Іграшки В даній категорії товари відсутні.

Підкатегорії

 • Іграшки для дівчаток

  Дитячі іграшки для дівчаток.

  Всім турботливим батькам, у котрих підростає донечка, відомо, як важливо правильно підібрати та купити іграшки для дівчинки. Адже маленька квіточка уже змалечку проявляє власні смаки та уподобання. І це не варто розглядати, як дитячі капризи, оскільки у дитини формується характер, моральні якості, фізичні та фізіологічні особливості. Тому дуже важливо почути її!

  Світ для дитини – це гра, яка найактивніше проявляється у віці від 2-ох до 7-ми років. У цей період вона ще не обтяжена відповідальністю та обов’язками, але скрізь їх шукає. Дівчатка проявляють перші паростки активної турботи: починають піклуватися про батьків, домашніх улюбленців, ляльок. У цей період необхідно підтримати маленьку принцесу та купити іграшки для дівчаток, котрі стимулюватимуть її фізичний і розумовий розвиток.

  Одним з подарунків у такій ситуації може послужити, наприклад, дитяча лялькова коляска, що сприятиме вашій донечці у її нестримних пориваннях в усьому наслідувати матусю. Ваша красуня дасть волю своїй нестримній фантазії і обладнуватиме собі свій власний ігровий майданчик скрізь: вдома, під час прогулянок, чи навіть в гостях. І, що найважливіше, вона відчуватиме самостійність та відповідальність, адже у вигаданій рольовій грі, вона виконуватиме головну роль – роль мами. Така інтерактивна іграшка сприятиме навчанню дитини, проявам її творчості, набуттю першого життєвого досвіду.

  Прогулянки на свіжому повітрі із дитячою ляльковою коляскою позитивно впливатимуть на фізичний розвиток дівчинки, вдосконалюватиметься координація її рухів, уважність, пильність, обережність.

  У наш час стрімкого розвитку науково-технічного прогресу та комп’ютерних технологій дуже важливо купити іграшки для дівчаток, котрі стимулюватимуть моторну рухову активність дитини, заохочуватимуть її до жвавості та непосидючості. Адже теперішні молоді батьки знають, як важко відірвати дитину від телефону, комп’ютера чи планшета, постійне просиджування за якими негативно вливає на її опорно-рухову систему, викривлює поставу, псує зір, знижує імунітет. Отримавши в подарунок яскраву рольову іграшку для дівчаток, ваша донечка на довго забуде про мультфільми чи комп’ютерні ігри.

  Важливим аспектом, на який батькам треба звертати особливу увагу, коли вони мають намір купити іграшку для дівчинки, є якість цієї іграшки. У каталозі нашого Інтернет магазину презентовано найкращі іграшки для дівчаток провідних виробників, уся продукція сертифікована. Але найвагомішим сертифікатом якості вважаємо схвальні відгуки наших Клієнтів. Усі товари, представлені у нас, безпечні для життя та здоров'я дитини. Дитячі іграшки виготовлені з високоякісних матеріалів, без застосування жодних токсинів чи шкідливих речовин, ними зручно та легко управляти. Матеріал можна без проблем почистити. І це доведеться робити частенько, адже ваша юна господинька буде дотримуватися режиму годування своєї підопічної ляльки. Все, як робить рідна матуся!

  Ласкаво запрошуємо у наш відділ всіх дбайливих батьків, які хочуть купити іграшки для дівчаток, котрі подарують маленькій принцесі світ кольорових вражень, радості, активності, здоров'я та відмінного настрою!

 • Ігрові набори

  Дитячі ігрові набори.

  Не знаю, як вам, а мені при відвідуванні дитячих магазинів, так хочеться зараз стати малюком. Бо, якщо раніше дитинство вважалося найсвітлішою порою року в житті кожної людини, то в житті сучасних дітей воно піднялося до статусу райського періоду життя. І це без перебільшення. Адже сучасний асортимент дитячих іграшок – це втілення мрії кожного малюка. На зміну традиційним лялькам для дівчаток і машинкам для хлопчиків прийшли досконалі ігрові набори, купити які ви можете за помірними цінами будь-де і будь-коли!

  Ігрові електронні центри по догляду за ляльками, дитячі супермаркети, візки для прибирання, туалетні столики для маленьких принцес, паркінги з дорогами, візки лікарів, іграшкові гаражі. У нас ви можете купити ігрові набори для хлопчиків і дівчаток, з яким дозвілля вашого маляти стане яскравим, радісним, сповненим позитиву та щастя. Та й ви самі будете не проти взяти участь у цікавій сюжетно-рольовій грі, сценарій якої написала ваша крихітка.

  Отож, розповіді про важке дитинство з дерев’яними іграшками звучатимуть для вашого малюка, як міф. Щось на зразок легендарного бабайки. Малюкові ніколи не буде нудно, адже він щоденно примірятиме на себе нові ролі.

  Дівчатка, скажімо, тепер можуть максимально точно копіювати і наслідувати свою матусю. Адже у них є своє маленьке хазяйство і коло клопотів. Треба ж попіклуватися про ляльку, причесати її, погодувати, запеленати, викупати. Ці та інші можливості забезпечить вашій маленькій донечці ігровий центр по догляду за лялькою, обладнаний усім необхідним – тут вам і ванна, і пеленальний столик, і стільчик для годування, і колиска, і міні-кухня. Впевнені, кожна матуся знайде хвилинку, щоб із замилуванням поспостерігати за своєю крихітної хазяйкою. А ще мимоволі згадає, як їй у дитинстві перепадало за те, що постригла ляльку. Так, так, наші розваги дещо відрізнялися від розваг наших дітей.

  Найдостойнішим подарунком для вашої маленької принцеси стане рішення купити дитячий туалетний столик, що стане першим міні салоном краси вашої квіточки. Тут вона наряджатиметься, робитиме собі вишукані зачіски, адже столик обладнаний всіма необхідними для вашої красуні аксесуарами.

  У нас ви можете купити ігровий набір не лише для донечки, а й для синочка. Маленькі лікарі, водії, будівельники, майстри тепер мають широке поле для проявів своїх перших вмінь. Ви купуєте дитині не просто іграшку, а вмикаєте їй зелене світло для правильного та всебічного розумового і фізичного розвитку. Малюк не знатиме, що таке нудьга чи поганий настрій, привчатиметься до дисциплінованості, відповідальності, самостійності. Іграшковий дитячий візок для прибирання, скажімо, змалечку привчатиме дитину до порядку і пошани до чужого труду.

