Подушка дитяча Ontario Elite Pillow Grow

105-618

Подушка дитяча Ontario Elite Pillow Grow, до 500 г

Детальніше

В наявності

180 грн.

Характеристики

Виробництво Україна

Інформація

Подушка дитяча Ontario Elite Pillow Grow, до 500 г.

  • Дитячі подушки "Elite Рillow" виготовлена ​​з високоякісної тканини підвищеної щільності - ТВК. По периметру вставлений кант, який добре тримати форму виробу, не створюючи перешкод для вільного дихання дитини.
  • Такої якості продукції вдалося досягти завдяки впровадженню канадських технологій обробки сировини і контролю якості на всіх етапах виробництва. "Канадське якість за українськими цінами" - це не тільки слоган компанії, а показник якості і ціни нашої продукції. Натуральний наповнювач проходить спеціальну антибактеріальну обробку.
  • Для забарвлення тканини використовувалися швейцарські барвники Clariant, розроблені спеціально для дитячої продукції.
  • "Elite Рillow" з штучним пухом - кульками Fluffy balls - виготовлені з найтоншого волокна Microfibre, товщиною 0,8 -1,2 Den - аналог лебединого пуху. "Fluffy balls" - нагадують хмари, тільки з поліефірного волокна. Завдяки тому, що повітря утримується безпосередньо всередині порожнього волокна, виріб чудово зберігають обсяг, тому подушки вийшли такими легкими і пухнастими. Такий наповнювач підійде навіть для малюків з підвищеною чутливістю до алергенів.
  • Кульки "Fluffy balls", на відміну від аналогів, не втрачають первісної форми і без проблем витримують прання в машині-автоматі. На відміну від традиційних синтетичних наповнювачів він дозволяє тілу малюка вільно дихати, створює оптимальний мікроклімат і має прекрасні споживчі властивості.
  • Дитяча подушка "Elite Рillow Grow" - ростемо разом з можливістю змінювати наповненість і висоту. Таку подушку можна використовувати починаючи з народження дитини і до 5 років.
  • Вийнявши необхідну частину наповнювача, ви можете підлаштувати подушку під вимоги саме Вашого малюка.
  • А коли дитина підросте, подушка теж виросте разом з ним - потрібно просто додати назад частину наповнювача
  • Розмір: 60х40 см.

 

Виробник залишає за собою право без попередження змінювати комплектацію, забарвлення, тех. характеристики продукції і т. п. У зв'язку з цим опис товару може містити неточності.

Колір товару може дещо відрізнятись від кольору на фото в залежності від індивідуальних налаштувань Вашого монітора.

Відгуки

Напишіть відгук

Подушка дитяча Ontario Elite Pillow Grow

Подушка дитяча Ontario Elite Pillow Grow

Подушка дитяча Ontario Elite Pillow Grow, до 500 г

В даній категорії 30 товар(и,ів):