Самокати 3-колісні

Показати 1-24 з 27 товарів

Дитячі триколісні самокати.

Розваги та ігри – це пріоритет усіх дітей і головний їхній привілей. Адже пізнання світу, перші навчання, перший досвід дитини проходять у формі розвивально-пізнавальної гри. Особливою атракцією дитинства є веселі прогулянки на свіжому повітрі. Саме під час таких прогулянок у вашого малюка з'являються перші друзі, проявляються перші захоплення.

Першим транспортом, на якому дитина виїжджає у світ, являється дитяча коляска. Але з віком маляті у ній стає тісно. Ваша кровинка хоче самостійно пересуватися, без будь-чиєї допомоги і постійно вам про це нагадує. Оптимальним виходом з такої ситуації стане рішення купити триколісний самокат. І забудьте всі стереотипи і штампи про те, що самокат – це транспорт для дітей старшого віку, що кататися на ньому буває ризиковано. Сучасні самокати від провідних виробників, виготовлені з урахуванням вікових особливостей дітей та обладнані всіма необхідними пристосуваннями, які гарантують вашій дитині безпеку.

Навіть, якщо вашому маляті всього 2 роки, ви можете з упевненістю та без жодних ризиків для його здоров'я купити триколісний самокат. Він стане вірним другом дитини на довгі роки: позитивно впливатиме на фізичний розвиток малюка, моторику його рухів, формуватиме швидкість реакції під час руху, розвиватиме вміння правильно приймати рішення у непередбачуваних ситуаціях.

Гарантом безпеки та надійності такого засобу пересування маленького пасажира є стійкий, міцний та стабільний каркас конструкції, надійна рама, кермо, яким легко та зручно управляти. Ручки самоката та платформи для ніг оснащені спеціальними накладками, котрі мають протиковзаючий ефект. Можливість регулювати висоту самоката є ще однією із його позитивних особливостей. Надійні гальма – це ваш спокій та впевненість у тому, що дитина миттєво зупинить свій транспорт і не впаде, коли на шляху появиться якась перешкода.

Наявність трьох коліс подарує вашому малюкові ще більше впевненості та посилить безпеку під час самостійного руху. Дитина, навіть у дворічному віці, не боятиметься, що втратить рівновагу і впаде, адже самокат постійно підтримуватиме її.

Для того, щоб купити триколісний самокат, про який так мріє ваш синочок чи донечка, зовсім не варто здійснювати нудні та безкінечні походи дитячими магазинами. Достатньо один раз клікнути клавішею мишки і перший транспорт вашого малюка буде доставлено до вашого дому в найкоротший термін.

У наших Інтернет каталогах ви можете підібрати та купити триколісні самокати для хлопчиків і дівчаток. Звертайте увагу на колір та дизайн, адже це не останні показники при виборі. Обирайте яскраво-рожеві самокати для дівчаток, сині – для хлопчиків, а варіанти, виконані у зелених, жовтих чи інших тонах сподобаються всім дітям. На наших стендах представлено багаті модельні ряди, серед яких ви можете обрати оптимальні варіанти для різних вікових категорій маленьких користувачів. Не варто забувати і про такий важливий аргумент, як ціна, на що в наш час звертається особлива увага. Представляємо вам як економні, так і дорожчі моделі самокатів.

У вас виникли питання? Звертайтеся, ми з радістю надамо всі необхідні консультації.