  Наш колектив також знає, що таке відповідальність. А тому ми ретельно та прискіпливо підбирали асортимент товарів. У нас ви можете купити ігрові набори різноманітного цільового призначення, функціоналу, підібрати іграшку індивідуально для свого малюка. Майже кожний ігровий набір оснащений світловими та звуковими ефектами, що максимально наближує забавку маляти до реальності та приковує і завойовує увагу. Ну, і, звісно, ж безпека! Це головний критерій, яким ми керуємося, підбираючи товар для ваших малят!

 • Каталки
 • Дитячі кухні

  Дитячі кухні.

  Кажуть, що маленька-красуня донечка – це найкращий комплімент для жінки. А ще її втіха та розрада в різних життєвих ситуаціях. Підтримувати матусю та допомагати їй в усьому доня починає чи не від тоді, як зробить перший крок. Це, звичайно ж, дуже потішно, але інколи може набирати трохи ризикованих обертів.

  Постійна присутність мами на кухні, її чаклування над їжею не залишаються поза увагою маленької помічниці. Вона всіма силами старається бути залученою у цей процес, наслідувати маму, у якої все виходить так швидко і смачно! Подібна активність свідчення того, що настав період, коли донечці пора купити дитячу кухню. Такий подарунок стане справжнім святом для дівчинки. Вона отримає власний куточок для прояву своїх кулінарних здібностей, необмеженого польоту фантазії та втілення оригінальних ідей!

  Сучасні виробники стараються створити для дітей диво-іграшки, які задовольнять усі смаки своїх вибагливих маленьких власників. Свідченням тому є поява на ринку дитячої продукції з різноманітним, часто несподіваним, функціоналом. Важко повірити, що перед вами просто іграшка. Переконатися в цьому досить легко: достатньо купити дитячу кухню, яка мало чим відрізняється від справжньої. А може навіть перевершує. Тут є все: плита для готування їжі, зовнішній вигляд якої практично ідентичний з реальною. Якщо ж ви обрали ще й кухню, котра обладнана спеціальним звуковим супроводом, то ваша донечка відчує себе справжньою майстринею куховарської справи, адже її чудо-їжа буде шкварчати, шипіти, булькотіти, – все, як в умілих маминих руках. До речі, дитина в усьому копіюватиме материні дії, що позитивно вплине на розвиток моторики її рухів, концентрацію уваги та пильності. Звуки приготування їжі навчатимуть її, що треба бути обережною і остерігатися опіків, хай навіть уявних.

  Дитяча іграшкова кухня обладнана спеціальними шафками, поличками, гачками, де можна розмістити всі кухонні набори. Деякі кухні освітлюються, що допоможе донечці готувати, як і мама – вранці, в обід чи ввечері. Єдина відмінність – нею керуватиме натхнення, а не обов’язок. Дитина вчитиметься бути охайною, наводити чистоту та порядок у своєму маленькому хазяйстві. Більшість кухонь обладнані ще й мийкою, отже посуд вашої маленької куховарочки завжди сяятиме чистотою!

  Різноманітні набори посуду, кухонні сервізи сприятимуть розвитку образного мислення дитини, її творчих навиків, перших професійних умінь. Це неабияка можливість відчути себе дорослою та самостійною.

  У нашому Інтернет магазині ви можете купити дитячі кухні, кухонні набори, а також набори овочів та фруктів, без яких просто не може обійтися на кухні маленька господиня. Така досконала інтерактивна іграшка занурить дитину у світ захопливої та цікавої рольової гри. Ваша донечка з кожним моментом відкриватиме для себе щось нове і незвичайне.

  Дитячі кухні, презентовані у нашому Інтернет каталозі виготовлені з якісного пластику, без застосування токсинів чи шкідливих матеріалів, адже не виключено, що юна хазяйка пробуватиме приготовану власноруч їжу на смак. А безпека і здоров'я клієнтів у нас завжди на першому місці, тому ми відповідально і сумлінно ставимося до цього питання!

  Вирішили купити дитячу кухню у нас?! Оформляйте замовлення одним кліком на нашому сайті. Швидка доставка лише прискорить організацію приємного сюрпризу для вашої донечки!

 • Лялькові коляски

  Дитячі лялькові коляски.

  Ваша маленька принцеса росте і квітне. З кожним днем вона відкриває для себе щось нове. А ще в усьому старається наслідувати свою матусю, переймає довід піклування про інших, проявляє турботу, відповідальність. Такі старання не можна залишати поза увагою, варто посприяти. Хочеться подарувати донечці щось особливе, корисне і приємне.

  Найкращим подарунком у такому випадку послужить коляска для ляльки. Будьте певні: цей презент викличе іскорки невимовної радості та захвату в очах вашої донечки. У відділі "Лялькові коляски" нашого магазину ОВАЛ ви можете купити дитячу лялькову коляску, яка стане невід'ємною частиною життя вашої принцеси у віці від 2 до 7 років.

  Такий подарунок – це не просто іграшка чи дитяча забаганка. Це квиток до успішного розвитку та виховання маленької людини. Дитяча коляска для ляльки сприятиме вдосконаленню опорно-рухового апарату дитини, швидкості та спритності моторики її рухів, формуванню стрункої постави. Разом з тим у дівчинки будуть прищеплюватися та виховуватися моральні якості: почуття відповідальності, турботи за ближніх, любові та приязні. Розвиватиметься та розширюватиметься світогляд дитини, її уява та фантазія. Ваша донечка з головою зануриться у світ рольової гри "Мати – дитина", який будуватиме сама, за власними правилами. І не варто її в чомусь обмежувати та стримувати. Завдання батьків – сприяти та заохочувати дитину в моменти таких поривань. Навіть у маленьких дітей є почуття власної гідності, яке треба примножувати. А чи є для дитини більше щастя, ніж усвідомлення того, що до неї ставляться, як до дорослої?! Хто з нас не поспішав якнайшвидше вирости?!

  На стендах нашого магазину ви можете оглянути та купити дитячу лялькову коляску, котра в усьому нагадує справжню коляску для дітей. Тут представлено модерні моделі, зручні в користуванні та безпечні для здоров'я своєї маленької власниці. Конструкція коляски проста в користуванні та управлінні. Широкі колеса й міцна рама забезпечують їй легкий, плавний та практично безшумний рух. Залежно від віку дитини, можна купити дитячу коляску для ляльки вагою від 3 до 7 кілограмів.

