Батути для дому

Показати 1-17 з 17 товарів

Дитячі батути для дому.

Втомилися від щоденних безкінечних прогулянок, а малюк не перестає невпинно тягти вас за руку на дитячий майданчик?! При цьому без угаву пояснює, як там цікаво та весело. Дитина просто марить веселими розвагами зі своїми новими друзями! То чому б не облаштувати їй дитячий майданчик вдома?! У наш час це так легко – мінімум зусиль, максимум користі та позитиву.

Перше, що треба зробити для досягнення такої оригінальної цілі, купити дитячий батут для дому – аксесуар без якого не обходиться жоден дитячий майданчик. Адже в батуті гармонійно поєднується все необхідне малюкові для радісного та коричного проведення часу. Розваги на батуті – це все в одному: здоровий фізичний розвиток тісно переплітається із формуванням перших моральних якостей малюка. У формі цікавої та захопливої гри дитина здобуває перший досвід життя в соціумі, заводить нові знайомства, вчиться товариськості та дружелюбності, проявляє першу в житті готовність допомогти іншому, вирішує перші конфліктні ситуації.

Але це далеко не все. Батут – прекрасний спортивний тренажер малюка. Ви можете бути абсолютно спокійні за правильний фізичний розвиток дитини, яка багато часу проводить на батуті. Адже посилені вправи на цьому чудо-тренажері, насамперед, сприяють вдосконаленню вестибулярного апарату дитини, розвитку опорно-рухової системи. У формі захопливої гри ненав’язливо та невимушено проходитимуть перші тренування м’язів малюка. А його серцево-судинна система висловить вам щире «дякую» у виді відмінного здоров’я вашої кровинки.

Одне маленьке «але»… Якщо ви вирішили купити батут для дому, будьте готові до того, що доведеться докласти зусиль, аби відірвати малюка від цієї незвичної іграшки. Це буде важко зробити, навіть заманюючи на кухню запашним обідом чи вечерею. Маля буде настільки захопленим, що всі інші заняття мимоволі відійдуть на другий план.

Ми здогадуємося про що ви зараз замислилися. Звісно ж, про безпеку своєї крихітки. Запевняємо, ми про це подбали заздалегідь. У нашому Інтернет магазині ОВАЛ представлені найкращі моделі батутів від провідних виробників.

На наших Інтернет стендах ви можете вибрати та купити дитячий батут для дому, виготовлений із високоякісних та надміцних матеріалів. Каркас батута стійкий і непорушний. Його основа зроблена із міцної тканини, котра не обірветься і не пошкодиться, навіть при великому навантаженні. А м’які та гладенькі шви не становитимуть загрози дітям, які приземляються на тканину під час чергового стрибка. Для посилення заходів безпеки у комплекті з багатьма моделями батутів іде захисна сітка, яка не дозволить вашому маляті впасти з батута, втративши пильність під час захопливих розваг.

Обирайте форму, розміри, кольори батутів. У нас представлені округлі та прямокутні моделі, все на ваш смак. Метал каркаса та тканина, з якої виготовлені батути, пофарбовані якісними та нетоксичними матеріалами, котрі повністю відповідають гігієнічним та екологічним європейським стандартам. А це не мало важливо, зважаючи на те, що дитина проводитиме на батуті більшість свого вільного часу. Впевнені, рішення купити батут для дому подарує море позитиву вам і вашому маляті!