Розвиваючі килимки


Напевно, кожному із нас у дитинстві читали казки про фантастичних героїв, котрі літали на чарівному килимку, за допомогою якого здійснювали безліч подвигів. І хто, будучи дитиною, не мріяв мати такий килимок у своєму розпорядженні?! То, може, настала пора здійснити свою дитячу мрію і придбати щось подібне своїй крихітці?! Правда, килими-літуни, так і залишилися жити в казках, а для свого маленького героя чи принцеси ви сьогодні маєте унікальну можливість купити розвиваючий килимок. Це досить своєрідна казкова іграшка, яка зачарує маля оригінальною формою та дизайном і з головою занурить його у барвистий світ веселих та захопливих ігор навіть наодинці.

Загорілися бажанням купити розвиваючий килимок своїй дитині? – То вперед! Відкиньте усі сумніви та вагання. І не варто зациклюватися на ціні, краще перелічіть переваги такого аксесуару. Ваш малюк може прекрасно обійтися без машинки, яку дуже швидко і вправно зламає, чи плюшевого ведмедика, котрий набридне дитині вже у перший день. І вам знову доведеться топтати дорогу до магазину дитячих іграшок.

Рішення ж купити дитячий килимок вбиває одним пострілом двох зайців: ви даруєте малюкові не просто оригінальну іграшку, але й квиток до правильного фізичного, розумового, психологічного розвитку.

Багатофункціональні дитячі розвиваючі килимки вже самим своїм оригінальним дизайном та яскравим контрастним забарвленням вдосконалюватимуть та розвиватимуть зір дитини, сприятимуть концентрації її уваги, заохочуватимуть маля до розрізнення кольорів навіть у дуже ранньому віці.

Розвиваючий килимок – це перший міні-атракціон дитини, обладнаний всім необхідним для її пізнавальних інтерактивних ігор. Дитина захоплено гратиметься зі світловими, звуковими ефектами, навіть засинатиме під приємні мелодії.

Більшість розвиваючих килимків оснащені відповідними дугами та підвісками для іграшок. Іграшки, до слова, йдуть у комплекті. Малюк дотягуватиметься до улюбленої іграшки, що розвиватиме його опорно-руховий та вестибулярний апарат, швидкість реакції на зовнішні подразники.

Для найменших Клієнтів у комплекті з килимком передбачені нетоксичні іграшки для прорізування зубів. А зручні та безпечні великі дзеркальця дозволять дитині пізнавати не лише навколишній світ, але й себе.

Обирайте розвиваючі килимки індивідуально для свого маляти. Асортимент пропонуємо просто масштабний. У нас презентовані інтерактивні килимки для дітей різноманітної форми (круглі, квадратні, овальні, прямокутні), дизайну (з дугами/без дуг, з бортиками і без них).

Усі килимки виготовлені із якісного нетоксичного пластику і натуральних гіпоалергенних тканин, котрі легко перуться. Для примноження комфорту маляти у комплекті йде зручна подушка під голову та м’яка опора для животика, котра тренуватиме м’язи маляти, коли йому набридне лежати на спині. Терморегуляційна тканинна основа захистить дитину від холоду під час ігор на підлозі.

Запевняємо: з такою досконалою інтерактивною іграшкою розвиток вашого малюка скерований у правильне русло. Ви будете вражені тим, з якою блискавичною швидкістю розвиватиметься логіка, мислення, увага, пам'ять вашої крихітки. Перед таким килимом безсилі всі казкові килимки-літуни!