  Такий унікальний подарунок своїм зовнішнім виглядом копіює та наслідує реальну коляску: наприклад в колясочці люльці - поперечна рама, на якій закріплена пластикова люлька, регульовані спинка, ручка та підніжки, кошик чи сумка для покупок, складаний капюшон, котрий "захищатиме" ляльку вашої донечки від яскравого сонячного світла, дощу чи комах. Ви будете в захваті від турботи та відповідальності, з якими дитина виконуватиме свої "дорослі обов’язки" та проявлятиме перші паростки самостійності.

  Обирати колір та дизайн коляски для ляльки рекомендуємо тільки разом із донечкою, адже цей аксесуар стане її улюбленою іграшкою і першим свідчення омріяної дорослості.

  Як бачимо, купити лялькову коляску для дівчинки – це відповідальне завдання, до вирішення якого батькам потрібно віднестися зі всією серйозністю, адже це чинник, який покладе вагомий відбиток на подальше виховання дитини.

  Дитячі коляски, представлені на нашому сайті, вже зачекалися на своїх маленьких власниць!

 • Конструктори

  Дитячі конструктори.

  Запрошуємо вас у маленьке королівство нашого Інтернет магазину. Так, так, саме королівство, адже тут представлені справді королівські іграшки – дитячі конструктори різних видів, моделей та цільового призначення. Повірте, прогулявшись цим відділом, ви почнете щиро заздрити діткам, адже тут можна купити дитячі конструктори, про які вам і не мріялося. Хоча, не варто розчаровуватися, бо хто вам заважає почаклувати із конструктором свого синочка чи донечки зараз, у дорослому віці. Можна навіть влаштувати з дитиною турнір на звання найкмітливішого. Але, в такому випадку, рекомендуємо одразу здатися, оскільки вам не дорівнятися до фантазії та уяви малюка!

  Ви будете просто вражені творчими можливостями своєї крихітки. Адже перед вашими очима виростатимуть найоригінальніші споруди. Однак, це далеко не все. Сучасні конструктори – це не просто кубики, бруски, чи пірамідки. У нас ви можете придбати дитячі настільні, підлогові та розвиваючі конструктори. Все, на що вам необхідно орієнтуватися, – це вік, вподобання та зацікавлення своєї кровинки.

  Для меншеньких кмітливців рекомендуємо купити дитячий настільний конструктор. Маля буде просто в захваті від кількості елементів та деталей, які йому неабияк знадобляться у процесі активного творчого моделювання. Це подарунок не тільки для малюка, але й для батьків, котрі будуть буквально на сьомому небі від щастя, спостерігаючи, як їхня крихітка радісно плескає в долоньки, досягнувши бажаного. А ще, вам не доведеться розмірковувати та вигадувати, як скерувати розвиток дитини у правильне русло: конструктор зробить це за вас. Цікава інтерактивна гра стане неабияким стимулятором розвитку логіки, цілеспрямованості, кмітливості малюка, його рішучості та впевненості у власних силах, не кажучи вже про тренування та вдосконалення моторики  рухів і уважності та пильності дитини.

  Старшеньким діткам доцільно купити дитячий підлоговий конструктор.  Іграшка, яку доведеться ділити з батьками. Адже вони будуть, ой, як не проти, випробувати свої можливості. Така інтерактивна іграшка стане неабиякою знахідкою та родзинкою дитячого садка. Особисто, ми були б дуже раді, аби наші дітки у садочку займалися захопливими сюжетно-рольовими іграми: моделювали, конструювали, будували, навіть руйнували, адже для зведення нової споруди, треба знести стару. Деталі конструктора мають особливий спосіб кріплення, а отже споруда не розвалиться у найнесподіваніший момент, що убереже малюка від розчарувань.

  Новинкою у світі конструкторів для дітей є розвиваючі конструктори. Це не просто іграшка, а досконалий інструмент пізнання світу малюком. Ви можете обирати для своєї крихітки різноманітні тематичні ігрові набори. У дитини появиться шанс не тільки споруджувати будівлі, але і всіляко облаштовувати їх, складати проекти, втілювати власні конструктивні ідеї. Адже розвиваючий конструктор – це не просто набір геометричних фігур. Тут малюк знайде й іграшкові постаті своїх улюблених персонажів мультфільмів, і навіть елементи інтер’єру чи декору. Дитина захоплено відображатиме та моделюватиме перед вами свій уявний казковий світ мрії. Ви будете неабияк вражені цілеспрямованістю та терплячістю малюка в процесі натхненного творіння. Маля щоразу вигадуватиме собі нове захопливе завдання і підходитиме до його виконання зі всією серйозністю та відповідальністю, а ще упевненістю справжнього майстра і знавця своєї справи. Хочете пересвідчитися? Це не складно. Все, що вам треба, – це купити дитячий розвиваючий конструктор.

  Отож, вперед до мрії дитини! Зараз не час зволікати!

 • Іграшки для хлопчиків

  Дитячі іграшки для хлопчиків.

  Вітаємо вас! Ви потрапили в справжній рай, де можна обрати й купити іграшки для хлопчиків, котрі подивують вас та вашого синочка своєю досконалістю, креативністю та багатофункціональністю. У цьому відділі презентовано взірцеві ігрові набори для ваших маленьких майстрів, водіїв, автомеханіків, лікарів, продавців… Це далеко не повний перелік топ-професій, які ваш синок освоює кожен день під час захопливих рольових ігор. То чому б йому не посприяти, як то кажуть «не підлити олії у вогонь». В хорошому розмінні, звісно.

  Ось, скажімо. Ваше хлоп’ятко щоденно бавиться в лікаря, досконало імітує поведінку медиків, лікує всіх, хто є в домі. То чому б не купити іграшковий візок лікаря своєму маленькому докторові?! Хтозна, може, у вас підростає майбутнє світило медицини, а такий подарунок стане першою школою на шляху до цілі. Дитячий візок лікаря – це точна копія реального медичного візка. Чого тут тільки нема: іграшкові шприци, бинти, пластирі, термометри, кардіографи, таблиці для зору. Все, що вимагається від батьків, –на мить відкинути всі турботи і підіграти дитині: побути пацієнтом, прийти на прийом, перевірити зір чи серце. Ви будете вражені, наскільки серйозно та відповідально дитина виконуватиме свої обов’язки.

