасний вибір велосипедів дуже великий: вони різноманітного кольору, мають оригінальні деталі, яскраві логотипи та зображення улюблених мультиплікаційних героїв. Яскравий зовнішній вигляд велосипеда – це ще не показник хорошої якості.

Найкраще робити вибір покупки велосипеда зі своїми дітьми, оскільки це чудова можливість «приміряти» транспортний засіб для юних велосипедистів. Звісно це нелегке завдання, оскільки правильний вибір двохколісника має велике значення – він має бути достатньо легким для зручного керування, щоб дитина могла тримати баланс та легко маневрувати, при цьому тримати спину рівно.

Ми пропонуємо моделі велосипедів для маленьких велосипедистів в основному від трьох-п’ятьох років. Вони характеризуються хорошою якістю, мають гарний стиль, є поєднанням легкості та комфорту, відповідають стандартам.

Хороший велосипед повинен поєднувати у собі ряд якостей: міцність, зручність, стійкість, зовнішній вигляд. Розмір велосипеда та складність його конструкції залежить від віку та розвитку вашої дитини. З віком дитини значення параметрів велосипеда постійно змінюються.

Діткам наймолодшого віку важко слідкувати за дорогою і переключати швидкість, тож необхідно це враховувати при виборі двохколісника. Важливе значення має також розмір коліс, оскільки ноги дитини повинні легко досягати землі. Не малу роль відіграє кермо, яке за висотою повинне бути зручним, щоб юний водій міг легко триматися за нього, особливо на поворотах.

Ваша дитина – це маленька індивідуальність, її велосипед – це річ також індивідуальна. В першу чергу ми звертаємо увагу на технічні характеристики транспортного засобу, але не завжди враховуємо, що для крихітки важливу роль відіграє зовнішній вигляд її майбутнього транспортного засобу. Як вона буде його сприймати? Чи схоче кататися? Підійдіть до цього вибору серйозно.

Пропонуємо вашій увазі великий асортимент дитячих двохколісників на будь-який смак. В нашому інтернет-магазині представлені різноманітні варіанти велосипедів з переліком їхніх основних характеристик. Вони дають можливість регулювати висоту керма і сідла, представлені моделі на виріст, адже не кожна сім’я може потішити дитину покупкою велосипеда щороку.

Моделі двоколісних велосипедів для дітей різного віку відрізняються розміром коліс, типом гальм та додатковим обладнанням. Краще вибрати легшу модель, яка відповідатиме зросту та віку дитини, при цьому не економлячи на ціні. Купувати треба якісний двоколісник, який послужить вашій дитині на довго та дозволить їздити від двох - до чотирьох років. Звісно ціна хорошого велосипеда залежить від якості матеріалу з якого зроблена рама – стальна чи алюмінієва, шин, коліс тощо.

При покупці товару враховуйте побажань ваших дітей, підтримуйте, пояснюйте та страхуйте їх. Не забувайте про безпеку, адже як тільки ваша дитина сідає за кермо велосипеда, з цього моменту, вона стає повноправним водієм, а значить повинна добре знати правила дорожнього руху.

У нашому інтернет-магазині представлені сучасні моделі двоколісних велосипедів, які мають вдале поєднання краси, якості, практичності та зручності. Це високоякісні дитячі моделі велосипедів, які забезпечені необхідними елементами безпеки та відповідають усім стандартам. На сайті представлений широкий асортимент велосипедів за помірними цінами. Тож заходьте, робіть свій вибір та дивуйте малечу приємними подарунками та увагою.

З будь-яких питань звертаєтеся до наших співробітників за одним із контактних номерів телефонів на сайті. Бажаємо Вам вдалих покупок!