Супермаркети

Показати 1-9 з 9 товарів

Дитячі супермаркети.

Всі батьки знають, скільки зусиль і часу можуть займати походи з дитиною в супермаркет, які зазвичай супроводжуються безкінечними «хочу» та «купіть». І вам ще дуже пощастило, коли ваше маля просить просто покатати його на візочку і не лягає на підлогу прямо посеред магазину, не махає руками й ногами в знак протесту проти вашої відмови придбати все, що йому заманеться. Як наслідок, щасливий сімейний похід за покупками завершується повним фіаско.

Не знаємо, як ви, а нам така ситуація відома не зі слухів. Але ми знайшли оптимальний вихід, який на руку і батькам, і дитині. Думаємо, вам теж сподобається. Все, що потрібно, аби заспокоїти невгомонного малюка – подарувати йому власний супермаркет. Не лякайтеся, ми зовсім не пропонуємо вам придбати справжній магазин. Сучасні виробники підготували вашим діткам досконалу та довершену забавку – дитячий іграшковий супермаркет, купити який ви можете тут і зараз.

Дитячий електронний супермаркет – це оригінальна інтерактивна іграшка, що є зменшеною копією реальних магазинів. Малюк сповна відчує себе справжнім власником та хазяїном різноманітних багатств, які красуються на його вітринах. Така іграшка оптимальний варіант для батьків, у яких підростають двоє чи більше діток з невеликою різницею у віці. Супермаркет стане вашою чарівною паличкою у момент, коли у вас назбиралася маса хатніх обов’язків. Дитячий супермаркет – дієвий засіб, який допоможе вгамувати та заспокоїти малюків, залучити їх до самостійної захопливої гри. Але повірте, наскільки б заклопотаними ви не були, доведеться мимоволі відволіктися. Бо ви не встоїте перед спокусою поспостерігати за малюками, які, забувши про все, поринули у світ захопливої пізнавальної гри. Ви будете вражені, наскільки точно діти копіюють поведінку дорослих, відмінно справляються з обов’язками продавця чи покупця. А ще вас неабияк подивує необмежена фантазія малюків.

Але нічого дивного. Бо для чого ж іще можна купити дитячий іграшковий супермаркет?! Звісно для захопливих пізнавальних ігор. Ця іграшка – ретельно продумана копія справжнісінького супермаркету, наче хтось його пропустив через ксерокс, зменшивши оригінал до необхідних розмірів. Тут є все: стійка для продавця, електронний касовий апарат, калькулятор, ваги, сканер, плоский монітор, термінал, полички для необхідних товарів, самі товари різних видів, окремий візок, в якому при бажанні малюк може покатати по своєму магазині ляльку. Для маленького покупця передбачена каса, набита грошима, а також кредитна картка. Ну, і, звісно, що за каса без ключа?! Ключ теж є, але тільки власник магазину буде знати, де він зберігається. А для досконалої роботи цієї іграшки необхідно всього кілька батарейок.

Дитячий супермаркет – це не просто іграшка, але й учитель вашого маляти, адже для виконання обов’язків продавця чи покупця, потрібно вміти рахувати. Тепер не треба буде впрошувати дитину вчитися лічби, малюк сам буде просити, аби ви його навчили. А процес захопливої рольової гри неабияк розвиватиме його логічне мислення, пам'ять, уяву, навіть акторські здібності.

Вітаємо всіх малят, яким батьки вирішили купити дитячий супермаркет, адже така іграшка – це власний казковий материк щастя малюка, який вражає не лише набором аксесуарів та функціоналом, але й оригінальним дизайном і гармонійним забарвленням.