Класичні 2 в 1

Показати 1-16 з 16 товарів

Дитячі класичні коляски 2 в 1.

І ось Ви в відділі класики першого транспорту для найменших - відділі, де продаються дитячі класичні коляски 2 в 1, коляски, історія яких починається ще в 18-му столітті.

Що таке класична коляска

Як відомо - основна відмінність власне класичної коляски від інших - це її рама з неповоротними великими колесами. І найчастіше ці колеса однакового розміру. Залежно від дизайну, моделі колясочки - колеса бувають надувними або з спіненої гуми. Деякі виробники дають можливість покупцеві вибрати з доступного переліку як колір рами, так і колір і розмір коліс.

Хто вибирає класичну коляску

Якщо універсальні коляски з поворотними колесами відрізняються більш спортивним характером і призначені для активних, спортивних батьків, то класичні коляски - вони все таки відрізняються елегантністю, і дуже красиво виглядають з боку при спокійних неспішних прогулянках з Вашим малюком. Існує думка, що класична коляска більш м'яка, але при нинішньому рівні технічних рішень це скоріше міф, ніж реальність.

Переваги класичної коляски

А ось те, що з великими колесами зручніше їздити по бездоріжжю - це все таки правда. Логічно буде помітити, що з класичною коляскою зручніше кататися по снігу взимку. Ще однією великою перевагою класичної коляски є - завдяки однакового розміру колесам коляски - ідеально горизонтальна поверхня днища люльки, що часто складно домогтися в колясках іншого типу. Це дуже важливо для формування здорового хребта Вашої дитини і безтурботного спокійного її сну. Також з плюсів класичної коляски варто відзначити жорсткий каркас люльки, що забезпечує надійний захист дитині з перших днів її життя. Більшість люльок класичних колясок оснащені функцією гойдання - коли люлька знімається з рами, її можна використовувати як колиску. Та й внутрішні розміри люльки в класичних колясках найчастіше більші, ніж в інших типах колясок. А ще - завдяки високому розташуванню люльки класичної коляски - дитина буде захищений від газів і пилу, які концентруються ближче до землі. З недоліків коляски можна відзначити хіба що трохи більшу вагу, ніж інші типи колясок, а також їх громіздкість. Для більш предметних консультацій звертайтеся до менеджера магазину ОВАЛ.