  Для маленьких гонщиків та автомобілістів у нас знайдуться бездоганні іграшкові гаражі, паркінги з дорогами, смуги для руху з перешкодами. Такі іграшкові набори не тільки окутають вашого синочка атмосферою захопливої та цікавої гри, а й перенесуть його у казковий світ, витворений власною фантазією. У дитини розвиватиметься образне та логічне мислення, кмітливість, здатність адаптуватися до змінних обставин, уява, вдосконалюватиметься моторика рухів. З такою іграшкою малюк зможе не просто кататися на улюбленій машинці, а й ремонтувати її, самостійно проводити клінінг, діагностику улюбленого автомобіля. Цими та іншими функціями наділені, наприклад, іграшкові паркінги, оснащені досконалими  автостоянками, автомийками та автозаправками. Ех, повернутися б зараз у дитинство!

  Таткову майстерню вашому синочкові замінить власна інтерактивна іграшкова майстерня, підбір інструментів у якій викличе захват у кожного дорослого. Тут є все необхідне хлопчикові, який уже змалечку допомагає татусеві ремонтувати все, що попадеться під руку. Є тільки одне «але». Якщо у справжній батьковій майстерні дитину на кожному кроці підстерігав ризик, то із дитячою майстернею остерігатися слід батькові, адже не виключено, що своїми вміннями та вправністю малюк далеко переплюне його. Тому, попереджаємо всіх татусів, які вирішили купити іграшкову майстерню для синочка: будьте готові брати уроки майстерності у свого маленького умільця, віртуозність та талановитість якого вам будуть на кожному кроці ставити в приклад. Однак не варто заздрити, просто в синочка руки виявились золотими!

  У нас ви можете купити іграшки для хлопчиків, які стануть не просто забавкою для дитини. Не дарма ж їх назвали інтерактивними. Іграшкові набори,  які ви бачите на наших стендах – це перші вчителі малюка, котрі скерують його фізичний та розумовий розвиток у правильне русло. Сюжетно-рольові ігри з дитячими супермаркетами, паркінгами, візками для прибирання, дитячими майстернями та іншими захопливими ігровими наборами забезпечать всебічний розвиток вашого синочка, щоденно підвищуватимуть його ерудицію, кмітливість, наполегливість, а ще привчатимуть до порядку, дисципліни й відповідальності.

  Як бачите, у наш час ви можете купити іграшки для хлопчиків, котрі неабияк допомагатимуть вам виховувати та навчати свого маленького ангелочка! 

 • Майстерні

  Дитячі майстерні.

  Раді вітати всіх татусів у цьому відділі нашого Інтернет магазину. Так, так, ми не помилилися, саме татусів. Зі всією серйозністю та відповідальністю заявляємо, що правильно вибрати та купити дитячу майстерню для свого маленького помічника і великого фахівця може тільки татко. Адже ця іграшка – альтернатива справжнім майстерням, які так приваблюють усіх хлопчиків. А, хто, як не тато знається на таких речах?! Тут все наближене до реальності і ви в цьому легко переконаєтеся. Достатньо придбати улюбленому синочкові таку дитячу копію дорослого оригіналу.

  Дитяча майстерня – це досконала інтерактивна іграшка, з якою дитина без будь-яких заборон чи ризику для здоров’я наслідуватиме свого татка. Маля буде захоплено щось конструювати, працювати з викруткою, дреллю, стукати молотком, закручувати чи відкручувати гайки, ремонтувати і т.д. Єдина відмінність – інструменти малюка виготовлені з якісного пластику, мають безпечні заокруглені форми, завдяки яким ваш маленький майстер не знатиме, що таке оббиті пальці, чи подряпані руки!

  У нас ви можете купити дитячі майстерні з найрізноманітнішим набором інструментів та функціоналом. Оригінальний дизайн та гармонійне забарвлення лише увиразнює та підкреслює унікальність цієї іграшки.

  Ваше чадо тепер має можливість з точністю копіювати дії татуся, спробувати себе в ролі механіка, працівника авто чи авіа сервісу. Адже власна майстерня вашого синочка – це необмежений асортимент підручних засобів маленького майстра. Дрелі, гайки, болти, викрутки, циркулярні пили, молотки, плоскогубці… Чого тут тільки немає?! Такому наборові аксесуарів у майстерні позаздрить кожний дорослий.

  А малюкові така інтерактивна іграшка принесе неоціненну користь. Найперше, вона подарує безпеку. Дитина більше не ходитиме слід у слід за татком, не рватиметься до його майстерні, де ризик підстерігає її на кожному кроці. Переконані, батьки, котрі майже  щоденно стикаються із цією ситуацією, прекрасно розуміють, про що йде мова. Адже коли маля бере в руки дрель, чи старається попасти молотком по цвяху, який міцно тримає всіма крихітними пальчиками, то серце тата тікає в п’ятки. Рішення купити дитячу майстерню ліквідує цю проблему. Малюкові буде абсолютно не до ваших молотків і пилок, у нього появиться свій рай для справжнього майстра.

  Дитяча майстерня – прекрасний стимулятор дитини до проявів своєї уяви та фантазії, тренажер її логічного мислення. Малюк відчує себе самостійним та дорослим. Ваш майстер постійно тішитиме вас своїми новими вміннями і навичками. А скільки радості буде, коли він самостійно змонтує чи відремонтує у своїй майстерні машинку або літак! Ніщо не зрівняється із щастям, яке переповнить у цю мить батьків!

  Така іграшка потішить не лише синочка й татуся, але і їх матусю, котра із замилуванням спостерігатиме, як її малеча наводить лад у власній майстерні – розкладає все на свої місця. Адже, для кожного інструменту в дитячій майстерні передбачені відповідні полички, гачки, ящики, візочки, що покликані виховувати у дитини відповідальність, привчати її до порядку.

  Поспішіть купити дитячу майстерню, ціни вас приємно вразять! Ця феєрична іграшка уже зачекалася на свого маленького майстра!

 • Супермаркети

  Дитячі супермаркети.

  Всі батьки знають, скільки зусиль і часу можуть займати походи з дитиною в супермаркет, які зазвичай супроводжуються безкінечними «хочу» та «купіть». І вам ще дуже пощастило, коли ваше маля просить просто покатати його на візочку і не лягає на підлогу прямо посеред магазину, не махає руками й ногами в знак протесту проти вашої відмови придбати все, що йому заманеться. Як наслідок, щасливий сімейний похід за покупками завершується повним фіаско.

