Прогулянкові коляски

Показати 1-24 з 271 товарів

Дитячі прогулянкові коляски.

Ваше немовля ще не вміє говорити, але ви і без слів розумієте, що йому надзвичайно подобаються прогулянки на свіжому повітрі?! Але як бути, коли у люльці-переносці дитині гуляти вже не цікаво, бо вона прагне уважно спостерігати за всім, що відбувається довкола, а щоденні прогулянки із громіздкою дитячою коляскою – неабияке навантаження на ваші руки?! Особливо, коли доводиться долати сходи, яким у такі моменти, здається, немає ні кінця, ні краю… Вихід простіший, ніж вам уявлялося. Все, що потрібно, для того, аби перетворити щоденну прогулянку на свято, як для батьків, так і для малюка – купити дитячу прогулянкову коляску!

Більше того – така покупка не потребує значних матеріальних затрат. На нашому сайті можна купити дитячі прогулянкові коляски, ціни яких коливаються від бюджетних до престижних. А це не так багато у наш час. Ціна коляски напряму залежить від її функційного наповнення.

Дитячі коляски для прогулянок, які ви бачите перед собою, – це щоденний прогулянковий абонемент вашого малюка, незалежно від пори року чи погоди за вікном. Прогулянкові коляски виготовлені з якісних водонепроникних матеріалів, які стануть надійним бар'єром захисту дитини від дощу чи снігу. Коли негода розійшлася надто сильно, коляску можна накрити дощовиком, який іде в комплекті та має хороший рівень вентиляції. Якщо ж на вулиці спекотно, від палючих променів сонця малюка захистить спеціально прилаштований козирок та капюшон. Останній обладнаний віконечком, що дозволяє батькам спостерігати за дитиною, а дитині – підглядати за всім, що її зацікавило.   

Амортизація коліс – це ще один аргумент, на який варто звернути увагу при покупці коляски. Колеса більшості моделей колясок, які представлені на нашому сайті, амортизовані, що є запорукою безпечного пересування такого оригінального транспорту. Не має значення, їдете ви гладенькою дорогою, чи абсолютним бездоріжжям, коляска вперто продовжуватиме рух, колеса не ковзатимуть, а міцно та надійно триматимуться землі. Якщо ж треба різко звернути, – не проблема, адже колеса наділені функцією повороту на 360°. Вдосконалена гальмівна система дозволить зупинити рух у найнесподіваніший момент. Надійні ремені безпеки, бампер, підніжки – все це працює на безпеку та комфорт вашого малюка.

Варто зауважити, що прогулянкові коляски дуже легенькі, порівняно зі звичайними. Їх вага коливається від 7 до 9 кг. Це неабияк спрощує завдання батьків та зменшує навантаження на їхні руки.

Дитячі коляски для прогулянок надзвичайно компактні та зручні. Завдяки різним типам складання конструкції (наприклад "книжка", "тростина") їх легко переносити. В будинку такий аксесуар не займе багато місця, що дуже важливо для батьків, котрі стикнулися із проблемою нестачі простору в помешканні. Коляска обладнана налагодженою системою блокування, тому виключається ймовірність того, що вона може раптово скластися під час руху.

Якщо ви вирішили купити дитячу прогулянкову коляску, але не можете визначитися із моделлю, –  телефонуйте, пишіть нам. З радістю допоможемо вам зробити правильний вибір!