Гірки


Ідею відкрити в Інтернет магазині ОВАЛ відділ «Гірки для ванночки» нам підказали наші Клієнти, а, головно, турботливі матусі. Адже саме на руки матерів найчастіше випадає нелегке та відповідальне завдання – самостійно, без будь-чиєї допомоги, викупати немовля. А це, погодьтеся, не так просто, як здається!

Отож, відділ, у якому ви зараз гостюєте – це відповідь на чисельні звернення дбайливих матусь із проханням підказати, як полегшити процес купання малюка.

Оригінальною сучасною розв’язкою цієї проблеми послужить рішення купити дитячу гірку для ванночки. Такий модерний винахід стане чарівною «палочкою-виручалочкою» для батьків. Дитяча гірка – це пристосування, яке максимально захистить дитину від небезпек та пошкоджень під час проведення водних гігієнічних процедур. Завдяки гірці дитина перебуватиме у правильному природному положенні, а її голівка не зануриться у воду. Малюк прийматиме ванну спокійно та послушно, в той час, як матуся безпечно, впевнено і акуратно купатиме його.

У нас ви можете купити дитячі гірки для купання, виготовлені з пластику, тканини чи поролону. Усі матеріали безпечні, гіпоалергенні та нетоксичні. Кожна гірка обладнана спеціальними присосками, котрі надійно та стабільно прикріплюються до дна ванни, як дитячої, так і звичайної дорослої. Такі пристосування міцно фіксують положення гірки та роблять її непорушною за будь-яких обставин.

Як один із найкращих варіантів, пропонуємо вашій увазі пластикові анатомічні гірки. Вони розроблені спеціально під силует маляти і мають необхідні виїмки для її крихітних рученят і ноженят. Такий підхід забезпечить дитині комфорт, зручність і безпеку під час купання.

Додатковим захистом вашої крихітки послужать спеціальні бортики гірки. Дитина не випаде, не посковзнеться і не пошкодиться під час перебування у воді – її крихітний силует перебуватиме у надійному захисті. Як бачите, дитяча пластикова гірка – це неабияке страхування навіть від форс-мажорів. Цей модний і сучасний  аксесуар побуту немовляти викликає захват не тільки у наших Клієнтів, але й дитячих лікарів, адже гірка для купання – це перший тренажер, що сприяє формуванню правильної постави маляти. І, що цікаво, цей тренажер відзначається оригінальним та привабливим дизайном, який прийдеться до душі і діткам, і їхнім батькам.

Легкістю та зручністю застосування відзначаються гірки для купання із натуральної тканини. Такі аксесуари надзвичайно компактні та практичні, вони подарують дитині комфорт під час проходження водних гігієнічних процедур і захистять тендітну шкіру маляти від усіх непередбачуваних ризиків. Зазвичай такі гірки виготовлені із шовковистої та ніжної, наче руки матусі, махрової тканини.

Не зволікайте! Адже купити дитячу гірку для ванни так легко, просто і дешево. І навіть не віриться, що такий широченний перелік переваг та зручностей можна купити за таку доступну ціну. Головний плюс дитячої гірки для купання – це ваш спокій і впевненість у тому, що дитина знаходиться в безпеці. А процес купання із обтяжливого та надокучливого заняття із таким придбанням переросте до рівня справжнісінького пізнавального свята.

Всього один клік відділяє вас та вашу крихітку від спокою, безпеки і комфорту!