  Не знаємо, як ви, а нам така ситуація відома не зі слухів. Але ми знайшли оптимальний вихід, який на руку і батькам, і дитині. Думаємо, вам теж сподобається. Все, що потрібно, аби заспокоїти невгомонного малюка – подарувати йому власний супермаркет. Не лякайтеся, ми зовсім не пропонуємо вам придбати справжній магазин. Сучасні виробники підготували вашим діткам досконалу та довершену забавку – дитячий іграшковий супермаркет, купити який ви можете тут і зараз.

  Дитячий електронний супермаркет – це оригінальна інтерактивна іграшка, що є зменшеною копією реальних магазинів. Малюк сповна відчує себе справжнім власником та хазяїном різноманітних багатств, які красуються на його вітринах. Така іграшка оптимальний варіант для батьків, у яких підростають двоє чи більше діток з невеликою різницею у віці. Супермаркет стане вашою чарівною паличкою у момент, коли у вас назбиралася маса хатніх обов’язків. Дитячий супермаркет – дієвий засіб, який допоможе вгамувати та заспокоїти малюків, залучити їх до самостійної захопливої гри. Але повірте, наскільки б заклопотаними ви не були, доведеться мимоволі відволіктися. Бо ви не встоїте перед спокусою поспостерігати за малюками, які, забувши про все, поринули у світ захопливої пізнавальної гри. Ви будете вражені, наскільки точно діти копіюють поведінку дорослих, відмінно справляються з обов’язками продавця чи покупця. А ще вас неабияк подивує необмежена фантазія малюків.

  Але нічого дивного. Бо для чого ж іще можна купити дитячий іграшковий супермаркет?! Звісно для захопливих пізнавальних ігор. Ця іграшка – ретельно продумана копія справжнісінького супермаркету, наче хтось його пропустив через ксерокс, зменшивши оригінал до необхідних розмірів. Тут є все: стійка для продавця, електронний касовий апарат, калькулятор, ваги, сканер, плоский монітор, термінал, полички для необхідних товарів, самі товари різних видів, окремий візок, в якому при бажанні малюк може покатати по своєму магазині ляльку. Для маленького покупця передбачена каса, набита грошима, а також кредитна картка. Ну, і, звісно, що за каса без ключа?! Ключ теж є, але тільки власник магазину буде знати, де він зберігається. А для досконалої роботи цієї іграшки необхідно всього кілька батарейок.

  Дитячий супермаркет – це не просто іграшка, але й учитель вашого маляти, адже для виконання обов’язків продавця чи покупця, потрібно вміти рахувати. Тепер не треба буде впрошувати дитину вчитися лічби, малюк сам буде просити, аби ви його навчили. А процес захопливої рольової гри неабияк розвиватиме його логічне мислення, пам'ять, уяву, навіть акторські здібності.

  Вітаємо всіх малят, яким батьки вирішили купити дитячий супермаркет, адже така іграшка – це власний казковий материк щастя малюка, який вражає не лише набором аксесуарів та функціоналом, але й оригінальним дизайном і гармонійним забарвленням.

 • Будиночки

  Ігрові будиночки.

  Хто з нас не дивився фільм «Сам удома»?! Переглядаємо його щорічно. А пригадуєте затишні казкові будиночки, в котрих переховувалися Марв і Гаррі в іграшковій крамниці?! О, та крамниця – справжнісінький рай для дитини, а розкішні будиночки – солодка заповітна мрія! Але ж мрії для того й існують, аби здійснюватися. Американська мрія тепер може оселитися і на ваших домашніх горизонтах. У нас ви можете купити іграшковий будиночок навіть зараз. Один клік відділяє вашого малюка від цього барвистого шматка щастя та океану позитиву і мегаяскравих емоцій.

  У цьому казковому відділі нашого Інтернет магазину розкішні дитячі іграшкові будиночки причаїлися в очікуванні свого хазяїна. Здається, казка ожила перед очима не лише дітей, але й дорослих. Бо, як інакше охарактеризувати захват, який викликають ці барвисті оригінальні котеджі?! Тепер малюкові зовсім не треба ставати дорослим і важко трудитися, аби мати власний дім. Ви вже сьогодні можете подарувати своїй крихітці ключі від розкішного будиночка. Варто лише вибрати. Адже купівля будинку річ серйозна. Презентуємо вашій увазі каталог, в якому зібрані найкращі варіанти. Уже сьогодні ваша кровиночка може стати власником навіть двоповерхового котеджу.

  Ви будете вражені, наскільки відповідально та ретельно будівельники цих дитячих домівок поставилися до виконання свого завдання. Тут все продумано максимально тонко та з урахуванням всіх побажань і зацікавлень дитини. Напевно, виробники згадували, як у дитинстві їм хотілося мати власний дім, як обладнували халабуди з гілок на деревах, або фортеці з подушок. Сьогодні ж варто купити дитячий іграшковий будиночок і ваше маля запрошуватиме гостей не до лісу, а у власну розкішну оселю, яка обладнана всім необхідним для прийому гостей.

  Тут вам і столи, і стільчики, і кухні, оснащені таким набором аксесуарів, що позаздрить кожна хазяйка, і столики для пікніків, і лавки... Слів замало, аби все перелічити й описати. І ви за крок до того, аби в усьому переконатися. Просто варто обрати і купити іграшковий будиночок про який так мріє ваш маленький хазяїн чи хазяйка.

  Малюк з гордістю та привітністю прийматиме у себе гостей, про прихід яких його сповістить електронний дзвіночок. До речі, почаювати дітки можуть, як усередині в будиночку, в якому є достатньо простору для забав декількох малюків, навіть високого росту, так і на веранді, наслідуючи своїх батьків.

  Така інтерактивна іграшка неабияк сприятиме розвитку уяви та фантазії малят. Вони щоденно вигадуватимуть нові сценарії сюжетно-рольових ігор: ходитимуть в гості, спілкуватимуться із сусідами через просторі відчинені вікна, гулятимуть у садку біля будинку, влаштовуватимуть пікніки, гратимуться в листонош (така своєрідна домівка обладнана навіть поштовим боксом). Чого тут тільки немає!

