Коляски трансформери

Показати 1-7 з 7 товарів

Дитячі коляски трансформери.

Дитяча коляска-трансформер вирізняється не тільки надсучасною назвою, але й неперевершеним дизайном, оригінальним та гармонійним поєднанням кольорів, якісним зовнішнім та внутрішнім наповненням. Свою назву коляска отримала завдяки унікальній можливості перевтілюватися – ви можете з легкістю трансформувати коляску своєї крихітки у прогулянковий блок чи переноску-люльку.

Кожному, хто вирішив купити дитячу коляску трансформер, відкривається низка переваг та особливостей. Комплектацію коляски складає надійна і зручна в користуванні рама, знімна переноска для малюка, сумка для мами, спеціальний кошик для покупок та багато іншого. Деякі моделі мають спеціальні пристосування для монтування автокрісла. Не варто забувати і про такі необхідні, практично в усі пори року, аксесуари, як москітна сітка та дощовик – запорука того, що першим виїздам у світ вашого сина чи донечки не завадять, ані раптові зміни погоди, ані напади надокучливих комах.

Рішення купити дитячу коляску-трансформер – це оптимальний варіант вирішення проблеми покупки якісної і недорогої коляски. Адже ціни колясок-трансформерів приємно вас здивують. А хто з нас не знає, наскільки важко сьогодні купити якісну річ за доступною ціною?!

Коляска-трансформер надзвичайно зручна та практична у використанні. Комфортабельні колеса роблять процес управління коляскою легким та безпроблемним. Керманич такого транспорту не  повинен докладати зусиль, аби зрушити його з місця, можна робити це однією рукою, навіть якщо треба різко звернути. Вага коляски теж приваблює, адже вона значно менша від ваги класичних колясок. А це неабиякий плюс. Корпус коляски-трансформера має дещо нижчу посадку, ніж у звичайних колясках, що зумовлено функціональними особливостями конструкції.

Особливим привілеєм такої коляски є здатність регулювати висоту ручки і підганяти її під ріст батьків. Адже, мама і тато, зазвичай не однакового росту. Тому незручне положення ручки коляски нерідко спричиняє дискомфорт під час прогулянок із малятком. Відповідно налаштована висота ручки усуває такі незручності. Більше того, процес налаштування необхідної висоти не потребує затрат часу чи зусиль – все легко і просто.

У цьому аспекті слід згадати і про можливість регулювання спинки сидіння. Якщо дитина ще не навчилася самостійно сидіти, то звісно ж спинку треба налаштовувати на "сплячий режим". Але з моменту, коли малюк навчився пізнавати цей світ сидячи, його "розумна коляска" дозволить своєму маленькому хазяїну самостійно обирати вид активності під час прогулянок: дитина може сидіти, поки їй це цікаво, а коли захоче спати, то достатньо відрегулювати спинку і комфортне сидіння перетвориться у зручне ліжечко.

На наших Інтернет стендах ви можете не просто ознайомитися із розмаїтим модельним рядом цього цікавого атрибуту дитячого побуту, але й купити дитячу коляску трансформер для хлопчика чи дівчинки. Адже у нас представлено коляски не тільки із розкішним функціоналом, але й багатою кольоровою гамою.

Зацікавила конкретна модель і хочете дізнатися про неї більше?! Ми доступні для вас у будь-який момент! Налагоджена форма зворотнього зв’язку на нашому сайті допоможе уточнити всі деталі буквально миттєво!