Ліжечка дитячі

Показати 1-24 з 457 товарів

Дитячі ліжечка.

Безтурботний міцний сон – це один із основних азів здоров'я вашого малюка, який нерідко можуть порушувати зовнішні чинники. Кожен дорослий знає, наскільки важливо спати в комфортних умовах. Саме тому першочергове завдання новоспечених батьків, чи всіх, хто чекає поповнення, – це купити дитяче ліжечко. До його вибору слід поставитися надто сумлінно і дбайливо, адже більше, ніж дві третини свого життя немовля проводить уві сні. 

Є безліч варіантів ліжечок для дітей. Найкращі із них представлені на нашому сайті. У нас ви можете купити дитяче ліжечко-люльку чи класичне дитяче ліжечко різних моделей від провідних виробників. Кожна модель має низку переваг та задовольняє вимоги клієнтів.

До ваших послуг широкий асортимент класичних дитячих ліжечок, котрі ви можете без жодних зусиль оглянути та придбати, не переступаючи поріг свого дому. Спрощена процедура оформлення покупки дозволяє купити дитяче ліжечко всього одним кліком.

У цьому відділі Інтернет магазину ОВАЛ представлені дві категорії продукції. Перша – класичні ліжечка для дітей та ліжечка-трансформери (у старшому віці послужить дитині диваном), виготовлені із натуральної вільхи, липи чи ясеня, що забезпечують міцність, стабільність та довговічність експлуатації продукту. В такому ліжечку можна виколихати не одного малюка. Поверхня деревини, за вашим бажанням, може бути натуральною (нефарбованою), або покритою нетоксичним лаком та фарбами на водяній основі. Таке покриття робить її гладенькою, усуває шершавість, а отже ризики того, що дитина може поранитися чи натрапити на скалку. Лак не принесе жодної шкоди здоров'ю малюка, навіть якщо він почне гризти чи облизувати бильця ліжка. Лакофарбове покриття не пропускає мікроби та бактерії, його можна легко протерти, не пошкодивши поверхню деревини. А це дуже важливий аспект, що задовольняє гігієнічні вимоги.

Практичність та зручність використання такого дитячого ліжечка сповна задовольнить ваші вимоги. Його конструкція стабільна та надійна. В асортименті наявні моделі, які рухаються на коліщатках, ліжка-гойдалки, котрі оснащені стійкими фіксаторами. Більшість взірців обладнані спеціальними ящиками для зберігання речей, що значно спрощує життя молодим батькам. Компоненти ліжечок позбавлені гострих кутів, мають заокруглені форми, спальне місце легко регулюється за висотою, залежно від вікової активності дитини. Все у конструкції працює на безпеку вашої крихітки!

Прихильники сучасного стилю можуть купити дитяче ліжечко-люльку – це ще більше зручності та комфорту. Познайомитися з таким шедевром рекомендуємо у нашому відділі "Люльки".

Не варто забувати і про такий важливий аспект вибору дитячого ліжечка, як задоволення вимог інтер’єру дитячої кімнати. Саме тому пропонуємо багатий вибір продукції, яка зможе естетично та вишукано доповнити спроектований вами дизайн, гармонійно підкреслити кольорову палітру. Ліжечка різних кольорів, форм, конструкцій досконало доповнять інтер’єр, виконаний у будь-якому стилі. Необхідне вам функціональне навантаження та помірні ціни до ваших послуг.

Менеджери нашого магазину ОВАЛ завжди готові вам посприяти у виборі найкращої моделі ліжечка для вашого маленького щастя!