   Всі будиночки відзначаються оригінальним дизайном, розкішними фасадами, вишуканим інтер’єром, гармонійним забарвленням, королівським умеблюванням. Відсутність гострих кутів, безпечні та нетоксичні будівельні матеріали – ось далеко не повний пакет їх переваг. Будиночок легко скласти та розкласти, він стане не тільки улюбленим місцем забав вашого маляти, а й окрасою в садку на дачі. А пошкодити чи деформувати першу оселю вашого принца чи принцеси не зможе ні мороз, ні спека.

  Думаємо, настала пора вручити вашій крихітці ключі від власного дому. Ви ж не проти?!

   

 • Розвиваючі

  Забезпечення правильного фізичного та розумового розвитку дитини – це один із прямих обов’язків усіх батьків. Найбагатший вибір продукції для фізичних здібностей малюка зібрано та презентовано у відділах «Спорт», «Іграшки» та «Транспорт» нашого Інтернет магазину Овал. Що ж стосується розумового розвитку маленького всезнайки, – то ви зараз на правильній стежині. Адже в цьому відділі нашого гіпермаркету товарів для діток ми підібрали розкішний асортимент аксесуарів та забавок, котрі допоможуть вам скерувати розумовий розвиток синочка чи донечки із допитливими оченятками у правильне русло, сприятимуть розширенню світогляду дитини, прищепленню життєво необхідних вмінь та навичок… І просто стануть найкращим путівником вашої невгамовної чомучки під час незабутньої подорожі країною, що носить назву «Щасливе, цікаве, неповторне дитинство»!

  Саме тут і безпосередньо зараз ви можете купити розвиваючі іграшки, які створять довкола малюка захопливу пізнавальну атмосферу, занурять його у глибокий розмаїтий світ знань. Повірте, не лише ваш синочок чи донечка, але й ви самі будете в захваті від такої покупки. Адже, кому, як не вам, дорогі матусі й татусі, найперше випаде бути партнером чи супротивником маляти на шляху до перемоги. Тому рекомендуємо вам відсвіжити в пам’яті власний багаж знань із географії, математики та інших наук, потренувати логіку. Бо ж не можна буде завжди виправдовуватися перед дитиною, мовляв: «Я тобі піддався!». Та й частенько вам доведеться пояснювати своїй всезнайці правила гри, наводити приклади, демонструвати власні вміння і навички. Тому треба мати, що показати.

  На вітринах цього відділу ви можете оцінити та купити розвиваючі ігри, як для маленьких науковців, так і для крихітних митців. Питаєте, як дізнатися, хто у вас підростає?! Та дуже легко: малята уже з раннього віку проявляють схильність до того чи іншого виду занять. Просто поспостерігайте за своїм сонечком. Є й інший варіант: ви можете купити розвиваючі ігри різних видів. Скажімо, захопливу настільну гру «Вдягни ляльку» для дівчинки чи цікаву «Зоорегату» для хлопчика і дитячий мольберт. Хай малюк сам вибирає, що йому до душі.

  Ми ж у свою чергу забезпечимо вас якісним товаром, відмінним сервісом та швидкою доставкою. Тому, вагання зараз зовсім недоречні. Клікайте і даруйте дитині радість.

  Кожна настільна гра являє собою комплект із різних аксесуарів, що знадобляться гравцям на шляху до перемоги. Скажімо, у мандрівній «Зоорегаті» ви знайдете досконалу карту світу, якою й подорожуватимете разом з дітьми, фігури тварин, котрі живуть на різних континентах, дитина вперше в житті «мандруватиме на кораблику» і відчує себе справжнісіньким моряком та шукачем пригод.

  А маленьким дизайнерам, стилістам і модницям буде, ой, як до вподоби настільна гра «Вдягни ляльку». Ваша донечка відчує себе дорослою і відповідальною. Вона з поважним виглядом, в усьому копіюючи свою матусю, буде вибирати найелегантніші наряди для своєї підопічної. І не треба дивуватися, коли і братик вашої принцеси приєднається до цього заняття. Бо й ви самі будете не проти взяти участь у вигаданій дітьми сюжетно-рольовій грі «Підготовка до балу».

  У нас знайдеться розкішний подаруночок і для маленьких художників та живописців. Ми підготували таким талановитим діткам досконале полотно для творчості. Тепер усе залежить тільки від батьків, адже їм доведеться вирішувати, чи купити дитячий мольберт. Наш колектив може сказати тільки одне: звичайно купити!

  Вирішили купити розвиваючі іграшки?! Тоді вітаємо вас на нашому сайті!

 • На радіоуправлінні

  Переконані, що вам не раз доводиться чути фрази про геніальність сучасних дітей, котрі, мало не з пелюшок, вміють прекрасно користуватися комп’ютером, планшетом, телефоном, чи не напам’ять знають усі комп’ютерні ігри, і годинами проходять нові рівні. Звісно ж, це добре, коли у вас підростає комп’ютерний геній, але більшість дитячих лікарів та психологів б’ють на сполох: а як же активний спосіб життя, захопливі забави з друзями на свіжому повітрі?! Та й, зрештою, які спогади про дитинство малюк візьме з собою у доросле життя?! Про вплив комп’ютерної техніки на оченята вашої крихітки не варто й говорити!

  Рекомендуємо урізноманітнити дозвілля свого синочка чи донечки та розфарбувати їх дитинство яскравими емоціями. Знаєте, що для цього потрібно? – Купити іграшки на радіоуправлінні. Такі іграшки – новинка на ринку дитячої продукції. Популярні, сучасні, оригінальні, вони здатні прищепити малюкові любов до здорового способу життя та сприяти процесам його адаптації в суспільстві. Адже в дитини появиться безліч друзів, в той час, як віртуальний світ позбавляє такого життєво необхідного привілею.

  Скажімо, дитина просто в захваті від комп’ютерних гонок. То чому б не перенести це заняття з віртуального світу в реальний. Зробити таку трансформацію можна всього одним кліком – купити машинку на радіоуправлінні. Ця іграшка – досконалий аналог справжнього автомобіля. Вона дозволить вашому маленькому водієві відчути себе справжнім гонщиком.

  А ігри малюка на свіжому повітрі чи в приміщенні позитивно відзначаться на розвитку його опорно-рухової, серцево-судинної систем, покращать діяльність вестибулярного апарату, дихальних шляхів. Дитина проявлятиме неабияку кмітливість, рішучість, наполегливість, уважність під час захопливих сюжетно-рольових ігор з улюбленою машинкою. Відтепер вам не доведеться кілька разів гукати малюка поїсти і просити з’їсти «ложечку за маму, тата…», – посилена рухова активність найкращий стимулятор апетиту.

