Мобілі

Показати 1-11 з 11 товарів

Чого тільки не пропонують виробники дитячих товарів для блага та комфорту своїх маленьких Клієнтів?! Здається, що нові іграшки та аксесуари появляються не те, що кожен день, а щомиті.

Одним із найновіших винаходів у сфері продукції для дітей є пропозиція купити дитячий мобіль на ліжечко. Це оригінальна та вишукана інтерактивна іграшка, яку можна прикріпити до бортиків ліжечка, аби створити дитині максимально комфортні та цікаві умови проведення часу вже з перших днів життя. Така своєрідна механічна або електронна іграшка являє собою все в одному: тут вам і музичний супровід, котрий заспокоїть та заколише малюка навіть краще за вас самих, і цікаві іграшки, і нічник з ніжним світлом, котре поширюється прямо над люлькою вашої крихітки.

Задумалися, чи потрібна вам ця модна і стильна іграшка-помічник? Ще й як потрібна. Адже мобіль на дитяче ліжечко стане у великій пригоді не стільки дитині, як вам – її батькам. Спробуємо пояснити.

Купити мобіль на дитяче ліжечко – це щось рівнозначне прийому на роботу няньки для малюка. Але, якщо няньці доведеться платити погодинно, то «послуги» мобіля обійдуться вам значно дешевше, адже вам доведеться всього лиш один раз оплатити покупку. Далі мобіль робитиме все за вас і за няньку, при чому абсолютно безкоштовно.

Ваш малюк весело та з користю проводитиме час зі своєю улюбленою іграшкою. Ви ж у той момент матимете можливість зайнятися хатніми обов’язками чи просто відпочити.

Більшість мобілів працюють у різних режимах: музика, світло, обертання іграшок. Цікаво, що самі іграшки танцюватимуть перед очима немовляти на оригінальній каруселі, що справлятиме на дитину заспокійливий ефект. Ще більше спокою та затишку малюкові подарує приємна ніжна музика, під звучання якої так солодко засинати. А всі матері знають, як тяжко іноді заколисати маленького капризуна. Варто відзначити, що в деяких моделях обертову карусель, при потребі, можна від’єднати, а сам мобіль використовувати, як музичну шкатулку.

У комплекті з багатьма моделями мобілів іде інфрачервоний пульт дистанційного керування та звуковий сенсор, що реагує на плач дитини навіть швидше за маму. Це так зручно: тільки-но дитина заплаче, миттєво ввімкнеться заспокійлива музика, або іграшки весело підуть у танок. Наявність нічника – це теж неабияка перевага. Адже спати з денним світлом чи зі світлом нічної лампи аж ніяк не зручно, бо це неабиякий подразник сну, як немовляти, так і його батьків. Нічник мобіля випромінює легке, ніжне та м’яке освітлення безпосередньо над ліжечком вашої крихітки.

На наших Інтернет стендах ви можете оглянути та купити мобіль на дитяче ліжечко за цінами економного та преміум-класу. Вартість такої іграшки безпосередньо залежить від її функціоналу. Мобілі, оснащені пультами дистанційного керування та звуковим сенсором, обійдуться вам трохи дорожче, але і користі принесуть набагато більше. Всі батьки мають можливість обрати те, що прийдеться до душі їм та їхнім кровиночкам. 

Отож, вперед до комфорту! Залишилось зробити всього один … клік. А наші консультанти радо відгукнуться на всі ваші побажання, питання і пропозиції. Гостинно запрошуємо на наш сайт!