  Ще більше радості та позитиву дитині подарує рішення купити квадрокоптер чи гексакоптер (відповідно, наявність 4 та 8 роторів). Така шедевральна іграшка – це унікальна можливість насолодитися омріяним відчуттям польоту. І навіть більше – самостійно управляти літальним апаратом, політ якого надзвичайно розмірений, плавний і легкий. Більшість квадрокоптерів та гексакоптерів обладнані відеокамерами. Тому рекомендуємо всім батькам: «Посміхніться! Вас знімає прихована камера!».

  У цьому відділі нашого Інтернет магазину ви можете купити іграшки на радіоуправлінні найрізноманітніших моделей і призначення, що нададуть малюкові можливість спробувати себе у різних екзотичних професіях. Скажімо, водієм, пілотом та кінорежисером ваше маленьке щастя уже «попрацювало». А тепер от захотілося йому стати моряком. – Не проблема. В магазині ОВАЛ ви можете купити навіть катер на радіоуправлінні. Ця іграшка відзначається не тільки унікальними можливостями, а й оригінальним розкішним дизайном і гармонійним забарвленням. Так, що попутного вітру вашому маленькому капітанові!

  Рішення купити іграшки на радіоуправлінні – це ваша неоціненна інвестиція у щастя дитини. А наш колектив тільки за те, аби ваше маля виростало радісним та постійно усміхненим. Тому ми завжди готові порадити, підказати, скерувати!

  Не гайте часу: саме пора поповнити ресурси позитиву!

 • Для новонароджених
 • Настільні ігри

  Купити дитячі настільні іграшки – одне із нагальних завдань, котре неодмінно постане перед усіма батьками. Адже кожного молодого татуся чи матусю рано чи пізно чекає той момент, коли карапуз гордовито заявить: «Я вже дорослий і гратися дитячими іграшками більше не хочу й не буду!». У такі періоди переконувати малюка, котрого ледь видно від землі, – це марна справа. Краще підіграти йому, створити ілюзію дорослості. І саме тут вам у нагоді стане рішення купити дитячі настільні ігри. Це досконалі сучасні інтерактивні іграшки, котрі користуються чи не найбільшою популярністю серед отаких-от, «вже дорослих» дітлахів, бо дарують їм море позитиву.

  Багатющий асортимент цих кмітливих забавок просто вражає. І ви в цьому легко переконаєтесь, завітавши у відділ «Настільні ігри» нашого Інтернет магазину товарів для дітей ОВАЛ. Тут вам і набори для молодого мандрівника суходолом, морем чи повітрям, і вишукані ігри для крихітних принцес, і оригінальні пропозиції для маленьких лицарів, і навіть цікавинки для дорослих. Одним словом, виконаємо будь-який ваш каприз.

  От, наприклад, ваше маленьке сонечко, страшенно любить мандрівки, хай навіть коротенькі. Ви це помітили ще тоді, коли відправлялися з дитиною на перші прогулянки на свіжому повітрі. То ж заважає вам розвивати такі вподобання своєї крихітки?! Для цього ж не треба купувати дорожезні путівки на море чи курорт. Все, що вам необхідно, купити дитячу настільну гру для маленького мандрівника. Така покупка стане цінним подарунком, який не варто розцінювати, як звичайнісіньку іграшку. Адже настільні ігри допоможуть дитині активно пізнавати навколишній світ та вчитися визначати своє місце в цьому світі, заочно знайомитися з материками, країнами, природою.

  Не варто забувати, що настільна гра можлива за участі кількох гравців, а це вагомий бонус для розвитку дитини. У малюка вироблятимуться навички логічного мислення, командний дух, здатність самостійно приймати рішення, почуття відповідальності за свої вчинки, цілеспрямованість, якості лідера. І найголовніше. Що може стати найкращим показником «дорослості» для дитини, як не той факт, що він грав у настільну гру з татом чи мамою і переміг?! До речі, дорогі батьки, не варто виправдовуватися, що ви піддалися маляті. Наберіться сміливості визнати, що карапуз перевершив вас!

  Ви нарешті визначилися, які дитячі настільні ігри купити?! Чи все ще вагаєтесь?! То не соромтеся задавати питання, що вас хвилюють. Наші менеджери радо проконсультують вас та допоможуть вибрати настільну гру для маленької капризної принцеси чи непосиди-всезнайки хлопчика. Досконало та вміло підібрані аксесуари, що входять у набір, допоможуть розфарбувати будні малюка яскравими кольорами. Та й не тільки малюка! У нас ви можете також купити настільні ігри для дорослих, котрі привнесуть у ваше життя та життя вашої половинки таку бажану романтику, допоможуть зміцнити почуття і зробити кожен день кращим! І це незалежно від того, скільки років ви живете разом…

  Від вдалих покупок у нашому Інтернет магазині ОВАЛ вас відділяє всього один клік!

 • Мольберти

  Пригадуєте, як ви в дитинстві полюбляли розмальовувати зошити й підручники старших братів і сестер?! І зошити – це ще, як кажуть, квіточки. Бо дуже часто й стіни в будинку були рясно прикрашені результатами вашої художньої майстерності! Ну, що тут скажеш?! – Дитина старалася, вкладала в малюнок на стіні всю душу. І яка віддяка була за такі шедеври? Хоч би хтось похвалив. А то ні. Тільки-но батьки побачили на стіні новий витвір мистецтва, маленькому генієві ставало, ой, як непереливки. Бажання малювати після такого зникало надовго, а то й назавжди.

  Щастя, що в сучасному світі крихітні художники мають просто унікальну можливість на всю потужність проявити силу свого таланту. І, головне, батькам для цього не доведеться постійно робити в квартирі ремонт, перефарбовувати стіни чи безкінечно купувати старшим діткам нові зошити й підручники. У наш час достатньо купити дитячий мольберт для свого талановитого маленького Рафаеля.

  Вам більше не доведеться вигадувати, чим забавити малюка та відволікти його увагу від капризів. Дитина захоплено та наполегливо чаклуватиме над своїм мольбертом зранку й до ночі. Така іграшка стане ідеальною «нянькою» для дитини. У вас появиться більше можливостей успішно й спокійно вирішувати усі хатні клопоти, яким, здається, ні кінця, ні краю не видно.

  У нас ви можете купити дитячий мольберт із оригінальним привабливим дизайном та багатим функціональним навантаженням. Найбільшою популярністю наших маленьких Клієнтів користуються двосторонні мольберти, на яких можна проявляти свою творчість крейдою, олівцями, чи маркером на водній основі. Мольберти оснащені спеціальними пристосуваннями для підручних аксесуарів крихітного художника-початківця. Для більшої зручності маленького генія передбачена можливість регулювати висоту мольберта та нахил його спинки.

  Окрім переліченого, виробники подбали й про безпеку крихітних світил художнього мистецтва. Дерев’яна частина кожного мольберта виготовлена із натурального бука чи вільхи, і покрита екологічно чистими фарбами. Так що маля проводитиме дозвілля з досконалою та безпечною іграшкою.

  У нас ви можете купити дитячий мольберт із магнітною частиною, що дозволить малюкові не тільки вправлятися в малярстві, але й пізнавати перші ази науки. Адже на дошку можна прикріпити цифри та букви українського, англійського чи російського алфавіту. Як бачите, у вас підростатиме всебічно обізнаний маленький геній.

  Почесне звання «хіта» серед мольбертів завоював столик-мольберт – оригінальна іграшка «2 в 1»… Придбайте, не пошкодуєте!

  Купити дитячий мольберт – переконані, саме такі думки поселились у вашій голові після того, як ви відвідали цей розділ нашого Інтернет магазину. Це не складно. Все, що вам потрібно для втілення мрії свого малюка – один раз клікнути на обраній моделі! Ваш синочок чи донечка отримає досконалу інтерактивну іграшку, а ви – спокій та впевненість, що малятко захоплено, цікаво, з користю і в безпеці проводитиме найкращі моменти свого дитинства. Адже дитячий мольберт – це не просто іграшка. Це зелене світло для творчості дитини. Малюк малюватиме досхочу, і при цьому стіни в будинку, підручники чи ваші документи будуть абсолютно недоторканні.

  Виникли якісь питання чи сумніви? – Звертайтеся. Наші менеджери дадуть вичерпні відповіді на все, що вас цікавить!

 • Пазли
 • Валізи

Дитячі іграшки.

Раді вітати вас у відділі "Іграшки" нашого Інтернет магазину ОВАЛ. Тут зібрано найкращі моделі та взірці дитячої продукції, яку ви можете спокійно та без жодних зусиль придбати.

У нас ви можете купити іграшки для хлопчиків та дівчаток різного віку та з різними вподобаннями. Навіть найкапризніші маленькі експерти будуть задоволе...

Дитячі іграшки.

Раді вітати вас у відділі "Іграшки" нашого Інтернет магазину ОВАЛ. Тут зібрано найкращі моделі та взірці дитячої продукції, яку ви можете спокійно та без жодних зусиль придбати.

У нас ви можете купити іграшки для хлопчиків та дівчаток різного віку та з різними вподобаннями. Навіть найкапризніші маленькі експерти будуть задоволені та зануряться у радісну і цікаву атмосферу пізнання світу.

У нашому асортименті представлено чималий вибір інтерактивних іграшок для дітей. Відпочинок, перші навчання та заняття спортом дитини, процес її виховання буде нагадувати веселу гру, яка принесе користь, як фізичному, так і розумовому розвитку малюка.

Вибір продукції необмежений. Ви можете купити дитячі іграшки різних видів та з різним функціональним навантаженням. Інноваційні ігрові набори різного складу та конструкції, виготовлені з високоякісного пластику потішать, як хлопчиків, так і дівчаток. Ваші кровинки будуть активно та з користю проводити своє дозвілля. Залучення до занять з ігровими наборами сприятиме розвитку товариськості дитини, її щирості та готовності до взаємодопомоги. Це перший суспільний досвід маляти – ділити іграшку з ближнім.

Молоді татусі знають, наскільки сильно кожен чоловік хоче мати свій власний транспорт, тому прекрасно розуміють своїх синочків. Пропонуємо багатий вибір машинок, які принесуть малюкові перший досвід користування автомобілем. Іграшкових машинок для синочка ніколи не буває забагато! А як зрадіє ваш малюк, коли матиме ще й власний гараж для своїх чисельних машин. Це ж така можливість поводитися точно, як татко! І тепер ця можливість доступна – іграшкові гаражі для транспорту зачекалися на вашого синочка! Паркінг з дорогою – то взагалі мрія кожного хлопчика! Окрім цього у нас ви можете купити ті іграшки для хлопчиків, які щойно появилися на ринку – іграшкові супермаркети, спортивні майданчики, новітні конструктори, візки та набори для лікарів і багато-багато іншого. Хочеться подарувати дитині все!

А ваші донечки тепер можуть бавитися не тільки ляльками. Дівчинці змалечку наголошують, що вона принцеса. Аби закріпити свої слова вчинками достатньо купити іграшковий туалетний столик. Такий подарунок якнайкраще продемонструє вашій квіточці, що вона особлива, прищепить любов до всього прекрасного. Ви просто не зможете відірвати дитину від її захопливого заняття. Святковий настрій та радість дівчаткам принесуть лялькові коляски, інтерактивні дитячі кухні, ігрові центри по догляду за лялькою, дитячі візки для прибирання, супермаркети з широким функціоналом і багато інших цікавих іграшок, які занурять дитину у цікавий захопливий світ, дозволять приміряти на себе різні ролі та функції дорослих.

Ми пропонуємо вам не просто купити іграшки для дітей. Ми пропонуємо подарувати дитині маленьке свято, створити навколо чарівний казковий світ, який приноситиме малюкові не тільки задоволення, але й користь. Правильно вибрана іграшка для дитини – це запорука того, що ваша кровинка вестиме активний та здоровий спосіб життя. Іграшки, що виступають точними копіями реальних предметів із дорослого життя сприятимуть формуванню в дитини перших професійних навиків, тому не дивуйтесь, якщо ваш малюк зі всією серйозністю заявить вам, що хоче стати лікарем, вчителем чи водієм. Інтерактивні іграшки сприяють всебічному розвитку дитини, стимулюють її прагнення пізнавати світ та освоюватися в ньому!

Купити іграшки для дітей ви можете в цю ж мить. Налагоджена та швидка доставка товару по всій території України до ваших послуг!

Докладніше